مسبی

جدیدترین موتور ساخته شده توسط هارلی دیویدسون

نویسنده: رضا قاسمی
5 مرداد 00 ساعت 15:37
موتورسیکلت جدید هارلی دیویدسون، Sportster S 2021 جدیدترین ساخته این شرکت بزرگ و معروف بعد از مدتها است. در این مقاله با این موتورسیکلت قدرتمند و زیبا آشنا خواهیم شد.
جدیدترین موتور ساخته شده توسط هارلی دیویدسون

معرفی شرکت هارلی دیویدسون

harley davidson logo

همه عموم که به موتورسیکلت علاقمند هستند هارلی دیویدسون را بخاطر موتورهای خاص، سنگین و طویل میشناسند. امروزه کمتر کسی از علاقمندان به موتورسیکلت پیدا میشود که با موتورهای جذاب هارلی دیویدسون آشنا نباشد.

در سال 1903، سه دوست صمیمی به نام ویلیام هارلی، آرتور دیویدسون و والتر دیویدسون، پس از ساخت اولین موتورسیکلت در گاراژی در میلواکی آمریکا، شرکت هارلی دیویدسون را تاسیس کردند. اولین موتورسیکلت های ساخته شده توسط این شرکت دوچرخه هایی بودند که روی آنها موتورهایی خاص نصب میشد و اغلب، برای مسابقه ها مورد استفاده قرار میگرفتند. در سال 1906، فعالیت جدی این شرکت آغاز شد و کارگاه تولید موتورسیکلت ها به فضایی بزرگتر و تعداد کارگر های بیشتر مجهز شد.

شاید ماه ها و سال ها از رونمایی از آخرین رونمایی و ساخت مدل جدید موتورسیکلت از این شرکت میگذرد اما هارلی دیویدسون حدود یک ماه پیش طرفداران خود را بسیار شوکه کرد.


رونمایی از جدیدترین موتورسیکلت هارلی دیویدسون، Sportster S 2021

harley-davidson-sportster-s

این موتورسیکلت نوپا و قدرتمند بازار های خارج، ترکیبی از موتورسیکلت های Ducati Diavel و Harley-Davidson Fat Boy است. برای بعضی از طرفداران هارلی، معرفی و طرح این موتورسیکلت خوش آیند نبود، چون آن ارق ملی و طویل بودن را مثل مدل های قبلی برای طرفداران نداشت، اما مشخصات فنی این موتورسیکلت قدرتمند میتواند از دل طرفداران این ناخوش آیندی را دربیاورد.


مشخصات فنی و ظاهری Sportster S 2021

فنی

ظاهری طول و عرض
موتور: طرح جدید Revolution Max 1250CC اگزوز: 2در 1 و 1 به دو مافلر دار کاتالیست طول: 2متر و 26سانت
قدرت: 121 اسب بخار صفحه کیلومتر: گرد 4 اینچی TFT تاچ دار عرض(صندلی): 73 سانت
وزن: 227 کیلوگرم یا 502 پوند آپشن ها: بلوتوث، نقشه قابل حرکت، gps،کروز کنترل،ترمز ABS و سیستم TCضد لغزش حجم روغن موتور: 4ونیم لیتر
سیستم سوخت رسانی: انژکتوری لاستیک: دانلوپ رادیال مخصوص هارلی حجم باک بنزین: 12لیتر

قیمت تمام شده شرکت(MSRP)

قیمت تمام شده این موتورسیکلت قدرتمند و جدید هارلی دیویدسون، در رنگ مشکی 14،999 دلار و رنگ های خاص مثل قرمز زرد و... ، از 15،349 دلار در آمریکا و کشورهای آمریکای شمالی، آغاز میشود.


منبع:

ویکی پدیا، سایت هارلی دیویدسون

جدیدترین موتور ساخته شده توسط هارلی دیویدسون
امتیاز دهی به مقاله



 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره جدیدترین موتور ساخته شده توسط هارلی دیویدسون نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب