آیا ثبت آگهی رایگان مفید است؟

نویسنده: مسبی دات كام
1398/09/30   08:58
تبلیغات از دیرباز یکی از روش های اصلی جمع آوری خیل عظیمی از مشتریان برای کسب و کار ها بوده است، از همان شروع آشنایی با این فرآیند، مردم علاقه زیادی به آن نشان داده و در حال حاضر کسب و کار های آنلاین نیز به صورت ویژه ای احتیاج به تبلیغات و آگهی خواهند داشت.
آیا ثبت آگهی رایگان مفید است؟

بسیاری از سایت ها از طریق جذب تبلیغات به درآمد عظیمی می رسند و تجارت آن ها زمانی شکل می گیرد که در عرصه تبلیغات موفق عمل کنند. اما نکته جالب، جذب آگهی تبلیغاتی توسط برخی از وب سایت ها به صورت رایگان است.


به این صورت که شما وارد یک سایت می شوید، با ثبت نام و عضویت و ورود به پنل کاربری، امکانات زیادی در دسترس شما قرار می گیرد. یکی از آن امکانات، ثبت آگهی رایگان خواهد بود.


فرض کنید که صاحب یک فروشگاه، خدمات و یا کالا هستید، یا این که وب سایتی راه اندازی کرده و می خواهید تبلیغات اولیه ای برای آن داشت باشید، در این حین، می توانید از این روش استفاده کنید.


مراحل انجام کار نیز بسیار آسان است. در ادامه و در این مورد توضیحات بیشتری به شما ارائه خواهیم داد.


سایت ثبت آگهی رایگاندرج آگهی تبلیغاتی رایگان

فروش هر کالا امروزه فرا تر از کیفیت نیاز به تبلیغات مداوم خواهد داشت، در صورتی که کالایی دارید و می خواهید آن را در معرض فروش قرار دهید، نخست چند عکس تهیه کنید، پس از آن با ارائه مقداری توضیحات در مورد خدمات و یا کالا و سپس قرار دادن آن روی سایت ثبت آگهی رایگان، می توانید در اندک زمانی مشتری پیدا کنید.


بالاخره احتمالا می دانید که امروزه مردم برای خرید هر کالایی ابتدا استعلام قیمت آن را روی اینترنت خواهند داشت، پس از این مرحله اتفاقی که رخ می دهد این است که قیمت کالا ها را با یکدیگر مقایسه می کنند و در نهایت اقدام به خرید خواهند کرد.


مزایای زیادی در پس ثبت آگهی رایگان و دایرکتوری ها نهفته است که می توان از جمله اصلی ترین این موارد به: در معرض دید قرار گرفتن تبلیغات با هزاران بازدیدکننده، فروش آسان کالا به جامعه هدف و... اشاره نمود.


به هر حال احتمالا برای شما هم مانند هر کسی مهم است که خدمات و یا کالای شما در کم ترین زمان ممکن مشتری پیدا کند و برای این اتفاق دست به هر کاری می زنید.


سایت ثبت آگهی رایگانمزایای درج تبلیغات روی اینترنت

نخستین موردی که باید در این باره گفت هزینه است، شما در وب سایت های درج آگهی رایگان هزینه ای پرداخت نمی کنید و یا این که در نهایت این هزینه بسیار اندک خواهد بود، برای انجام این مقایسه کافی است سری به قیمت گذاری رسانه های دیگر مانند تلویزیون، بیلبورد های سطح شهری و... بزنید. متوجه تفاوت فاحش این هزینه ها می شوید.


هدفمند بودن جامعه مخاطب نیز مورد مهم و کلیدی دیگر است، وقتی تبلیغات را در معرض نمایش روی وب سایت ها قرار می دهید، کاربران می توانند از طریق دسته بندی و یا جستجو سریع تر به چیزی که مد نظرشان است برسند. در نتیجه به طور مثال وقتی جستجوی: خدمات IT را خواهند داشت، زود تر به هدفشان می رسند و با انجام مقایسه یک شخص و یا شرکت را برای این کار انتخاب می کنند.


شما با تبلیغات در اینترنت افراد بیشتری را به عنوان مخاطب و مشتری خواهید داشت. این مزیت دوم درج آگهی تبلیغاتی است.


ثبت تبلیغات رایگان اینترنتی

زمانی که در مورد فضای اینترنت صحبت می کنیم باید بدانیم که هر کسب و کاری حتی سنتی، سعی می کنند این بازار را بدست آورد. وقتی شما هم یک آگهی با نام کسب و کار خودتان در اینترنت داشته باشید می توانید با کم ترین هزینه یا بدون هزینه، خود را به مشتریان معرفی کنید.


تبلیغاتی که درج می کنید نیز باید روی وب سایت به صورت واضح و در معرض دید مشتریان و کاربران قرار گیرد. شما می توانید لینک مربوط به خدمات و یا وب سایت و حتی صفحه در شبکه های اجتماعی، تصاویر و ویدیو و توضیحاتی در مورد آگهی تان را به راحتی و با چند کلیک ثبت کنید.


همین طور این امکان وجود دارد که آگهی خود را در دسته بندی موضوعی خاص و بر اساس یک کلمه کلیدی منحصر به فرد قرار دهید.


سایت ثبت آگهی رایگان

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ثبت آگهی رایگان
دلار: 57,949تومانبیت کوین: 67,993 دلار
579490
fa