ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی موفق

نویسنده: محمد رسول
1399/12/09   20:44
امروز افراد زیادی به صورت آنلاین درآمد زایی می کنند. ممکن است در هر جا افراد فروشگاه اینترنتی ساده تأسیس کنند و محصولات خود را به فروش برسانند اما برای اینکه فروشگاه اینترنتی موفق داشته باشیم به نکات هایی باید توجه کنیم.
ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی موفق

ما هم میتوانیم به صورت فروشنده و خریدار عمل کنیم و بسیار مهم است که بدانید یک فروشگاه موفق چه ویژگی هایی دارد، آن را در ادامه با هم می خوانیم.


1_ بررسی و توضیحات برای هر محصول: هر کس که در یک فروشگاه آنلاین فعالیت میکند، غالبا برای هر محصول، توضیحاتی راجع به قیمت، کیفیت، سایز، اندازه، تاریخ و... را میدهد . این یک ویژگی از فروشگاهی موفق است.


2_ تصاویر با کیفیت: برای هر نفر مهم است که راجع به محصول مورد علاقه اش بداند. پس باید تصاویری با کیفیت بالا و دارای اطلاعات کافی باشد. پس ویژگی دوم فروشگاه اینترنتی موفق، داشتن تصاویر برای هر محصول است که باعث افزایش خرید آن محصول می شود.


3_ فرایند پرداخت آسان: منظور از " فرایند پرداخت آسان " این است که مشتری هایتان را سوال پیچ نکنید. آن هم با سوالات مسخره. و حتما خریداران محصولات خود را وادار به ثبت نام نکنید. این مهم است که مراحل پرداخت و تحویل کالا چگونه است، ممکن است خیلی ها تا مراحل آخر پیش بروند اما پرداخت نکنند چون که زمان بر هست یا نیاز به ثبت نام و.... داشته باشد.


4_ محصولات مرتبط: قابل توجه فروشندگان، در هر فروشگاه، عامل موفقیت و فروش بیشتر، داشتن پرده (محصولات مرتبط) در فروشگاه اینترنتی خود است. شاید خیلی ها وسایل مورد نیاز خود را از منوی محصولات مرتبط بیرون بکشند و حتما برای شما که درآمد تان کم است، نیاز است.


5_ متن عالی برای توضیحات محصول: یکی دیگر از ایده های خوب برای فروش بیشتر کالا ها، بستگی به کپشن (توضیحات) زیر محصول دارد، که چقدر مشتری را وادار به خرید کند. البته توضیحات دروغ مناسب نیست. باید توضیحات صحیح و مطابق با محصول باشد، همان توضیحی که در دل جا شود و ناخودآگاه مشتری را به خرید وادار کند .


6_ پشتیبانی سریع برای مشتریان: یکی دیگر از عامل موفقیت هر فروشگاه آنلاین، پشتیبانی سریع برای مشتریان است، طبیعی است که مشتریان سوالاتی را بپرسند و شما باید آن ها را در سریعترین زمان پاسخ دهید. اغلب سوالات مشتریان، راجع به محصول مورد نظر خود می باشد که شما باید به آن ها پاسخ دهید.


7_ امنیت بالا و گرفتن نماد اعتماد الکترونیک: یکی از مهمترین کار های مثبت در قبال فروشگاه خود این است که امنیت کافی را در فروشگاه ایجاد و نماد اعتماد الکترونیک را از پلیس فتا (پلیس مبارزه با کلاهبرداری در فضای مجازی) بگیرید و مشتریان بیشتری را جذب کنید.


این نکاتی که در بالا خواندید هم برای دسته فروشندگان و هم برای دسته خریداران است و ممکن است سایت های زیادی کلاهبردار باشند. شما باید راجع به محل خرید اینترنتی خود تحقیقاتی را انجام دهید. این نکاتی بود که به شما برای جذب مشتری کمک میکرد و مشتری هنگام خرید یا بعد از خرید از تصمیم خود پشیمان نیست.


توضیحی برای نماد اعتماد الکترونیک هم به شما بدهم. نماد اعتماد الکترونیک از پلیس فتا گرفته می شود که شما باید نام فروشگاه خود را در آن ثبت کنید. سایت مسبی نیز نماد اعتماد الکترونیک دارد که شما اگر به پایین سایت مراجعه فرمایید مشاهده می کنید. بنابراین شما می توانید در سایت مسبی خریدهایتان را امن و پرداختی آسان داشته باشید.

ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی موفق
امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: فروشگاه اینترنتی موفق
دلار: 57,390تومانبیت کوین: 68,612 دلار
573900
fa