افزایش محبوبیت در اینستاگرام

1399/02/22   20:38
امروزه یکی از پر بازدید ترین و رایج ترین شبکه های اجتماعی، اینستاگرام است. این شبکه در ابتدا برای به اشتراک گذاشتن عکس های به یاد ماندنی ایجاد شد، اما به مرور توسعه ی زیادی پیدا کرد و امروزه مشاغل بسیاری در دل این شبکه ی اجتماعی ایجاد شده است.
افزایش محبوبیت در اینستاگرام

امروزه با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی و در راس همه ی این شبکه ها، اینستاگرام، عده ی زیادی از مردم به فکر درآمد زایی از شبکه های اجتماعی افتاده اند. اما چگونه؟

شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، به دلیل مخاطبان زیادی که دارند، می توان از آن ها به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی همانند بیلبورد های کنار خیابان ها استفاده کرد. وجه مشترک این دو وسیله، دیده شدن زیاد آن ها توسط کاربران است. پس اولین قدم برای درآمد زایی از اینستاگرام، جمع آوردی مخاطب و دنبال کننده برای خود است. هر چه شما دنبال کننده های بیشتری داشته باشید، مخاطبان بیشتری دارید و بیشتر دیده می شوید و در نتیجه درآمد بیشتری خواهید داشت.

به طور کلی برای درآمد زایی از اینستاگرام باید مراحل زیر را طی کنید که هر کدام را جداگانه توضیح خواهیم داد:

  • ایجاد یک صفحه در اینستاگرام
  • تولید محتوای خلاقانه و جذاب
  • جذب مخاطب از راه های مختلف
  • انجام تبلیغات برای شرکت های مختلف

مرحله ی اول : ایجاد یک صفحه در اینستاگرام

همه ی ما احتمالا حداقل یک صفحه را در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام ساخته ایم. برای درآمد زایی از ایسنتاگرام یک صفحه ی جدید با نام و عکس جذاب و متناسب با محتوایی که قرار است تولید کنید، ایجاد کنید.

مرحله ی دوم : تولید محتوای جذاب و خلاقانه

ابتدا شما باید زمینه ی فعالیت خود را مشخص کنید. بنابه تخصص و علاقه ی شخصی خود می توانید یک موضوع و ژانر را برای صفحه ی خود انتخاب کنید و با تولید محتوای متنی، تصویری، ویدیویی، مسابقه ای و ... و با استفاده از خلاقیت خود، علاقه مندان را به خود جذب کنید. موضوعاتی مثل سرگرمی، ورزش، اخبار و ... موضوعات رایج صفحات شبکه های اجتماعی است. بنانبراین اگر بتوانید موضوع جدید و خلاقانه ای ارائه دهید می توانید با سراعت بیشتری مخاطبان خود را جذب کنید.

مرحله ی سوم : جذب مخاطب از راه های مختلف

شما برای دیده شدن احتیاج دارید تا مردم را با صفحه ی خود آشنا کنید. برای این کار روش های مختلفی وجود دارد. یکی از این روش ها که هزینه بر هم هست، این است که صفحه ی خود را در صفحات پر بازدید اینستاگرام تبلیغ کنید تا بتوانید مخاطبان را با محتوای خود آشنا کنید. یکی دیگر از این روش ها، دنبال کردن عده ی زیادی از مردم و گشتن به دنبال کسانی است که به صفحه ی شما علاقه مندند. این روش مقداری زمان بر است اما در دراز مدت بازدهی خوبی برای شما دارد.

مرحله ی آخر : درآمد زایی!

هنگامی که شما توانستید با استفاده از محتوای جذاب خود، مخاطبان زیادی را برای خود به دست آورید و چندین هزار نفر دنبال کننده برای خود دست و پا کردید، شرکت های مختلف به شما پیشنهاد برای تبلیغ کسب و کار خود را می دهند و شما می توانید با ایجاد تبلیغات در صفحه ی خود، اقدام به درآمد زایی کنید.

سخن پایانی

در انتها باید یادآورد شد که پروسه ی فوق ممکن است زمان بر، هزینه بر و کسل کننده ی به نظر برسد اما پس از اینکه در این زمینه به موفقیت رسیدید خواهید دید که به راحتی به درآمد بالایی رسیده اید و بدون هیچ زحمتی، فقط از طریق تبلیغات به حقوق رویایی خود دست پیدا می کنید.

افزایش محبوبیت در اینستاگرام
امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: محبوبیت در اینستاگرام
دلار: 58,027تومانبیت کوین: 60,008 دلار
580270
fa