دستمال مرطوب ضد آفتاب نازگل، بسته 5 عددی

دستمال مرطوب ضد آفتاب نازگل، بسته 5 عددی

وضعیت:  
ناموجود
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: خوزستان - شوش
موجود شد به من اطلاع بده

دستمال مرطوب ضد آفتاب، از تزریق لوسیون ضد آفتاب بر روی یک دستمال بسیار لطیف از جنس نان وون تشکیل شده است. یکی از مزیت های این محصول استفاده از همین دستمال می باشد که در اندازه مناسب آغشته به لوسیون ضد آفتاب می شود و در حین مصرف سطح زیادی از پوست را با لوسیون ضد آفتاب پوشش می دهد و جهت آغشته شدن به سطح پوست نیازی به مالش با کف دست نمی باشد.

این دستمال مرطوب ضد آفتاب قادر به بلوکه کردن اشعه فرا بنفش A  و B می باشد.

اشعه خورشید بر روی پوست افراد در معرض اثرات سوء فراوانی از جمله التهاب و قرمزی شدید، سوختگی، پیری پوست، کک و مک دارد. در شرایط بدتر باعث ایجاد انواع سرطان بدخیم پوست خواهد شد لذا با توجه به خصوصیات مناسب دستمال مرطوب ضد آفتاب حاوی مواد تولید شده در کارخانجات نازگل، مصرف کنندگان عزیز می توانند پوست خود را در برابر اثرات سوء اشعه آفتاب ایمن و مصون نمایند.

یکی دیگر از مزیت های دستمال مرطوب ضد آفتاب، دارا بودن عدد SPF 50 می باشد. اصطلاح SPF مخفف  SUN PROTECTION FACTOR می باشد که به معنای فاکتور محافظت کننده از نور خورشید می باشد. عدد SPF نشان دهنده میزان محافظت کنندگی این محصول در برابر نور خورشید می باشد که هر چه این عدد بزرگتر باشد نشان دهنده قدرت بیشتر حفاظتی محصول می باشد. این عدد جهت دستمال مرطوب ضد آفتاب نازگل توسط آزمایشگاه آکرودیته مورد تائید قرار گرفته و گواهی مربوطه صادر گردیده است.

در رابطه با استفاده از دستمال مرطوب ضد آفتاب باید این مهم را درنظر گرفت که اگر پوستی مستقیماً در معرض آفتاب است باید هر 3 ساعت از این محصول استفاده شود و میزان آغشته کردن پوست به لوسیون تزریق شده بر روی دستمال باید به صورتی باشد که ناحیه صورت و گردن را کاملاً پوشش دهد. وجود همین دستمال می تواند این پوشش را بسیار موثرتر از استفاده از کرم های ضد آفتاب صورت دهد.

یکی دیگر از مزیت های دستمال مرطوب ضد آفتاب، صرفه اقتصادی آن با توجه به قیمت مندرج بر روی بسته می باشد. هر ساشه و یا دستمال حاوی 5 الی 6 گرم لوسیون ضد آفتاب می باشد که یک جعبه 60 عددی از این محصول دارای 300 الی 360 گرم لوسیون ضد آفتاب می باشد.
در دستمال مرطوب ضد آفتاب از یک ماده موثره استفاده شده است که با ایجاد خاصیت مقاوت در برابر عرق و آب محصول مناسبی جهت استفاده در موقعیت های مثل آب تنی برای مصرف کنندگان ایجاد می نماید.
دستمال مرطوب ضد آفتاب نازگل، بسته 5 عددی
دستمال مرطوب ضد آفتاب نازگل، بسته 5 عددی

محصول: دستمال مرطوب ضد آفتاب نازگل، بسته 5 عددی

ابعاد: 10 * 3 * 6 سانتی متر

وزن: 30 گرم

چت با فروشنده
 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: دستمال مرطوب، دستمال مرطوب ضد آفتاب
دلار: 57,345تومانبیت کوین: 51,520 دلار
573450
fa