مسبی
چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم

چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم


روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 859 کیلوبایت
قیمت: 30,000 تومان
نمودار قیمت قیمت برای شما: 8,700 تومان

معرفی محصول:
کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( بر اساس روانشناسی عشق) از بهترین کتاب هایی است که در مورد جذب و عاشق کردن دیگران تاکنون نوشته شده است. این کتاب نوشته ی فاروق رضوان میلیونر مصری می باشد که با انتشار الکترونیکی این کتاب به شهرت جهانی دست یافته است.  نظیر این کتاب در هیچ سایت و مقاله ی دیگری پیدا نخواهد شد. کتابی که شانس عاشق کردن دیگران را بدون شک افزایش می دهد.
کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم به شما کمک می کند ذهن دیگران را شست و شو دهید و میلی شدیدی نسبت به خود ایجاد کنید. با مطالعه ی این کتاب می توانید حتی اگر شخصی از شما خوشش نمی آید وی را عاشق خود کنید
تفاوت این کتاب با دیگر کتاب ها
کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم یک کتاب ساده و معمولی نیست که توصیه های واضع و آشکار به شما بکند توصیه هایی که همه ی ما با آن آشنا هستیم.  مثل مهربان بودن، هدیه خریدن و نزدیک وی قرار گرفتن.
اطلاعات موجود در این کتاب برگرفته از علوم روانشناختی است که با وجود تخصصی بودن به زبانی بسیار ساده بیان شده است تا هر شخصی بتواند به سادگی متوجه ی آن شود علومی که در این کتاب بررسی می شود شامل روانشناسی رفتار برنامه ریزی ذهن نیمه خودآگاه  روانشناسی عشق  روانشناسی ارتباط  برنامه ریزی عصبی کلامی  آناتومی بدن  بازاریابی  و  تحقیقات علمی می باشد
دیگر ویژگی پر اهمیت این کتاب منحصر به فرد بودن آن است  در سایت های دیگر جست وجو کنید تا متوجه شوید نمونه ی مطالب موجود در این کتاب در جای دیگری یافت نمی شود بعد از جست و جو می توانید بازگردید و این کتاب را خریداری کنید

به درستی استفاده کنید
هدف اصلی نوشتن کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم این است که به اشخاصی که می خواهند از تنهایی در بیایند و یک رابطه ی طولانی با هدف ازدواج داشته باشند کمک شود. این کتاب همچنین در جهت بهبود ازدواج زوج ها وبازگرداندن عشق های از دست رفته ی آنان می باشد.
کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم برای افرادی که با هدف پیدا کردن دوست دختر یا پسر و بازی با احساسات دیگران می خواهند رابطه ی خود را ایجاد کنند نوشته نشده است. در صورتی که با چنین اهدافی این کتاب خریداری شود مسئولیت مشکلاتی که ممکن است در آینده پیدا کنید با من نخواهد بود.
درست است که قصد من فروش این کتاب است اما هرگز نخواسته ام باعث شکستن دل شخصی شوم. پس اگر صد در صد از کاری که می خواهید بکنید مطمئن نیستید لطفا این کتاب را نخرید.
بدون شک قصد شما یک عشق واقعی و یک احساس پاک است و نه تفریح و خوش گذرانی و فریب دیگران. دلیل اینکه با چنین لحن تندی رفع مسئولیت می کنم این است که این کتاب مثل کتاب های دیگر نمی باشد در واقع این کتاب مثل یک سلاح است که می تواند با مقاصد خوب و بد به کار گرفته شود.
خداوند شاهد هدف من از نوشتن این کتاب است و می داند هیچگاه نمی خواهم به هیچ انسانی با نوشتن این کتاب صدمه بزنم

در مورد نویسنده
فاروق رضوان در زمینه ی رشد فردی فعالیت دارد و همایشاتی را در جهت ایجاد انگیزه برگذار می کند. وی همچنین یک موسسه ی توانمند سازی ایجاد کرده است؛ محلی که برای بهبود رشد فردی دیگران تلاش می شود.
فاروق مدارکی از قبیل مدرک تخصصی هیپنوتیزم، بورد تخصصی هیپنوتیزم آمریکا، مدرک تخصصی ان ال پی، بورد تخصصی ان ال پی آمریکا وگواهینامه ی رفتاردرمانی دارد.
سایت خودشناسی که توسط وی راه اندازی شده است بیش از 350000 کلیک در ماه دارد.
فاروق در مصاحبه های بسیاری در شبکه ها و روزنامه های مختلف مصری شرکت کرده و در مورد عملکردهایش صحبت کرده است.  شبکه هایی از جمله  OTV  MBC  El Youm TV  Cairo Today  International Herald Tribune و روزنامه ی الاحرام

نسخه ی فارسی
نسخه ی فارسی این کتاب برای اولین بار به صورت الکترونیکی منتشر شده است  به زودی نسخه ی چاپی آن نیز وارد بازار می شود.
 نسخه ی انگلیسی این کتاب یکی از پر فروش ترین کتاب های الکترونیکی در سایت آمازون می باشد که به قیمت 17 دلار عرصه می شود. 
برای اطلاعات بیشتر از صحت گفته های بالا و آشنایی با  نسخه ی انگلیسی آن می توانید به سایت زیر بروید:
 اطلاعات بیشتر در باره ی کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم
در ادامه به بعضی تکنیک های این کتاب اشاره می کنم

تکنیک القای هیجان
این تکنیک به شما یاد می دهد چگونه دیگران به دیگران احساس هیجان را انتقال دهید. لازم نیست از بالای ساختمان بپرید تا این احساس ایجاد شود. تنها باید با کارکرد مغز و ناخودآگاه آشنا باشید تا بدون انجام کار خاصی این احساس را به دیگران انتقال دهید.
نظام ها تجسمی ان ال پی ( برنامه ریزی عصبی – کلامی)
ان ال پی یکی از بهترین روش های ممکن برای شناخت دیگران در کوتاهترین زمان ممکن است. وقتی بتوانید دیگران را در مدت کوتاهی بشناسید به راحتی متوجه خواهید شد چه رفتار یا رویکردی برای برخورد با شخص مورد نظر لازم است.
برنامه ریزی ذهن نیمه خودآگاه
ذهن نیمه خودآگاه و خودآگاه انسان عامل اصلی در عاشق کردن دیگران است. تا به حال دیده اید که شخصی با چهره ای معمولی و یا حتی زننده با دختری زیبا ازدواج کرده است و یا شخصی پولدارعاشق دختری فقیر شده است. دلیل اصلی آن این است که ذهن آنان به گونه ای برای عاشق شدن برنامه ریزی شده است. می توان گفت که برنامه ریزی ذهن نیمه خودآگاه به نوعی همان هیپنوتیزم است. هیپونتیزمی  که با آن می توانید هر باور و اعتقادی را به دیگران انتقال دهید؛ بدون اینکه خود آن اشخاص متوجه شوند که تحت کنترل شما در آمده اند.

این کتاب به صورت فایل pdf و دارای 123 صفحه می باشد.


این کتاب تضمینی می باشد در صورت عدم رضایت با شماره ای که پس از خرید برایتان ارسال می شود ( در فایل پشتیبان که همراه کتاب می باشد) تماس گرفته تا هزینه ی پرداختی به شما بازگردانده شود.

خرید این کتاب به این معنی است که تعهد می دهید به یک رابطه ی جدی فکر کرده و از این کتاب سوء استفاده نکنید.
چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم
چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم
چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم
محصول: چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم
تاریخ به روزرسانی: 1395/10/2
قیمت: 8,700 تومان
حجم فایل: 859 کیلوبایت
فروشنده: شاهین زند
تلفن فروشنده: 09306135008
پشتیبانی و نظرات   (11 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


مدیر سایت (23:27   1396/5/21)

سلام گندم بانو
فایل برای شما ایمیل شد. کد: 8189گندم بانو (خریدار این محصول) (23:21   1396/5/21)

سلام بنده پول واریز کردم اما دانلود نشد کد: 8188آرش فخیمی (خریدار این محصول) (09:55   1396/5/14)

سلام با تشکر مطالب جالبی داشت لطفا اگه در این حوزه کتابهای دیگه هست معرفی کنین کد: 8060مهدی (15:29   1396/5/4)

سلام کتاب رو میشه به صورت فیزیکی هم خریداری کنیم؟ کد: 7769محمد احمدي (10:37   1396/2/24)

پس از خرید، وارد صفحه پیگیری سفارش شوید سپس بر کد سفارش مربوطه کلیک کنید تا جزئیات سفارش را ببینید. سپس بر آیکن دانلود کلیک کنید. کد: 6682بیتا محمدی (23:27   1396/2/23)

سلام من هزینه خرید رو پرداخت کردم اما دانلود نا موفق بود !!ا
برای دانلود کتاب چکار باید بکنم کد: 6676عباس پاشاپور (21:38   1396/2/20)

چگونه هر شخصی رو عاشق خود کنیم کد: 6640محمد احمدي (12:13   1396/2/18)

سلام آقا مجید
هدف ما رضایت مشتری و حفظ مشتری برای خریدهای بعدی است. بنابراین با ارائه محصولات باکیفیت و پشتیبانی خوب، سعی بر حفظ مشتریها داریم.
بیش از دو سال است این محصول در سایت فروخته می شود و خوشبختانه نارضایتی از آن گزارش نشده است.
در هر سایتی، در زمان پرداخت اینترنتی شما به سایت معتبر https://shaparak.ir (تحت نظر بانک مرکزی) منتقل می شوید و از آنجا اطلاعات کارت بانکی خود را وارد می کنید. پس جای نگرانی نیست. کد: 6620مجید (11:59   1396/2/18)

چطوری مطمئن بشم بعد از پرداخت حتما فایل به دستم میرسه یا درگاه پرداخت اینترنتی مطمئن هست راه بهتری برا خرید پیشنهاد میکنید کد: 6619مترجم (11:17   1394/11/22)

خوشحالم که راضی بودید کد: 3837میلاد قویدل: خریدار (00:12   1394/11/22)

خوب بود من که بابت پولی که دادم راضی بودم کد: 3834


 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، هر شخصی را عاشق خود کنیم، عاشق کردن، عاشق کردن دیگران، عاشق کنیم، روانشناسی عشق، عشق، دوست داشتن، فاروق رضوان
پشتیبانی: شاهین زند
09306135008
پشتیبانی