11 سالگی بیت کوین

نویسنده: علی دریایی
1398/10/18   21:00
در این مقاله قصد دارم در مورد نکاتی که مربوط به بیت کوین 11 ساله میشه اشاره ای کنم و همچنین اندک اشاره ای به ارز دیجیتال دوج کوین داشته باشم. امیدوارم که بتونم مفید کار کرده باشم.
11 سالگی بیت کوین

خب دوستان و همراهان گرامی، همانطور که خود شما عزیزان هم در جریان نوسانات قیمت بیت کوین و ارزهای مشابه هستید، حتما متوجه شدید که خواهان ارزهای دیجیتال، مخصوصا در این دو سال اخیر، روز به روز در حال افزایش هست و کافی است برای اثبات این موضوع سری به موتورهای جستجو بزنیم.

ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که در این 11 سال بیت کوین و سایر ارز رمز ها سیر صعودی خودشون رو در زمینه گران شدن و به طبع با ارزش شدن حفظ کرده اند و سنت شکنی ای در این زمینه اتفاق نیافتاده است؛ البته تا به امروز.

شاید کمتر کسی فکرش را می کرد که 11 سال پیش در چنین روزی، اگر فقط و فقط حقوق سه روزش را بیت کوین میخرید، امروز صاحب چندین میلیون تومان سرمایه بود. هرچند امروزه نیز کسب این ارز دیجیتال خالی از لطف نیست و به قول قدیمی ها ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است.

مقالات و منابعی که در سرتاسر این کره خاکی وجود دارد همه نشانگر این مهم است که ارزهای دیجیتال دیگری چون دوج کوین (با قیمت فعلی هر واحد 29 تومان) هم قابلیت پیشرفت دارند.

کسی چه میداند شاید امروز ما هر واحد دوج کوین را 29 تومان خریدیم و مدتی بعد صاحب چند میلیون یا حتی میلیارد سرمایه شدیم.

هر انسان عاقل و بالغی اختیار پول و سرمایه خودش را دارد ولی به نظر این بنده ی حقیر کمی آینده نگر بودن در این زمینه بد نیست.

ممنون که در این مقاله مرا همراهی کردید، لطفا من رو از پیشنهادات و نظرات ارزشمندتون بی بهره نگذارید.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: 11 سالگی بیت کوین
دلار: 57,818تومانبیت کوین: 67,641 دلار
578180
fa