مسبی
شکم بند لاغری میس بلت

شکم بند لاغری میس بلت


وضعیت:
روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال: اصفهان
نمودار قیمت قیمت: -

معرفی محصول:
شکم بند لاغری میس بلت یک محصول منحصر به فرد است که خیلی سریع شکم، کمر و پهلوی شما را جمع کرده و به فرم دلخواه تان در می آورد. اگر برای رفتن به مهمانی یا مجالس به علت داشتن شکم یا پهلو در ناحیه کمر نمی توانید لباس مورد علاقه خود را بپوشید، با شکم بند لاغری میس بلت به راحتی هر لباسی که دوست دارید بر تن کنید. فیگور ایده آل و دلخواه شما فقط در 2 مرحله، در مرحله اول شکم بند لاغری میس بلت رو محکم ببندید و در مرحله دوم دور کمر را باریک کنید. راز این محصول استفاده از تکنولوژی دابل کمپرس است، شکم و کمر به سرعت به شکل ساعت شنی فرم می گیرند. گن لاغری میس بلت اصل امتحان خودش را پس داده و بسیار عالی عمل می کند. با این شکم بند فقط در چند ثانیه کمر و شکمتان را باریک کنید. مهم نیست در طول روز چه کاری انجام می دهید چون اون کار را با شکم بند لاغری میس بلت هم می توانید انجام بدهید. محصولات دیگر قسمت میانی بدنتان را فشرده می کنند ولی قابل تنظیم نیستند. بنابراین شما احساس فشردگی می کنید و اصلا احساس راحتی نمی کنید ولی سایز میس بلت بلافاصله به سایز دلخواهتون تنظیم می شود و می توانید گن میس بلت را تنگ تر یا شل تر ببندید همچنین می توانید شکم بند لاغری میس بلت را روی لباس یا زیر لباساتون بپوشید و در منزل، محل کار یا باشگاه با آن راه بروید.
شکم بند لاغری میس بلت را بپوشید تا بلافاصله پس از زایمان شکم خودتان را مخفی کنید. با گن میس بلت احساس راحتی و خوش اندام بودن را یکجا باهم داشته باشید. میس بلت را می توانید در مهمانی ها یا مجالس مختلف زیر لباس هایتان بپوشید و کاهش آنی ۱ الی ۳ سایز را به محض پوشیدن تجربه کنید. گن لاغری میس بلت محصول پرفروش روز اروپا می باشد. شما با خرید شکم بند لاغری میس بلت می توانید افزایش اعتماد به نفس و شادابی خود را در مجالس و میهمانی ها ببینید. شکم بند لاغری میس بلت موثر ترین و سریع ترین روش کم کردن سایز شکم و کمر می باشد.
 

ویژگی های شکم بند لاغری میس بلت:

- در عرض چند ثانیه شکم و پهلوی شما را به فرم دلخواهتان در خواهد آورد
- بدون هیچ عوارضی
- می توانید به راحتی در زیر لباس هایتان استفاده کنید
- بصورت دو لایه برای افزایش فشار
- جنس کش فنری ضخیم با یک لایه توری
- داراى فنر طبى داخلى جهت بالا رفتن دوام و بهبود عملکرد فرم دهى
- فرم دهى و جمع کردن پهلوها، شکم و کمر
- استفاده از تکنولوژى دبل کمپرس براى فرم گرفتن به شکل ساعت شنى
- بدون فشار و ایجاد مزاحمت در حین انجام کاهای روزانه یا ورزش
شکم بند لاغری میس بلت
شکم بند لاغری میس بلت
شکم بند لاغری میس بلت
محصول: شکم بند لاغری میس بلت
تاریخ به روزرسانی: 1397/1/22
وزن بسته بندی: 100 گرم
فروشنده: اصفهان کالا
چت با پشتیبانی اصفهان کالا
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره شکم بند لاغری میس بلت نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: گن میس بلت، گن لاغری میس بلت، گن لاغری miss belt، شکم بند لاغری، شکم بند لاغری miss belt