آموزش نوشتن مقاله درجه 1 در سایت مسبی

نویسنده: امین عدالتی
1399/05/16   19:32
اگر در سایت مسبی فعالیت می کنید و می خواهید کسب درآمد خوبی داشته باشید، این مقاله را از دست ندهید. در ادامه ی مقاله به شما می گوییم که چگونه با نوشتن مقاله درجه 1 در سایت مسبی درآمد ماهیانه ی بالا داشته باشید.
آموزش نوشتن مقاله درجه 1 در سایت مسبی

اول از همه به شما می گوییم که چگونه یک مقاله ساده بنویسید (برای افراد تازه کار)؛ سپس آموزش نوشتن مقاله ی درجه 1 در اختیار شما قرار می گیرد.


آموزش کلی نوشتن یک مقاله :


1- انتخاب عنوان: عنوان یا همان موضوع مقاله ی شما اهمیت بسیاری در جذب مخاطب دارد. عنوانی که برای مقاله ی خود انتخاب می کنید باید مرتبط با مقاله باشد؛ باید جذاب و متفاوت باشد، جوری که نگاه مخاطب را از بین ده ها مقاله و سایت به سمت خود جذب کند.

مثال عنوان معمولی: تاریخچه باشگاه فوتبال آرسنال

مثال عنوان جذاب و متفاوت: تاریخچه توپچی های لندن


2- انتخاب گروه مقاله: گروه مقاله همان دسته بندی نوشته ی شما است؛ باید ببینید مخاطب در کدام گروه دنبال مقاله شما می گردد. برای مثال اگر مقاله تان درباره ی «راه های تقویت بینایی» است باید گروه سلامت را انتخاب کنید.


3- خلاصه مقاله: خلاصه مقاله همان چکیده ی مطالب شما است؛ متن این بخش باید مفید و آگاهی بخش باشد و توضیح کلی درباره ی مقاله بدهد.


4- عکس های مقاله: عکس ها باید مرتبط با مقاله باشد. انتخاب عکس جذاب و مرتبط می تواند مخاطب را ترغیب کند که ادامه ی مطلب را هم بخواند؛ شما در این بخش دو عکس انتخاب می کنید که یکی در اول مقاله و دیگری در آخر مقاله قرار می گیرد؛ یعنی متن مقاله در بین این دو تصویر قرار می گیرد.


5- شرح مقاله: و در پایان باید مطالب مقاله تان را در این بخش بنویسید؛ اگر شرح مقاله ی شما طولانی است می توانید با شماره گذاری (مانند همین مقاله) مطالب تان را به چند بخش تبدیل کنید تا مخاطب از خواندن مقاله ی شما خسته نشود. در شرح مقاله حتما نکات نگارشی و املایی را رعایت کنید و سعی کنید از مطالب به روز و جدید استفاده کنید.اما برویم برای آموزش نوشتن مقاله درجه 1 که بابت هر مقاله 15000 تومان خالص کسب درآمد می کنید.

نکاتی که برای نوشتن مقاله درجه 1 باید رعایت کنید (در کنار نکات کلی نوشتن یک مقاله که به شما آموزش داده شد):


1- مرتبط بودن مقاله با سایت مسبی: اگر مقاله تان با سایت مسبی مرتبط باشد که دیگر چه بهتر، سایت مسبی بخش ها و محصولات مختلفی دارد که شما می توانید از طریق توضیح این محصولات و بخش ها مقاله ای مرتبط با سایت مسبی بنویسید.


2- نوشتن مقاله ای به روز: جدید بودن مقاله ی شما هم اهمیت زیادی دارد، این مطالب بازدید کننده های بیشتری خواهد داشت.


نکات دیگری مانند: کپی نکردن از سایت های دیگر، روان و قابل فهم بودن متن مقاله، عکس هایی با کیفیت و وضوح بالا، مفید بودن مقاله، کامل بودن مقاله و میزان اهمیت مقاله نیر باید برای نوشتن مقاله ای درجه 1 رعایت کرد.


تمامی نکاتی که باید در نوشتن یک مقاله در سایت مسبی رعایت کرد گفته شد؛ اگر خلاقیت و وقت داشته باشید با کمی تلاش می توانید ماهیانه حدود 300000 تومان از سایت مسبی کسب درآمد کنید؛ نمی گوییم زندگی تان را با این پول بچرخانید ولی به کمک این پول حداقل می توانید هزینه گرفتن اینترنت و رفت و آمدتان را بپردازید؛ البته اگر بیشتر تلاش کنید و مقاله تان را در شبکه های اجتماعی مانند توییتر و تلگرام و ... پخش کنید و برای خود لایک جمع کنید ( هر 10 لایک = 1000 تومان ) قطعا درآمد بیشتری خواهید داشت. موفق باشید .

آموزش نوشتن مقاله درجه 1 در سایت مسبی
امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: نوشتن مقاله درجه 1 در سایت مسبی
دلار: 58,070تومانبیت کوین: 58,605 دلار
580700
fa