مسبی
قالب شیرینی نخودچی 10 عددی

قالب شیرینی نخودچی 10 عددی

وضعیت:
فروشنده: نیازشاپ
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: البرز - کرج
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:
استفاده از قالب های مختلف در شیرینی پزی و تزیین خوراکی ها باعث زیبا شدن مواد غذایی می شوند. محصولی که می خواهیم به شما معرفی کنیم قالب شیرینی و میوه آرایی و تزیین سالاد و... است که به نام قالب شیرینی نخودچی معروف است. این محصول شامل 10 عدد قالب شیرینی نخودچی است که برای تزیین انواع مواد غذایی بکار می روند. شما با خرید قالب شیرینی نخودچی می توانید علاوه بر شیرینی، میوه ها و انواع خوراکی ها را به اشکال مختلف در بیاورید و سفره زیبایی داشته باشید.
  

ویژگی های قالب شیرینی نخودچی:

جنس قالب ها :   استیل ضد زنگ
تعداد قالب :   10 عدد
اندازه :   2 تا 3 سانتی متر
سازنده :   ایران
کاربرد :   مناسب برای شیرینی نخودچی، شیرینی های ریز خانگی، تزیین سالاد، میوه آرایی، درست کردن شکل های مختلف با مواد غذایی و طبخ شیرینی هایی با شکل های مختلف
  

در ادامه ویژگی های قالب شیرینی نخودچی را بررسی می کنیم:

قالب شیرینی نخودچی، شامل 10 عدد قالب شیرینی در شکل های مختلف است که شما می توانید برای طبخ شیرینی و تزیین میوه و مواد غذایی از آن استفاده کنید. تنوع شکل های مختلف این قالب ها باعث می شود که زیبایی و جذابیت خاصی در انتهای کار بوجود بیاید.
جنس استیل قالب شیرینی نخودچی باعث می شود که مواد خوراکی به آن نچسبد و به راحتی از آن جدا شود. ضمن اینکه با شستشو و برخورد با رطوبت زنگ نمی زند و مقاومت خوبی هم دارد.
  

کاربرد قالب شیرینی نخودچی:

استفاده به عنوان قالب شیرینی نخودچی
استفاده به عنوان قالب خمیر همه شیرینی ها (که می تواند پس از پهن کردن خمیر با فشار دادن قالب ها شکل های مختلف خمیر را در بیاورید و در فر قرار دهید یا سرخ کنید)
قالب تزیین لبو، هندوانه، خربزه، طالبی، سیب، خیار، و درست کردن و تزیین سالاد
استفاده به عنوان قالب ژله و دسرهای مختلف (ژله و دسرها را بصورت تخت در یک ظرف پهن درست کنید و بعد از آماده شدن از بوسیله قالب ها شکل ها مختلف را در بیاورید)
و ده ها کاربرد دیگر

شما با خرید قالب شیرینی نخودچی می توانید در منزل شیرینی های خوشمزه برای مناسبت های مختلف مثل عید و جشن های گوناگون درست کنید. علاوه بر به صرفه بودن باعث می شود شیرینی های سالم نوش جان کنید.

قالب شیرینی نخودچی شامل 10 عدد قالب کوچک با طرحهای مختلف است.
این محصول ساخت ایران می باشد.
قالب شیرینی نخودچی 10 عددی
قالب شیرینی نخودچی 10 عددی
محصول: قالب شیرینی نخودچی 10 عددی
وزن: 150 گرم
فروشنده: نیازشاپ
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره قالب شیرینی نخودچی 10 عددی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: قالب شیرینی ، قالب شیرینی نخودچی