آیا کسب درآمد از سایت های کلیکی امکان پذیر است؟

نویسنده: محمد رسول
1399/12/25   10:48
در این مقاله در مورد سایت های کلیکی و نحوه درآمد زایی از آن و حتی درست بودن اینکار صحبت می کنیم. سایت های کلیکی یعنی اینکه شما بروید و با بازی کردن و تماشای فیلم های تبلیغاتی درآمد کسب کنید، این امر فرآیند هایی دارد که در ادامه خواهیم خواند.
آیا کسب درآمد از سایت های کلیکی امکان پذیر است؟

بیشتر سایت های کلیکی خارجی هستند و برای ورود به آن باید از vpn استفاده کرد. سایت های کلیکی ایرانی هم وجود دارد که بشود از آن درآمد زایی کرد.

شما بعد از ورود به سایت های کلیکی باید ثبت نام خود را انجام دهید و چند آیتم برای راستی آزمایی وجود دارد که پس از آن وارد منوی اصلی سایت میشوید.

درآمد آن برای شما میتواند خوب باشد، مثلا برای تماشای یک ویدیو تبلیغاتی کوتاه شما 100 تا یک تومانی دریافت میکنید، کسانی که میخواهند به درآمدی خوب برسند باید وقت بگذارند و ویدیو های بیشتری را تماشا کنند.

سایت های زیادی در این خصوص وجود دارد که شما در هر کدام که قرار است فعالیت کنید بهتر است که تحقیقاتی را در خصوص این سایت انجام دهید، و کامل پی ببرید که این سایت معتبر است یا نه!

سایت های ایرانی هم وجود دارند که این قابلیت را به ما بدهند، ولی احتمال کلاه برداری آن وجود دارد، سایت های خارجی تنها بدی که دارند این است که درآمد ما به دلار محاسبه میشود، شاید هر یک دلار زیاد باشد اما باید فکر برداشت از آن هم بکنید، راهایی وجود دارد برای این کار، اما درد و سر بسیار زیادی دارد.

میتوان از این کار ها که نسبتا هم آسان هستند درآمدی خوب کسب کرد ، اما فرآیند هایی هم دارد.

امروزه روش های انبوهی برای درآمد زایی وجود دارد ، این کار مناسب نیست برای من و شما و بنا به دلایلی توصیه نمیشود . کسانی که شوق درآمد زایی از فضای مجازی و اینترنت را دارند راهای زیادی برای انجام این کار دارند ، میتوانند آنها را امتحان کنند.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 56,900تومانبیت کوین: 69,163 دلار
569000
fa