درآمدی نامحدود از طریق جذب فروشنده کسب کنید

نویسنده: ولی اله
1398/12/07   11:44
در این مقاله به شما روشی آموزش داده می شود که بدون انجام هیچ کاری پول در بیاورید. یک نفر فروشنده را جذب می کنید و به ازای هر محصولی که فروخته می شود شما هم پول می گیرید. شاید این روش کسب درآمد در اینترنت برای شما خیلی مانوس نباشد اما به ادامه مطلب توجه کنید.
درآمدی نامحدود از طریق جذب فروشنده کسب کنید

کسب درآمدی نامحدود از طریق جذب فروشنده و بازاریابی دیگران


سیستم های همکاری در فروش زیادی امروزه در بستر اینترنت فعال شده اند و در اصل این سیستم های همکاری در فروش یک فروشگاه واسطه مجازی بین صاحبان کالا و خدمات در دنیای واقعی که در یک نقطه از کشور هستند با تمام کاربران اینترنت ارتباط برقرار می کنند. فرض بفرمائید یک تولید کننده یا فروشنده مثلا جوراب در سیستان و بلوچستان مشغول تولید و یا از فروشگاه به فروش جوراب در شهر خودش مشغول است. اما می خواهد کالا و محصولش را برای سراسر ایران عرضه کند و مشتری پیدا کند.در حالت عادی این کار خیلی سخت است اما بستر اینترنت این کار را آسان کرده است. یکی از سیستم های همکاری در فروش که می تواند فضای کسب و کار این تولید کننده و یا فروشنده را توسعه دهد و به سراسر کشور عرضه کند سایت مسبی است.


فروشنده یا تولید کننده مورد مثال ما می تواند با مراجعه و ثبت نام در سایت مسبی بعنوان فروشنده عضو شود و هر تعداد کالا و محصولی که دارد با وارد کردن تصاویر، توضیحات کافی و قیمت مناسب فروش و همچنین تعیین مبلغ پورسانت بازاریابی، کالای خودش را برای فروش ثبت کند. در سیستم مسبی که بازاریابان زیادی فعال هستند به محض دیدن محصولات جدید ثبت شده در پنل بازاریابی خودشان اقدام به انتشار لینک ها و آدرس های این محصول در بستر اینترنت یا از طریق بازاریابی حضوری می نمایند و خریدار بر اساس لینک ها و آدرس های دریافتی از بازاریاب اقدام به خرید کرده و پس از قطعی شدن خرید، بازاریاب پورسانت مشخص شده از طرف فروشنده را در پنل خود دریافت می کند.


حالا اگر این فروشنده یا تولید کننده جوراب مورد مثال ما، از طریق لینکی که شما در اختیارش گذاشته اید در مسبی عضو شده باشد و اقدام به ثبت کالا و محصول در سایت مسبی بنماید و کالاهایش فروخته شود شما که معرف وی بوده اید به ازای هر مبلغ فروش 3% پورسانت خواهید گرفت!! تجسم کنید که چه تعداد بازاریاب در سایت مسبی مشغول بکار هستند و از هر بازاریابی آنها که منجر به فروش محصولات این فروشنده مد نظر شود شما که این تولید کننده و یا فروشنده و صاحب کالا را جذب سیستم فروشگاهی مسبی کرده اید پورسانت خواهید گرفت. بنابراین ملاحظه می کنید یک فروشنده جذب کرده اید و تمام، اما در ادامه بازاریابی توسط افراد دیگر انجام میشود. بسته بندی و ارسال کالا توسط این فروشنده و یا تولید کننده انجام میشود اما شما فقط یکبار زحمت جذب فروشنده را کشیده اید ولی فرصت های نامحدود کسب درآمد از هر فروش را برای خود ایجاد کرده اید. حالا تجسم کنید اگر چندین فروشنده و تولید کننده را جذب کنید و آنها اقدام به ثبت محصول شان بنمایند و حاصل این حجم فروش چه سودی برای شما به ارمغان خواهد آورد.


جذب فروشنده فقط از طریق اینترنت نیز محدود نمی شود بلکه شما می توانید بصورت حضوری به صاحبان کالا و خدمات که دوست دارند سراسر کشور را بازار فروش خودشان بنمایند مراجعه کرده و با استفاده از لینک اختصاصی خوتان اقدام به ثبت نام آنها بنمائید و اگر می توانید کالا و محصول شان را هم خودتان ثبت کنید البته به ازای ثبت هر کالا فروشنده فقط یکبار مبلغ 3000 تومان باید پرداخت کند و برای همیشه کالا یا محصول ثبت شده اش در مسبی بازاریابی و فروخته خواهد شد.


با این توضیحات اگر دنبال یک درآمد بی دردسر هستید عضو شوید و لینک اختصاصی خود را دریافت و کار را شروع کنید. فراموش نکنید در شبکه های اجتماعی فروشندگان زیادی بدنبال بازاریابی محصولات خود هستند پس این فرصت را از دست ندهید.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: کسب رآمد از طریق جذب فروشنده
دلار: 59,083تومانبیت کوین: 67,522 دلار
590830
fa