مسبی

مروری بر گوشی های اندرویدی

نویسنده: محمد رسول
29 بهمن 99 ساعت 14:05
به نظر می آید که در ایران، اندروید از ios بهتر باشد چون ما در کشور عزیزمان ایران، نمی توانیم تمام قابلیت ها را برای گوشی آیفون خود فعال کنیم. بحث امروز ما بررسی گوشی های اندرویدی است.
مروری بر گوشی های اندرویدی

در حال حاضر مطرح ترین گوشی های اندرویدی شامل هوآوی، سامسونگ و شیائومی می شود. قیمت گوشی شیائومی بسیار ارزان تر است. گوشی شیائومی از کیفیت خوبی برخوردار است. گوشی های مدل بالای هواوی و سامسونگ نیز بسیار با کیفیت هستند.


در اینجا چند قابلیت گوشی های اندرویدی را با هم بررسی می کنیم.


1_ خودتان می توانید ویژگی های آن را انتخاب کنید

این بسیار مهم است که هر کس بخواهد ویژگی گوشی خود را انتخاب کند با توجه به سازگاری و کارایی آن. در گوشی های ios مدل های کمی دارد اما شما اگر قصد خرید گوشی های اندرویدی دارید می توانید گوشی های سامسونگ، شیائومی، هواوی و غیره را بخرید.


2_ قیمت مناسب و به صرفه

معمولاً گوشی های با سیستم عامل اندروید قیمت شان از آیفون ارزان تر است. و این می تواند یک قابلیت مفید برای متقاضیان گوشی های اندرویدی باشد. البته گفتنی است که شیائومی از همه آنها ارزان تر است و بستگی به مدل آن دارد.


3_ استفاده از ابزارک ها و ویجت ها

معمولا همه گوشی های اندرویدی چیزی به نام ابزارک ها یا ویجت ها را دارد، این خیلی مفید است. و برای کسانی که ساعت، چراغ قوه و ابزارهایی دیگر مانند تقویم لازم دارند به راحتی می توان آن را به صفحه اصلی آورد.


4_ دوام و طول عمر باتری

گوشی های اندرویدی باتری بسیار قوی دارند که بسیار بادوام هستند که برای کسانی که زیاد با گوشی کار می کنند در اولویت قرار دارد. البته برای کسانی که باتری در اولویت قرار دارد باید مصرفی صحیح از گوشی و باتری را هم یاد بگیرند.


5_ باتری قابل تعویض

یکی دیگر از مزایای گوشی های اندرویدی این است که وقتی باتری شما عمر خود را می کند به دنبال تعویض باتری می روید و گوشی های اندرویدی قابلیت تعویض باتری را دارد. اما برعکس گوشی های آیفون این قابلیت را ندارند و امکان تعویض باتری را ندارد.


نتیجه گیری

هنگامی که قصد خرید یا تعویض گوشی دارید بهتر است که گوشی های مختلف با سیستم عامل اندروید را بررسی نموده و برترین آن از نظر قیمت، کیفیت و.... انتخاب کنید. در حال حاضر گوشی های برند شیائومی از سایر گوشی ها کمی ارزان تر است و این موجب شده که طرفداران زیادی را جذب کند. البته قیمت گوشی به قابلیت های آن و مدل آن هم بستگی دارد.


به امید راضی بودن از این مقاله ...

مروری بر گوشی های اندرویدی
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره مروری بر گوشی های اندرویدی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: گوشی های اندرویدی