مسبی
فایل اکسل صورت وضعیت نویسی با فهرست بهای 95

فایل اکسل صورت وضعیت نویسی با فهرست بهای 95

لطفا رای دهید (0 رای)
وضعیت:
روش دریافت: دانلود فایل
حجم فایل: 1.1 مگابایت
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

با نرم افزار اکسل به راحتی صورت وضعیت پروژه های خود را تهیه و تنظیم نمایید. با این فایل اکسل می توانید صورت وضعیت پروژه تان را بر اساس تمامی فهارس بهای سال 95 تحت نرم افزار اکسل تهیه و تنظیم نمایید.

فایل اکسل صورت وضعیت نویسی با فهرست بهای 95
قابل توجه پیمانکاران ، مشاوران و کارفرمایان محترم:
مطمئن باشید این نرم افزار را در هیچ کجای اینترنت نخواهید یافت.

نرم افزارهای سایتهای دیگر با قیمت 39 هزار تومان و تنها شامل یک فهرست بها بفروش می رسند. با این حساب قیمت تمامی فهارس بها با اعمال تمامی تخفیفات بالای 400 هزار تومان(!!) و شامل 15 فایل خواهد بود.اما این محصول جامع در یک فایل و با قیمت استثنایی 70 هزار تومان ارائه می گردد.
اگر شک دارید کافیست در گوگل جستجو نموده و در صورتیکه نرم افزار ارزانتری یافتید، بدون درنگ خریدتان را از آنجا انجام دهید.

این نرم افزار شامل تمامی فهارس بهای سازمان مدیریت می باشد. (شامل ابنیه، برق، مکانیک، راه، راهداری، آبخیزداری، شبکه توزیع، توزیع آب روستایی، خطوط انتقال آب، آبیاری تحت فشار، آبیاری و زهکشی، شبکه فاضلاب، سدسازی، چاه و قنات) با این فایل اکسل می توانید صورت وضعیت پروژه تان را بر اساس تمامی فهارس بهای سال 95 تحت نرم افزار اکسل تهیه و تنظیم نمایید. در صورت خرید این نسخه و درخواست شما مبنی بر داشتن | فایل اکسل صورت وضعیت فهرست بهای 88 تا 94 | ، این محصول با دریافت هزینه 10 هزار تومان به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

فایل اکسل صورت وضعیت نویسی با فهرست بهای 95


روش کار:
1- برای این کار در مرحله اول مشخصات پروژه (نام پروژه، کارفرما، پیمانکار، مشاور، شماره قرارداد و ...) وارد می شود. 
2-در مرحله دوم فهرست بهای مد نظرتان را انتخاب نموده (تمامی 15 فهرست بهای ابلاغی سال 95 درون فایل اکسل موجود است)
3- سپس در شیت ریزمتره با ورود شماره آیتم، شرح و بهای واحد آیتم توسط نرم افزار شناسایی خواهد شد. احجام کار را در ادامه وارد می نمایید.
4- با پایان ورود ریزمتره گزارشات شما با تنها چند کلیک آماده خواهد شد. تصاویر نمونه گزارشات را مشاهده نمایید.

 
توجه: بدلیل جامع بودن این نرم افزار محاسبات حمل مصالح در آن لحاظ نشده است اما در صورت خرید این محصول، فایلهای اکسلی (فقط جهت کمک به انجام محاسبات حمل) بصورت رایگان به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد. 

ضمنا جهت جلوگیری از سو استفاده های احتمالی جهت راه اندازی نرم افزار روی هر رایانه نیاز به کد نصب خواهید داشت که از طریق پیامک برای خریداران ارسال میگردد. این کد نصب تنها سه بار به هر مشتری ارائه خواهد شد و ارائه کدهای بیشتر مشمول 23 هزار تومان هزینه (به ازای نصب روی هر رایانه) خواهد بود.

در صورتیکه پس از خرید و فعالسازی نرم افزار به هر دلیلی درخواست انصراف از خرید را داشته باشید، می بایست با ذکر دلایل خود و اعلام شماره حساب بانکی نسبت به دریافت 70% مبلغ پرداختی خود اقدام فرمایید (قابل توجه اینکه 30% دیگر به هیچ وجه به فروشنده اختصاص نخواهد یافت و سهم هزینه های بازاریاب و وبسایت مسبی خواهد بود)

فایل اکسل صورت وضعیت نویسی با فهرست بهای 95
فایل اکسل صورت وضعیت نویسی با فهرست بهای 95
محصول: فایل اکسل صورت وضعیت نویسی با فهرست بهای 95
تاریخ به روزرسانی: 1396/8/24
حجم فایل: 1.1 مگابایت
فروشنده: سیفکا
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (5 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


روزگار کد: 27970

لطفا ابتدا نسخه ازمایشی ارایه شود تا در صورت کامل بودن محاسبات نسبت به خرید اقدام شود

1398/3/22وحید غفاری کد: 10174

با سلام و خسته نباشید آیا نسخه آزمایشی محصول مذکور موجود هست؟ تا بعد از حصول اطمینان از چیزی که لازم داریم اقدام به خرید کنیم ؟

1396/9/30سینا میرزائی کد: 6003

با سلام
اینجانب نیازمند خرید پکیج آموزش نرم افزار و خود نرم افزار میباشم
با توجه به پایان سال ۹۵، پکیج مورد نظر با فهارست بهای سال ۹۶ چه وقت آماده خرید میباشد؟
با تشکر

1395/12/2عبدالمومن تیزچشم: خریدار کد: 5336

سلام وبا تشکر نرم افزار مورد نظر خیلی کاربردی وآسان می باشد ممنون .
و باید تشکر نمایم از پشتیبانی محترم که جوابگوی سوالات اینجانب در هر زمان بوده است

1395/4/31محمدعلی هدایت پور: خریدار کد: 5314

با توجه به این که پس از خرید اعلام به پرداخت مبلغ اضافه جهت ارسال برنامه جدید میشه خواهشمند است از ابتدا مبلغ رو شفاف سازی کنید و من نتونستم از نسخه قدیمی استفاده کنم میخواستم درخواست انصراف بزنم به کجا باید پیام زنم

1395/4/27


 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره فایل اکسل صورت وضعیت نویسی با فهرست بهای 95 نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: فهرست بهای 95، صورت وضعيت اکسلی، متره و برآورد، صورت وضعيت اکسلي، صورت وضعيت تحت اکسل، فرم اکسل صورت وضعيت، فهرست بها اکسل 95 ، فایل اکسل تعدیل، فرمت اکسل تعدیل، فایل اکسل محاسبه تعدیل، تعدیل