مسبی

افزایش فروش و ارتقاء سهم کسب و کار با درج آگهی اینترنتی

نویسنده: ولی اله
5 دی 98 ساعت 07:09
امروزه هیچ کسب و کاری اعم از تولیدی و خدماتی، بدون تبلیغات قادر به پایدار ماندن در بازار نخواهد بود زیرا هر روز رقبا قویتر و دانش رقابت پذیری کسب و کارها افزایش می یابد بنابراین اگر صاحب هر نوع کسب و کاری هستید باید با انواع روش های تبلیغاتی موثر و زود بازده آشنا باشید.
افزایش فروش و ارتقاء سهم کسب و کار با درج آگهی اینترنتی

امروزه هیچ کسب و کاری اعم از تولیدی و خدماتی بدون تبلیغات قادر به پایدار ماندن در بازار نخواهد بود زیرا هر روز رقبا قویتر و دانش رقابت پذیری کسب و کارها افزایش می یابد بنابراین اگر صاحب هر نوع کسب و کار ساده و کوچک یا بزرگی هستید باید با انواع روش های تبلیغاتی موثر و زود بازده آشنا باشید و بتوانید سریعتر و بهتر، محصول یا خدمت تان را به مشتریان معرفی و عرضه کنید و نحوه و مکان ارائه اطلاعات به مخاطبان نقش زیادی در رقابت پذیر ساختن کسب و کارتان دارد.


شیوه ها و روش های بسیاری برای تبلیغات بکار گرفته می شود از پخش تراکت گرفته تا بازاریابی ایمیلی و بنر و درج آگهی در صدا و سیما و دیگر رسانه های ملی و محلی شامل روزنامه ها و مجلات. در این نوشتار سعی کرده ایم از بین این روش ها، یک روش موثر و کارآمد را برای تبلیغات و آگهی به شما معرفی نمائیم و قطعا خودتان قضاوت خواهید کرد که از بین انواع روش ها این روش و امکاناتی که بدنبال آن برای نحوه درج آگهی شما در نظر گرفته شده است بسیار متفاوت تر و توسعه یافته تر از بسیاری از سایت های درج آگهی است. در بسیاری از سایت های درج آگهی شما با محدودیت هایی روبرو خواهید بود. مثلا اگر کسب و کارتان را در قالب یک سایت در اینترنت معرفی کرده باشید در این ایستگاه ها و سایت های درج آگهی اجازه درج لینک معرفی محصول یا خدمت را نخواهید داشت که مشتری یا بازدید کننده بتواند فرصت مطالعه و بررسی بیشتر کالا یا خدمت شما و یا حتی خرید مستقیم اینترنتی کالا یا خدمت مورد نظر را پیدا کند. یا از طرف دیگر مدت محدودی آگهی شما را منتشر می کنند البته بدون درج لینک سایت یا وبلاگ شما.


قبل از هر چیز کمی در مورد مزیت درج آگهی و چگونگی درج آگهی سخنی گفته باشیم. اینترنت به مثابه یک شهر است که در بعضی میادین آن رفت و آمد و به اصطلاح ترافیک و رهگذر زیاد است و درج بنر و تبلیغات در این مکان ها هم فرصت بیشتری برای دیده شدن کسب و کار را برای مخاطبان فراهم می سازد و از طرف دیگر هزینه های درج آگهی در این مکان ها بسیار بالا است که برای بسیاری از صاحبان کسب و کار درج آگهی در این گونه مکان ها مقرون به صرفه نیست و خارج از توان مالی شان است. و یا درج آگهی تبلیغاتی در صدا و سیما که از بابت هر ثانیه مبلغ هنگفتی مطالبه می شود برای کسب و کار های کوچک و یا متوسط بسیار گران تمام خواهد شد. پس با این وضعیت کسب و کارهای تولیدی و یا فروشندگان خرد و متوسط چگونه می توانند با اندکی هزینه به بهترین شکل کسب و کارشان را به مخاطبینی که هر کدام می توانند بالقوه یک مشتری محسوب شوند معرفی نمایند؟


یک کلام : درج آگهی با استفاده از بستر اینترنت!!

اینترنت هم مثل یک شهر است که بعضی مسیرها و سایت هایش پر ترافیک و پر مخاطب است و درج آگهی در میادین پر ترافیک این سایت ها تاثیری به مراتب موثر تر از تبلیغات گران قیمت در میادین شهرها خواهد داشت. زیرا در یک میدان مخاطب می بیند و رد می شود و یا شاید اصلا توجهی هم به آگهی نکند. اما درج آگهی در سایت های معتبر و پر ترافیک هدفمند تر خواهد بود. زیرا کسی که به دنبال یک کالا و یا خدمت است امروزه بدون استثنا یک جستجوی چند لحظه ای هم که شده در اینترنت خواهد کرد. حالا اگر آگهی شما در یک مکان و سایت پرترافیک باشد شانس دیده شدن آگهی کسب و کار یا محصول شما بیشتر خواهد بود. همچنین در این روش مخاطب فرصت مرور اطلاعات آگهی و مقایسه با رقبا را دارد.


یکی از سایت های پرترافیک و پر مخاطب مطمئن که می تواند آگهی شما را در معرض دید هزاران جستجو گر اینترنت قرار دهد سایت مسبی است. با درج آگهی در سایت مسبی و پرداخت مبلغی بسیار اندک شما فرصت معرفی کسب و کار و محصول یا خدمت خود را به مخاطبان و بازدید کنندگان زیادی از سراسر کشور خواهید داشت. همچنین اگر صاحب سایت یا وبلاگ فروش محصول یا خدمتی هستید اجازه درج لینک در سایت مسبی را برای درج آگهی خواهید داشت بنابراین با درج اینگونه آگهی علاوه بر اینکه کالا و محصول خود را در بازار بیشتر معرفی کرده و مشتری بیشتری جذب می کنید بدلیل کلیکی که روی لینک آگهی شما بصورت واقعی میشود ترافیک و رتبه الکسای سایت خود را هم افزایش داده اید که البته بسیاری از سایت ها برای بالا بردن ترافیک و بازدید سایت خود به سایت دیگر پول پرداخت می کنند که فقط بازدید کننده حتی غیر هدفمند فقط روی لینک و یا آدرس اینترنتی شان کلیک کند.

بنابراین با درج آگهی لینک دار در سایت مسبی با یک تیر دو نشان زده اید. هم فرصت فروش بیشتری پیدا کرده اید و هم ترافیک سایت تان را بالا می برید. با این توضیح اگر تولید کننده هستید و یا فروشنده هستید از همینجا ثبت نام کنید و آگهی تان را با هزینه اندک درج کنید. فرصت درج آگهی رایگان را هم دارید اما پرداخت مبلغی بسیار اندک فرصت افزایش فروش تان را چند برابر خواهد ساخت.

افزایش فروش و ارتقاء سهم کسب و کار با درج آگهی اینترنتی
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره افزایش فروش و ارتقاء سهم کسب و کار با درج آگهی اینترنتی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: درج آگهی