مسبی
ادکل دیویدف چمپیون مردانه Davidoff Champion

ادکل دیویدف چمپیون مردانه Davidoff Champion

لطفا رای دهید (0 رای)
وضعیت:
روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال: البرز - کرج
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:
عطر ادکل دیویدف چمپیون مردانه Davidoff Champion، در سال ۲۰۱۰ توسط اورلین گوئیچارد طراحی و روانه ی بازار شد. طراحی بی نظیر بطری آن برگرفته از قدرت، روحیه ی ورزشکاری و مردانگی می باشد. رایحه ی مرموز و بسیار جذاب و لذت بخش آن سبب آزاد شدن آدرنالین در بدن شده تا انرژی و تحرک و سر زندگی را به ما تزریق نماید.
در نت ابتدایی ، محصول دارای لیمو ، ترنج و بعد ازآن گل مریم و وشا و نهایتا خزه درخت بلوط و سدر می باشد. قهرمان عنوان جالبیست که سازنده ی آن برای این محصول انتخاب نموده و در طراحی ظاهری بطری ، آن را به شکل دمبل بدنسازی در آورده که از واقعیت رایحه ی خود دور نیست. وقار ، جذابیت و مردانگی این رایحه با آنچه تا کنون حس کرده اید، کاملا متفاوت می باشد.
انرزی و قدرت مردانه ی ادکل دیویدف چمپیون، محرک مناسبی برای تکاپو و فعالیت های ورزشی است. عطر دیویدف چمپیون کار بسیار متفاوتی است که رایحه ی تکراری نداشته ، بویی مفرح و نشاط بخش داشته و کاری جوان پسند ، اسپرت و لوکس است.
از ادکل دیویدف چمپیون مردانه Davidoff Champion می توان به واسطه ی رایحه ی خنک و تلخش در هر چهار فصل سال استفاده نمود.
ادکل دیویدف چمپیون مردانه Davidoff Champion
ادکل دیویدف چمپیون مردانه Davidoff Champion
محصول: ادکل دیویدف چمپیون مردانه Davidoff Champion
تاریخ به روزرسانی: 1397/7/24
ابعاد: 15 * 8 * 15 میلیمتر
وزن بسته بندی: 350 گرم
فروشنده: می شاپ
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره ادکل دیویدف چمپیون مردانه Davidoff Champion نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: ادکلن چمپیون، ادکلن دیویدف، ادکلن مردانه چمپیون، ادکلن مردانه دیویدف چمپیون، چمپیون، عطر چمپیون، عطر چمپیون