تحقیق کارآموزی بانک

تحقیق کارآموزی بانک

فروشنده: کهن2
روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 77ikB
نمودار قیمت قیمت: 37,000 تومان

مناسب برای گزارش کارآموزی و تحقیق دانشگاهی ، و علاقه مندان به اطلاعات مناسب برای آزمون استخدامی بانکها و مصاحبه استخدامی بانکها و...

در این مقاله با آشنایی

با انواع نرخ بهره ، آشنایی با سرفصل های رایج در حسابداری ، شناخت سیستم بانکی و آشنایی با صورتهای مالی بانکها و ثبت های کمیاب حسابداری بانکها و.... آشنا می شوید.

با مطالعه این تحقیق یک گزارش کامل از کم و کیف و چگونگی حسابداری بانکها به همراه ثبت های حسابداری کم یاب مربوط به حسابداری بانکها آگاهی می یابید.

جهت آشنایی بیشتر با نوع حسابداری آنها مطالعه تحقیق کارآموزی زیر به شما توصیه می شود.

مقدمه:

قبل از پیدایش پول در جوامع بشری انسانها برای داد و ستد کالا از کالاهایی استفاده می کردند که نقش واسطه بین کالا ها را ایفا می کرد ؛ ولی این راه مبادله بسیار ابتدایی و غیر قابل ادامه دادن بود  چرا که معایب زیادی داشت.

 از جمله  اینکه عدم توانایی سنجش واقعی ارزش کالاها و خدمات مبادله شده – عدم تقسیم پذیری بطور دقیق مثلآ هنگامی که کالای واسطه گوسفند بود و مقدار کالای مبادله شده کمتر از یک گوسفند کامل بود و قرار نبود گوسفند تقسیم شود – عدم نیاز ارایه دهنده کالا و خدمات به کالای واسطه و یا مشکل حمل و نقل کالای واسطه و یا پیدا کردن محل مناسب برای ذخیره آن .

علاوه بر این اگر قرار بود مبادلات گسترش پیدا کند ممکن بود کالای واسطه مورد نظر برای تجارت و داد و ستد بیشتر به مقدار کافی در محل وجود نداشته باشد .

لطفا برای مطالعه کامل این تحقیق ارزشمند ادامه را دانلود فرمایید.

تعداد صفحه  111

فرمت ورد و قابل ویرایش می باشد.

مختص رشته حسابداری، مدیریت،بانکداری، اقتصاد و رعلاقمندان به آشنایی با سیستم بانکی جهت آمادگی آزمون استخدامی بانکها و مصاحبه استخدامی بانکها

تحقیق کارآموزی بانک
تحقیق کارآموزی بانک
تحقیق کارآموزی بانک

محصول: تحقیق کارآموزی بانک

قیمت: 37,000 تومان

حجم فایل: 77ikB

فروشنده: کهن2

تلفن فروشنده: 09309783240

چت با فروشنده
 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: کارآموزی، تحقیق، پروژه، حسابداری، اقتصاد، پول، ارز، بانکداری، رشته بانکداری، کاردانی، کارشناسی، پایان نامه، دانشجو، شیراز، تهران، کتاب، حسابدار، بانک
دلار: 57,965تومانبیت کوین: 56,914 دلار
579650
پشتیبانی: کهن2
09309783240
پشتیبانی
پشتیبانی
fa