مسبی
درج بنر تبليغاتي ...
مسابقه بازاریابی شماره 34

ویژه نوروز 98: به پنج کاربر که بتوانند از روز 1397/11/27 تا پايان روز 1398/1/1 توسط لينک اختصاصی خود، بیشترین پورسانت را از ثبت آگهی ویژه کسب نمايند، علاوه بر پورسانت دریافتی، معادل آن پورسانت به ایشان جایزه تقديم مي گردد. مثلا اگر کاربر در بازه زمانی ذکر شده، در مجموع 500 هزار تومان پورسانت از جذب آگهی ویژه دریافت کرده باشد 500 هزار تومان دیگر نیز به موجودی اش افزوده خواهد شد. جوایز مسابقه، 1 روز پس از پایان زمان مسابقه اهدا خواهد شد.
برای تبلیغ لینک اختصاصی ثبت آگهی ویژه، می توانید لینک https://www.masbi.com/ads.aspx?rgm=alireza را تبلیغ کنید. البته به جای alireza نام کاربری خود را قرار دهید.

آپلود

با طراحی فایل کسب درآمد کنید.

شما می توانید انواع فایلهایی که خودتان طراحی کرده اید برای فروش در مسبی قرار دهید. فایلهای شما می توانند مجموعه عکس یا فیلم یا انیمیشن یا برنامه های کاربردی یا کتاب آموزشی یا هر فایل مفید تهیه شده توسط خودتان باشند. شرط پذیرش فایل شما این است که طراح آن خود شما باشید. هر فردی می تواند درآمد خوبی از این راه کسب کند. مثلا فرض کنید یک فایل آموزشی مفید ساخته اید یا مجموعه ای زیبا از تصاویر مناظر طبیعی استان خود گردآوری کرده اید یا اینکه یک انیمیشن کوتاه طراحی کرده اید یا یک برنامه و اپلیکیشن جالب تولید کرده اید یا یک فایل pdf آموزشی نوشته اید و ...، همه آنها محصولاتی هستند که متعلق به خود شما هستند. پس شما می توانید بدون کپی برداری از محصولات دیگران، فروشنده محصولات اورجینال خودتان باشید و کسب درآمدی مناسب داشته باشید. بنابراین به صورت نامحدود در سایت مسبی فایل آپلود کرده و به فروش برسانید.

جهت ثبت نام و آپلود فایل به بخش فروشندگان مراجعه کنید: لینک بخش فروشندگان