بهترین ایده ها برای کسب درآمد در اینستاگرام

1401/03/17   19:43
به طور معمول هر کدام از ما شبکه ی اجتماعی اینستاگرام را می شناسیم که بسیاری افراد در سراسر جهان به دنبال کسب درآمد از آن هستند. در این مقاله بطور خلاصه علاوه بر بررسی این شبکه ی اجتماعی، ایده هایی در مورد نحوه کسب درآمد از آن را با شما عزیزان به اشتراک می گذاریم.
بهترین ایده ها برای کسب درآمد در اینستاگرام

در اینستاگرام که شرکت های زیادی در آن فعالیت می کنند، ترافیک بالای کاربران یک مزیت و چالش برای شرکت های کوچک و نوپا است. شما باید با ایجاد محتوای بهتر یا جذاب تر و اجرای ترفندها و ایده های مختلف به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید. اگر حوصله خواندن متن را نداشته باشید، بینش به شما می گوید که چقدر موفق خواهید بود. ایجاد یک تعامل موثر در فضای مجازی، یک راه مفید برای موفقیت در کسب و کار در اینستاگرام است.
ایده های کسب درآمد از اینستاگرام

اکنون همه ثابت می کنند که شبکه های اجتماعی مانند یک بازار شلوغ، جایی است که در آن پول به دست می آید. در واقع، شما در اینستاگرام پولی پرداخت نمی کنید، اما از آن درآمد کسب می کنید. یکی از این راه ها، تبلیغات مستقیم است. اگر فالوورهای زیادی دارید، برخی از سایت هایی که محصول یا خدمات خاصی را می فروشند، برای رشد آن ها به شما پول می دهند و شما سایت آن ها را تبلیغ می کنید. به ازای تعداد بازدید به شما پول پرداخت می شود و یا اینکه از قبل تعیین می کنید که در صورت افزایش تعداد فالوئرهای پیجِ مذکور، مبلغی دریافت خواهد شد. همه چیز توافقی است؛ اما بنیان کار تبلیغ است. راه دیگر فروش مستقیم محصول یا خدمات است. شما اگر یک فروشنده هستید، می توانید محصولاتِ خودتان را تبلیغ کنید و از این طریق به نسبتی که در بازار دیده می شوید و محصولی که تولید می کنید، فروشِ آنلاین خود را رونق می بخشید. شاید هم یک مربی ورزشی یا استاد زبان خارجی هستید؛ در این صورت شما به ازای خدماتی که ارائه می دهید، می توانید از اینستاگرام درآمد کسب کنید. شاید شما به عنوان یک تولید کننده محتوا تأثیرگذار باشید. در این صورت اینستاگرام به عنوان مثال محصول شما را به سایر کاربران نشان می دهد که شما آن را از طریق وب سایت یا سایر راههای ارتباطی به فالوورهای خود ارائه می دهید و از آن کسب درآمد می کنید. یکی دیگر از راه های خرید و فروش فالوور، لایک و کامنت در اینستاگرام یکی از راه هایی است که برخی افراد درگیر آن می شوند. در این راستا باید بگوییم که ما به دنبال رشد ارگانیک هستیم. البته می توانید با خرید فالوورهای غیرواقعی و ایجاد محتوای جذاب یا ارزشمند به رشد سایت خود کمک کنید.راه و روش کسب درآمد از اینستاگرام

اگر می خواهید رشد ارگانیک را تجربه کنید، باید محتوای معنادار و چشمگیر ایجاد کنید. رشد ارگانیک یعنی جذب فالوور برای دنبال کردن شما. وقتی اینستاگرام را باز می کنید به دنبال چه محتوایی هستید؟ تحصیلات؟ اراده؟ تعجب؟ به چه اخبار یا داستان هایی می پردازید؟ محتوای ارزشمند زمانی که بدون کیفیت لازم منتشر شود برای اکثر بینندگان ارزش کمتری دارد. اینستاگرام از ابتدا بر اساس تصاویر و حس بصری است. بر کسی پوشیده نیست که ویدیوهای کوتاه موثرترین راه برای جذب مخاطب هستند. برای آپلود یک ویدیو با کیفیت کوتاه، حداقل به موارد زیر نیاز دارید: * میکروفون متناسب با کاری که انجام می دهید. * سه پایه تنظیم کننده موبایل * یک یا چند منبع نور در صورت نبودن نورگیر و ... اینها تنها بخشی از تجهیزاتی هستند که می توانید برای ایجاد محتوای حرفه ای از آنها استفاده کنید. اگر ایده ها را با این ابزار پیاده سازی کنید، بدون شک صفحه ی شما رشد قابل توجهی خواهد کرد.


سایر ایده ها

ایده های اساسی شامل خودِ کسب و کار می شوند. در ابتدا نگاهی کنیم به حوزه هایی که برای شروع در اینستاگرام حتماً مورد توجه قرار می گیرند. البته به شرطی که درست و حسابی و با رعایت اصولِ اولیه آغاز کنید و کم کم سطح خودتان را بالاتر ببرید.


" اهل سفر هستید؟ " ایده ای پرطرفدار در اینستاگرام

از لحاظ روانشناسی، انسانها بازدید از مکانهای جدید را دوست دارند؛ خصوصاً وقتی داستانی برای گفتن هم داشته باشند. قرار نیست داستانی تخیلی را بازگو کنید. برای توصیف احساس شما در سفر کافی است. اما خیلی آسان نیست. بهتر است مقداری پول خرج کنید و محتوای چشمگیر ایجاد کنید. رقابت شدید است و 60 درصد از مسافران در سراسر جهان محتوا را به اشتراک می گذارند. با این حال: ممکن است به دلیل مشکلات موجود در ایران مخاطب کاملا خارجی داشته باشید. بسیاری از آنها به ایران سفر نکرده اند، اما از دیدن این همه طبیعت ناب و خاص در ایران خوشحالند. همه چیز به اختیار شماست: طبیعت ناب، چشم انداز یا غذای سنتی. او حتی با حضار صحبت می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لحظات را ثبت کنید، آنها را سازماندهی کنید و محتوای ویدیویی با کیفیت ایجاد کنید. آیا به دوربین حرفه ای نیاز دارم؟ چه تجهیزاتی باید بیاورم؟ لازم نیست دوربین حرفه ای داشته باشید، اما اگر یک دوربین اکشن جمع و جور حمل می کنید، مجبور نیستید کوله پشتی خود را شارژ کنید و ویدیوهای شما با تعداد فیلم های گرفته شده می درخشد. در زمان کوتاهی به راحتی می توانید وارد اینستاگرام اکسپلورر شوید.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 57,818تومانبیت کوین: 56,924 دلار
578180
fa