درآمد زایی از طریق وبلاگ نویسی

نویسنده: محمد رسول
1399/12/14   22:33
یکی دیگر از روش های کسب درآمد در منزل وبلاگ نویسی است، اما برای این کار و چرخاندن زندگی روز مره باید به نکاتی توجه و آنها را مطالعه کنید. امروز با شما کاربران مسبی هستیم تا در مورد وبلاگ نویسی صحبت کنیم.
درآمد زایی از طریق وبلاگ نویسی

در مقالات قبلی در مورد انواع روش های درآمد زایی از فضای مجازی صحبت کردیم. امروز قرار است در مورد درآمد زایی از طریق وبلاگ نویسی صحبت کنیم. وبلاگ نویسی اصولی دارد که باید بدانید!


درآمد زایی از طریق وبلاگ نویسی یعنی اینکه شما برای دیگران مقالاتی را مینویسید. و آنها مقاله ای که شما نوشتید را در وبسایت خود قرار میدهند. در ادامه شما خواهید دانست که چگونه این کار را بکنید، چقدر پول بگیرید، چگونه سفارش کار بگیرید و... .


برای اینکه مقالات خوب بنویسید تا بیشتر سفارش کار بگیرید باید صحبت کردن و بازی با کلماتتان خوب باشد و با کلمات فارسی آشنایی خوبی داشته باشید. باید قبل از نوشتن در ذهن خود نقشه را ترسیم کنید. و بدانید که قرار است چه کنید و چگونه میخواهید بنویسید.


راجع به اینکه چگونه سفارش کار بگیرید باید برای خود صفحه، کانال، وبلاگ و یا جایی را بسازید و کارهای خود را در آنجا بنویسید و اطلاعات خود وارد کنید تا افراد برای سفارش با شما تماس بگیرند، در واقع با اینکار دارید برای خود تبلیغ می کنید. حتی برای سریع تر شدن اینکار میتوانید به پیج های بزرگ یا جاهای بزرگ سر بزنید و به آنها بگویید که برایتان تبلیغ کنند تا افراد های بیشتری رزرومه شما را ببینند.


راجع به پول گرفتن از افراد پس از نوشتن مقاله، باید به نرخ روز عمل کنید. آخرین تحقیقاتی که در این زمینه داشتم، نرخ مقاله نویسی برای وبسایت کلمه به کلمه بود مثلا هر کلمه 100 تومان. ممکن است نرخ های دیگری نیز باشد. بهتر است برای این کار تحقیقاتی را انجام داده تا نرخ شما بروز باشد.


شما باید مقالات زیادی در زمینه های مختلف به ثبت برسانید تا شرایط و ضوابط مربوط به مقاله نویسی را یاد بگیرید و به نوعی میشود گفت تجربه اندوزی کنید. بهترین جا برای کسب تجربه و نوشتن مقاله و یا حتی خواندن مقالات علمی، پژوهشی، آموزشی و هزاران مقاله راجع به درآمد زایی سایت مسبی است . که حتی در این سایت شما میتوانید برای خود تبلیغ کنید.

درآمد زایی از طریق وبلاگ نویسی
امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: وبلاگ نویسی
دلار: 59,176تومانبیت کوین: 67,404 دلار
591760
fa