مسبی
توجه: عضویت و فعالیت در بخش کسب درآمد سایت Masbi کاملا رایگان است.
کسب درآمد آنلاین

کسب درآمد اینترنتی

1. کسب درآمد با نوشته مقاله

با نوشتن مقاله کسب درآمد کنید:

هر مقاله ای که بنویسید مبلغی دریافت می کنید. مقدار مبلغ، در پنل شما مشخص شده است.

بازدیدکننده ها می توانند مقالات شما را لایک کنند. با هر چند لایک، مبلغی به درآمد شما افزوده می گردد. مقدار مبلغ، در پنل شما مشخص شده است.

مهم: مطالب مقاله را باید خودتان بنویسید و نباید از جایی کپی کنید. ما مقاله شما را در اینترنت جستجو می کنیم اگر در جایی وجود داشته باشد آن را تایید نمی کنیم.

اگر در زمینه خاصی مهارت دارید می توانید مقاله ای در رابطه با مهارتتان بنویسید. اگر توانایی ترجمه مقالات خارجی را دارید و اگر با اصول نوشتن مطلب پربازدید آشنایی دارید فرصت را از دست ندهید.

ترجیحا مقالات متناسب با کار سایت مسبی ثبت کنید. مانند تازه های فناوری، بازاریابی، علمی، کسب درآمد در اینترنت و ...

جهت ثبت مقاله، وارد پنل کاربری خود شوید و اگر عضو سایت نیستید ثبت نام کنید.

2. کسب درآمد با تبلیغ لینک بازاریابی

خیلی ساده پول در بیار. فقط لینک خودتو منتشر کن و پول در بیار. تمام کاری که باید بکنی همینه.
اگر علاقمند به کار در منزل هستی و دوست داری با بازاریابی و تبلیغ در اینترنت، کسب درآمد کنی و پولدار بشی، سایت مسبی انتخاب مناسبی برای تو هست.
اگر صاحب سایت یا وبلاگ یا یک کانال پربازدید هستی فرصت مناسبی در اختیار داری تا با درج لینکهای اختصاصی خودت در سایت یا وبلاگ یا کانالت، اقدام به بازاریابی و در نتیجه کسب درآمد کنی.

کسب درآمد در مسبی بسیار ساده است و روشهای آسانی برای این کار طراحی شده است. کافی است ثبت نام کنی و بلافاصله کار خود را شروع کنی. پس از ثبت نام، لینک اختصاصی خودت را می بینی و برای اینکه بتونی راحت لینک اختصاصی خودت رو منتشر کنی، بخش های متنوع و جذابی به تو نشون داده میشه. از جمله، لینک های بازاریابی، کدهای اختصاصی، کدهای جادویی، ایمیل مارکتینگ، مسابقات، تبلیغ در شبکه های اجتماعی و ... شما بر حسب علاقه خودت، هر بخش را که دوست داری انتخاب کن و با آن بخش کسب درآمد کن.

در یک جمله، روش کسب درآمد در مسبی را تعریف می کنم: تبلیغ و انتشار لینکهای اختصاصی خودت در اینترنت

با توجه به تعریف فوق، شما هر روشی انتخاب کنید باید در آن روش، لینکهایی را که مخصوص خودتان است در اینترنت تبلیغ و منتشر کنید تا دیگران با دیدن آن لینک ها و کلیک بر آنها وارد سایت مسبی شوند و شما از فعالیت آنها سود ببرید(به درآمد برسید). مثلا اگر شما یکی از لینکهای بازاریابی خود را در یک شبکه اجتماعی قرار دهید و دیگران بر آن کلیک کنند بلافاصله وارد سایت مسبی می شوند و از هر سرویسی استفاده کنند مبلغی به درآمد شما افزوده می شود. جزئیات و مقدار این مبلغ در پنل بازاریابی شما در بخشهای مختلف توضیح داده شده است.

سوال: کاربرانی که بر لینکهای اختصاصی من کلیک می کنند از چه سرویسهایی می توانند استفاده کنند؟

پاسخ:

- می توانند محصول خریداری کنند.

- می توانند آگهی ثبت کنند.

- می توانند بنر ویژه در بالای صفحات مسبی قرار دهند.

- می توانند سایت ثبت کنند.

- می توانند پیام تبلیغاتی برای اعضای سایت ارسال کنند.

- می توانند به عنوان فروشنده، محصول ثبت کنند.

- و ...

خلاصه هر سرویسی خریداری کنند به شما پاداش (پورسانت) می رسد و این یعنی شما موفق به کسب درآمد شده اید.

پس از اینکه به درآمد رسیدید شما می توانید در هر زمان درآمد خود را برداشت کنید یعنی در خواست دهید تا درآمد شما را به حساب بانکی تان واریز کنیم.

عضو مسبی هستید؟
تازه وارد هستید؟
کلمات کلیدی: بازاريابي اینترنتی,کسب درآمد اینترنتی,کسب و کار اينترنتي،همکاری در فروش اینترنتی،درآمد اینترنتی بدون سرمایه،کسب درآمد اینترنتی در منزل،کسب درآمد اینترنتی مطمئن،کسب درآمد از تلگرام،سایت کسب درآمد اینترنتی،کسب و کار اینترنتی رایگان
پشتیبانی: محمد احمدي
۷ روز هفته پاسخگوی شما هستیم.
09171746441
پشتیبانی