چگونه درآمدی بالا از تعمیرات موبایل داشته باشیم؟

1399/12/29   00:30
نگاهی به درآمد تعمیرکاران موبایل در سال 99 و در شهر های مختلف ایران و توضیحاتی در مورد شروع به کار تعمیرات موبایل و روش هایی که می‌توانند درآمد خود را افزایش دهند.
چگونه درآمدی بالا از تعمیرات موبایل داشته باشیم؟

سلام عزیزان اگر میخواهید در مورد درآمد تعمیرات موبایل اطلاعاتی بدست آورید تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.
همه شما میدانید که حرفه تعمیرات موبایل قرار نیست حالا حالا از بازار کار های پردرآمد دور بشود چون استفاده از موبایل و تلفن های همراه روز به روز بیشتر میشود و انسان هر روز بیشتر از دیروز محتاج این تکنولوژی میشود.

اما درآمد این شغل چگونه است؟
باید خدمت شما عرض کنم که همه چیز به خود شما بستگی دارد شما میتوانید ماهی 1 میلیون درآمد داشته باشید یا 100 میلیون و این به کار و مهارت شما بستگی دارد.
اما به طور متوسط در شهر های بزرگ مثل تهران و اصفهان و مشهد و.... میانگین درآمد تعمیر کاران موبایل چیزی حدود 10 تا 15 میلیون در ماه است.
در شهر های کوچکتر به طور متوسط 7 تا 12 میلیون در ماه.


و اما مهم ترین نکته ها برای شروع این کسب و کار:
اول از همه که شما باید مهارت و تخصص کافی داشته باشید و دوره های تعمیرات موبایل را دیده باشید و مدرک این حرفه را از هنرستان یا آموزشگاه ها داشته باشید.
مهارت شما تاثیر مستقیم روی درآمد شما دارد، هرچقدر مهارت و تخصص بیشتری داشته باشید درآمد بهتری هم خواهید داشت، اما ممکن است شما مهارت بالایی داشته باشید اما به درآمد دلخواه نرسیده باشید که در ادامه راجب این موضوع بحث میکنیم.

نکته دوم مکان شماست، مکانی که شما در آنجا شروع به فعالیت میکنید بسیار مهم است که تاثیر مستقیمی روی درآمد شما که دارد که همانطور که در بالا گفته شد یکی از موضوعاتی که باعث میشود شما با وجود داشتن مهارت بالا به درآمد خوب نرسید همین موضوع است.
سعی کنید در مکانی شلوغ و پر رفت و آمد مغازه بزنید چون هرچقدر بیشتر دیده بشوید مشتری بیشتری دارید، اگر بودجه کافی برای گرفتن یک مغازه در جای شلوغ ندارید سعی کنید مغازه ای در یک شهرک مسکونی بگیرید که مشتریان محلی ثابت داشته باشید.

نکته سوم تبلیغات است، از تبلیغات غافل نشوید و سعی کنید نام خود را سر زبان ها بیاندازید با استفاده از تراکت، بنر، کارت ویزیت، تبلیغات در رسانه هایی مانند اینستاگرام و .... . هرچه مشتری بیشتر باشد درآمد بیشتر است.

خوش قولی و انصاف را از یاد نبرید، همانطور که میدانید یک کاسب باید خوش قول و با انصاف باشد تا روزی خود را بدست آورد، مخصوصا در این شغل که مشتری شما بی صبر و حوصله است چون تمام اطلاعاتش در آن گوشی است.

حالا میخواهم مواردی را به شما بگویم که با استفاده از آن میتوانید درآمد خود را در این حرفه افزایش دهید:

خرید فروش کنید
حتما میدانید که خرید و فروش گوشی های موبایل به تنهایی درآمد خوب و قابل توجهی دارد پس چه بهتر از این که بتوانید هم تعمیرات انجام دهید هم خرید و فروش کنید.

فروش لوازم جانبی

فروش لوازم جانبی نیز درآمد بسیار خوبی دارد که میتوانید در کنار تعمیرات موبایل انجام دهید و سود خوبی بدست آورید.گوشی شکسته و خراب بخرید

گوشی های شکسته و خراب را که ارزش تعمیر کردن دارند را بخرید و تعمیر کنید سپس بفروشید تا از این راه هم بتوانید سود خوبی کسب کنید (البته حتما گوشی هایی را بخرید که ارزش تعمیر کردن را داشته باشند)

خدمات سرگرمی انجام دهید

میتوانید با فروش فیلم و بازی یا پر کردن فلش با فیلم و آهنگ و بازی و ... نیز به درآمد برسید.


نمایندگی اینترنت خانگی بگیرید

میتوانید از نمایندگی فروش خط های اینترنتی نیز به درآمد برسید.

چگونه درآمدی بالا از تعمیرات موبایل داشته باشیم؟
امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: درآمد تعمیرات موبایل
دلار: 57,978تومانبیت کوین: 56,882 دلار
579780
fa