کسب درآمد عجیب چند مرتبه ای از نوشتن یک مقاله

نویسنده: ولی اله
1399/04/03   22:06
عنوان این مطلب یعنی درآمد چند مرتبه ای از نوشتن یک مقاله برای شما باورنکردنی به نظر می آید اما این موضوع فقط در سایت مسبی واقعیت دارد. یعنی شما یک مقاله می نویسید و از سه منبع مختلف از بابت این یک مقاله به درآمد می رسید.
کسب درآمد عجیب چند مرتبه ای از نوشتن یک مقاله

عنوان این مطلب یعنی درآمد چند مرتبه ای از نوشتن یک مقاله برای شما باور نکردنی به نظر می آید اما این موضوع فقط در سایت مسبی واقعیت دارد. یعنی شما یک مقاله می نویسید و از سه منبع مختلف از بابت این یک مقاله به درآمد می رسید. اگربه دنبال کسب درآمد هستید این مطلب را حتما بخوانید و امتحان کنید.

شما می توانید بدون داشتن سایت, وبلاگ، تلگرام، اینستاگرام، و بدون عضویت در شبکه های اجتماعی مثل انجمن ها، فیس بوک، فیس نما و هر فضای اینترنتی و مجازی دیگر به یک درآمد عجیب و فوق العاده در سایت مسبی برسید. این روش را باصطلاح تولید محتوا، مقاله، مطلب و غیره عنوان می کنند و سایت های زیادی از بابت نوشتن مطلب، مقاله یا محتوا، به شما پول می دهند. در سایت مسبی هم این شیوه وجود دارد اما فرصتی بی نظیر برای نویسنده و تولید کننده محتوا فراهم ساخته است.

وقتی مقاله شما نوشته و تایید شد به پنل شما از 5000 تا 15000 تومان درآمد افزوده می شود اما درآمد شما به همین جا ختم نمی شود. برای درآمد از نوشتن مقاله در سایت مسبی انتخاب موضوع بسیار آسان است. بسیاری از سایت ها شما را با محدودیت هایی مثل عنوان مقاله و فونت و هزار محدودیت دیگر روبرو می سازند و با نوشتن مقاله مبلغ بسیار ناچیزی در حد 1000 تومان به شما می دهند اما در سایت مسبی حداقل 5000 تومان دریافت خواهید کرد و از بابت هر 10 لایک مقاله، 1000 تومان به درآمد شما خواهد افزود. جذابیت این مطلب اینجاست که شما می توانید از بابت تک تک محصولات دانلودی و فیزیکی که در سایت وجود دارد می توانید مطلب یا مقاله بنویسید و از بابت مطلب نوشته شده درآمد داشته باشید به علاوه می توانید پس از نوشتن توضیحاتی که شامل تاریخچه یا فناوری و تکنولوژی محصول و یا کالا لینک کالا یا محصول مد نظر را در انتهای مطلب قرار دهید و هر فردی که این مطلب یا مقاله شما را خواند و در انتها راغب به خرید محصول مد نظر شد از بابت خرید آن محصول نیز شما پورسانت خواهید گرفت. بنابراین با نوشتن یک مطلب جذاب یا مقاله پرمحتوا در باره تک تک محصولات مسبی شما چند بار درآمد کسب خواهید کرد.

اول : از بابت نوشتن مطلب حداقل 5000 تومان تا حداکثر15000 تومان به درآمد شما درپنل افزوده میشود.

دوم: پس از درآمد مرحله اول درآمد بعدی شما از بابت محتوای تولید شده درباره محصول شروع می شود بدین ترتیب که لینک محصول را که در انتهای مطلب درج کرده اید با فروش رفتن این محصول پورسانت خواهید گرفت و این مرحله درآمد شما نامحدود است یعنی تا زمانیکه محصول یا کالای توصیف شده به فروش می رود شما درآمد خواهید داشت.

سوم: از بابت هر لایکی که از بابت جالب بودن مطلب از خواننده مقاله می گیرید 100 تومان و نهایتا وقتی با 10 لایک به 1000 تومان رسید شما درآمد کسب می کنید.

چهارم: کسی که از لینک ثبت شده مقاله شما عضو مسبی می شود زیرمجموعه شما خواهد بود و هر زمان فعالیت درآمدزایی مثل فروش محصول، جذب تبلیغات و...غیره انجام دهد شما نیز درصدی از فعالیت این فرد را به عنوان درآمد خواهید داشت.

بنابراین با نوشتن یک مقاله چهار فرصت درآمد خواهید داشت. فراموش نکنید کل فرآیند نوشتن و ثبت و نشر مقاله را در سایت مسبی انجام داده اید و لینک اختصاصی محصول مسبی را در همین بخش تبلیغات و تولید محتوای مسبی نشر داده اید و بدون داشتن وبلاگ و هزینه برای سایت یا حضور در شبکه های مجازی و اجتماعی به یک درآمد بی دردسر رسیده اید. حالا اگر لینک های مقالات را در سایت های دیگر یا انجمن ها و شبکه های اجتماعی نشر دهید که درآمد شما بیشتر و بیشتر خواهد شد. حالا اگر خوانده اید برای صحت مطلب و این مقاله ثبت نام کنید و عضو شوید و امتحان کنید.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: نوشتن مقاله،کسب درآمد از نوشتن مقاله
دلار: 59,105تومانبیت کوین: 64,537 دلار
591050
fa