مسبی

نکات فروش: 4 نکته که در بازاریابی باید در نظر بگیرید

نویسنده: پریسا ملکی
10 مرداد 00 ساعت 21:09
بازاریابی یک حوزه در حال توسعه پویا است. ترجیحات مصرف کننده دائما در حال تغییر است و رویکردهای بازاریابان نیز باید با آنها تغییر کند. این حرفه ای است که نیاز به آموزش مداوم دارد. در این مقاله، ما به شما خواهیم گفت که چگونه یک متخصص عالی در زمینه بازاریابی شوید.
نکات فروش: 4 نکته که در بازاریابی باید در نظر بگیرید

1. روی درآمد خود تمرکز کنید

بازاریابان متمرکز بر ایجاد درآمد برای شرکت تقاضای زیادی دارند. بنابراین ، اگر تمام تلاش های شما دقیقاً به این منظور باشد ، موفقیت بزرگی را به دست خواهید آورد. طبق مطالعه گروه بازاریابی، مدیران معتقدند که بازاریابی بر دستیابی به عملکرد مالی متمرکز نیست. فعالیتهای بازاریابی را با تجزیه و تحلیل پیوند دهید، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شرکت را در نظر بگیرید که قطعا در این زمینه حرفه ای خواهید شد.


2.بازار را کاوش کنید

از بسیاری جهات ، اثربخشی فعالیتهای بازاریابی بستگی به سطح درک بازار و مخاطب دارد. بازاریابی که می داند سطح توقع مشتریان از محصول چیست، می تواند دستاوردهای زیادی داشته باشد. یاد بگیرید که تجزیه و تحلیل کیفی انجام دهید و آن را به یک استراتژی تبدیل کنید. بر تمام روشهای تحقیق ممکن تسلط داشته و بر داده ها و شهود تکیه کنید. در واقع ، گاهی اوقات یک مکالمه شخصی با یک مشتری می تواند اطلاعات بیشتری را نسبت به یک نظرسنجی جهانی ارائه دهد. برای موفقیت در فعالیت های بازاریابی، باید نحوه احساس بازار و نیازهای آن را بیاموزید. مطالعات نشان می دهد که 90 درصد از مصرف کنندگان رابطه دوستانه را بیشتر از رابطه ی اداری با فروشندگان ترجیح می دهند. طبق آمار ، 80 درصد می گویند که با شرکت هایی که کاملا رفتار دوستانه دارند، تجارت می کنند.


3. تجربه مشتری مثبت

توانایی برانگیختن احساسات در بین مشتریان، مهارتی است که به تبدیل شدن به یک متخصص واقعاً خوب کمک می کند. با ظهور اینترنت، فرصت های بیشتری برای تعامل با مخاطب به وجود آمده است. بازاریابان فقط می توانند ارتباطات شایسته ای ایجاد کنند. تجربه شرکت های موفق را الهام بگیرید تا یاد بگیرید چگونه مشتریان را تحت تأثیر قرار دهید. همچنین ارائه نتایج نهایی به شرکت و تأیید مدیر شرکت میتواند در تبدیل شدن به یک کارمند ارزشمند کمک کند.


4. قصه گویی را بیاموزید

مردم داستانها را دوست دارند زیرا آنها را در سطح احساسی با خود مرتبط می کنند. بازاریابانی که می دانند چگونه در کمپین های بازاریابی خود داستانهای بزرگ بیان کنند، به نتایج برجسته ای دست می یابند. بیشتر بخوانید و توسعه کامل پیدا کنید. این به شما کمک می کند ایده های غیرمعمول پیدا کنید.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره نکات فروش: 4 نکته که در بازاریابی باید در نظر بگیرید نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب