مسبی

هفت سرمایه‌گذار میلیاردر با بیشترین میزان جستجو در گوگل

نویسنده: بورسینس
13 دی 95 ساعت 13:19
هفت سرمایه‌گذار میلیاردر با بیشترین میزان جستجو در گوگل

وقتی صحبت از سرمایه‌گذاری می‌شود، برخی اوقات بهترین استراتژی این است که فعالیت مدیران برتر سرمایه‌گذاری را دنبال کنیم. میلیاردرهایی که صندوق‌های سرمایه‌گذاری بزرگ را ادامه می‌کنند، مدیران اجرایی و کسانی که سایر عناوین دست‌بالا را در دنیای مالی و سرمایه‌گذاری دارند به نظر می‌رسد پاسخ سوالاتی که درباره بازارها و سرمایه‌گذاری داریم را در اختیار دارند و ثروت آنها نیز اثباتی بر این ادعاست.

به همین خاطر، سرمایه‌گذاران مختلف برای تشخیص ذهنیت میلیاردرها و پی بردن به ایده‌های آنها تلاش می‌کنند تا بدانند کجا باید سرمایه‌شان را وارد کنند، کدام سهام را بخرند و چگونه حرکات اقتصاد و بازار را برای سرنخ‌های راهنما و تشخیص حرکت بعدی بخوانند.

در این مطلب از بورسینس، 6 سرمایه‌گذار میلیاردر که نام آنها بیشترین  جستجو در گوگل را داشته است برای شما لیست کرده‌ایم.

1 – وارن بافت (201,000 جستجوی ماهانه در گوگل)

وارن بافت، رهبر شرکت برکشایر هاثوی و یکی از ثروتمندان دنیا، از مدت‎ها قبل شهرت زیادی در سرمایه‌گذاری پیدا کرده و به عنوان یک فرد زیرک و دانا شناخته شده است. شرکت وی در دهه‌های گذشته بصورتی نمایی رشد داشته و دیدگاه وارن بافت روی سرمایه‌گذاری توسط بسیاری از متخصصان در صنایع مختلف مانند طلای خالص تلقی می‌شود.

2 – جورج سورس (135,000 جستجوی ماهانه در گوگل)

این سرمایه‌گذار بحث‌برانگیز، نفر بعدی لیست بیشترین سرچ‌های گوگل در بین سرمایه‌گذاران است. سورس بیشتر به خاطر فروش پوند انگستان در اواخر 1992 مشهور است، اقدامی که در یک روز برای وی سودی بین 1 تا 2 میلیارد دلار در پی داشت. گذشته از این رویداد، صندوق کوانتوم که تحت نظر وی است طی سال‌ها بازدهی متناوبی داشته است.

3 – کارل ایکان (60,500 جستجوی ماهانه در گوگل)

کارل ایکان، فعال سرمایه‌گذار مشهور و رهبر ” Icahn Enterprises” گاهی اوقات تیتر اخباری که از اقدامات جسورانه وی در سرتاسر دنیا حاکی است را به خود اختصاص می‌دهد. با داشتن شهرت به عنوان فردی یک‌دنده و اهل جدل و دعوا که شرکت‌ها را تصاحب می‌کند، نظرات ایکان درباره سرمایه‌گذاری آنقدر تاثیرگذار است که در دنیای سرمایه‌گذاری، مفهومی جدید به نام ‘Icahn Lift’ شکل گرفته است به این معنی که هرزمان او شروع به خرید سهام شرکتی می‌کند، قیمت آن سهام افزایش می‌یابد.

4 – بیل آکمن  (27,100 جستجوی ماهانه در گوگل)

با وجودیکه شرکت ” Pershing Square” متعلق به «بیل آکمن» در ماه‌های اخیر مشکلاتی را داشته است، این سرمایه‌گذار به عنوان یکی از اشخاصی که بیشترین جستجو را به خود اختصاص داده باقی مانده است. این سرمایه‌گذار میلیاردر نظرات بحث‌برانگیزی درباره شرکت‌هایی مانند هربالایف (یک شرکت بازاریابی چندسطحی آمریکایی) داده و با وجودیکه همه کمپین‌های وی موفق نبوده است، بطور کلی به عنوان شخصی با عملکرد چشم‌گیر و سرمایه‌گذاری قابل احترام در صنعت شناخته می‌شود.

5 – ری دالیو  (18,100 جستجوی ماهانه در گوگل)

ری دالیو، موسس شرکت بریج واتر، رکود بیش از 40 سال موفقیت در رشد بزرگ‌ترین صندوق تامین سرمایه در جهان را داراست. “بریج واتر” رکورد درخشان بازدهی در کل دوران فعالیت خود را دارد و توانسته است آشفتگی اخیر بازارهای جهانی را بسیار بهتر از سایر صندوق‌ها و به خوبی تحمل کند که باعث شده “ری دالیو” به عنوان یک  سرمایه‌گذار مورد توجه باقی بماند.

6 – تی.بون پیکنز (14,800 جستجوی ماهانه در گوگل)

رئیس شرکت « BP Capital Management» که سرمایه‌گذار میلیاردر حوزه انرژی است، نفر بعدی لیست ماست. پیکنز روی نفت و سایر شرکت‌ها در حوزه انرژی متمرکز شده و توانسته است ثروت عظیمی را از این طریق انباشته کند.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره هفت سرمایه‌گذار میلیاردر با بیشترین میزان جستجو در گوگل نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (1)
ترتیب
مهدی امینی کد: 6133

عالی

پاسخ
1395/12/13
ans_result_6133
کلمات کلیدی: میلیاردر ، سرمایه گذار میلیاردر ، میلیاردر سرمایه‌گذار ، وارن بافت