مسبی
ادکلن مردانه آلفرد دانهیل قهوه ای Alfred Dunhill Men

ادکلن مردانه آلفرد دانهیل قهوه ای Alfred Dunhill Men


روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال: البرز - کرج
نمودار قیمت قیمت برای شما: 120,000 تومان

معرفی محصول:
ادکلن مردانه آلفرد دانهیل براون یا قهوه ای از برند نامی دانهیل، در سال ۲۰۰۳ توسط طراحی بنام میشل آلمایراک طراحی و به بازار عرضه شد. دانهیل قهوه ای با دارا بودن رایحه ای بسیار شیک، جذب کننده، بسیار قدرتمند، ماندگار و خاص، حس هیجان درونی را در آقایان با هر نوع سلیقه ای ایجاد می کند. این عطر کلا مردانه، با رایحه ای که آن را می توان در گروه بویایی رایحه های جنگلی و چوب های معطر طبقه بندی نمود، با نمایش تمی از گرمی و تلخی، مورد مناسبی برای استفاده در فصول سرد سال به خصوص پائیز می باشد. از این رایحه می توانید به راحتی در هر زمان، مکان و مناسبتی بدون هیچگونه محدودیتی، لذت ببرید.
در یادداشت اولیه ی ادکلن مردانه آلفرد دانهیل قهوه ای، گل مریم کلاری، اسطوخودوس ، لیمو و گل شمعدانی حضور داشته که پس از خشک شدن بر روی پوست ، در نت میانی بنفشه ، ریشه ی زنبق زرد ، قرنفل ، سدر و گل یاس خود نمایی می کند و سرانجام در نت پایانی ، این محصول با عناصری چون سدر ، چرم ، مشک ، چوب صندل ، خس خس و دانه ی تونکا ماموریت خود را به خوبی به پایان رسانیده و ماندگار می گردد.
ادکلن مردانه آلفرد دانهیل قهوه ای Alfred Dunhill Men
ادکلن مردانه آلفرد دانهیل قهوه ای Alfred Dunhill Men
محصول: ادکلن مردانه آلفرد دانهیل قهوه ای Alfred Dunhill Men
تاریخ به روزرسانی: 1396/7/17
ابعاد: 15 * 8 * 15 میلیمتر
وزن بسته بندی: 350 گرم
قیمت: 120,000 تومان
فروشنده: می شاپ
تلفن فروشنده: 02632528636 - 09355665521
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 

ثبت سوال یا نظر:

شما می توانید درباره ادکلن مردانه آلفرد دانهیل قهوه ای Alfred Dunhill Men نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:

نام و نام خانوادگی:

 


کلمات کلیدی: ادکلن دانهیل قهوه ای، ادکلن مردانه، ادکلن مردانه الفرد دانهیل قهوه ای، دانهیل قهوه ای، عطر دانهیل، عطر مردانه دانهیل قهوه ای
پشتیبانی: می شاپ
02632528636 - 09355665521
پشتیبانی