مسبی
نرم افزار تغذیه تکمیلی شیرخواران برای آندروید

نرم افزار تغذیه تکمیلی شیرخواران برای آندروید


روش ارسال: دانلود فایل
حجم فایل: 258 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 4,900 تومان

معرفی محصول:

این نرم افزار فقط بر روی موبایل های آندروید اجرا می شود.

نرم افزار هایی زیادی در این زمینه وجود دارد ولی فرق اصلی این یکی با بقیه در این است که توسط دکتر عادل حیدری نژاد برنامه نویسی شده است.

تغذیه تکمیلی دغدغه اصلی والدین و یکی از علت های اصلی مراجعه آنان به مطب های تخصص اطفال می باشد.با توجه به این که مشکل اصلی جامعه امروز بحث سلامت محوری و هزینه های پزشکی است و از آن جایی که اطفال رکن اصلی سلامت جامعه محسوب می شوند شما والدین محترم می توانید فقط با پرداخت کمتر از ده درصد یک ویزیت تخصصی برای همیشه از این نرم افزار ارزشمند در همه جا استفاده کنید و به راحتی به دیگران نیز مشاوره بدهید. تغذيه تكميلي يعني افزايش تدريجي طيف وسيعي از مواد غذايي علاوه بر شيرمادر به برنامه غذايي شيرخوار به نحوي كه او هم، به تدريج بتواند حدود يك سالگي از همان غذيي كه بقيه افراد خانواده مي‌خورند استفاده نمايد. از پايان شس ماهگي اكثر شيرخواران علاوه بر شير مادر، نيازمند دريافت مقداري انرژي اضافي و برخي مواد غذايي و ريزمغذي‌ها هستند. به اين دسته از مواد غذايي، غذاي كمكي و به اين نوع تغذيه، تغذيه تكميلي مي‌گويند. گرچه ممكن است شيرمادر به تنهايي براي تغذيه شيرخوار پس از شش ماهگي هم كافي باشد ولي به منظور آموزش صحيح و به موقع تغذيه، توصيه مي‌شود كه تغذيه تكميلي براي همه شيرخواران در پايان شش ماهگي (پايان 180 روزگي) شروع شود. با توجه به توانايي‌‌هاي تغذيه‌اي شيرخوار، غذاي كمکی در شروع بايد بسيار ساده و نرم و از موادي تهيه شود كه هضم آن آسان باشد. این نرم افزار که توسط دکتر عادل حیدری نژاد دارای بورد تخصصی کودکان از دانشگاه تهران و از معروفترین متخصصین تهران طراحی و برنامه نویسی شده است به شیوه ای جذاب و بسیار آسان شما را دراین زمینه هدایت می کند. شما این نرم افزار را می توانید روی موبایل و یا تبلتی که سیستم عامل آن آندروید باشد نصب کنید و همیشه و همه جا همراه خود داشته باشید و از آن لذت ببرید. هم اکنون این فرصت بدست آمده را غنیمت بشمارید. لطفا اگر آن را مفید تشخیص دادید امتیاز به ما یادتان باشد. قبلا از شما تشکر می کنم.

اگر از طریق موبایل اقدام به دانلود می کنید در پوشه دانلود موبایل خود اقدام به نصب کنید و اگر از طریق کامپیوتر بعد از دانلود آن را از طریق کابل یو اس بی به موبایل خود منتقل کنید و از آنجا اقدام به نصب کنید.

بعد از اجرا نرم افزار از دکمه منوی موبایل خود می توانید به سایر امکانات آن دسترسی داشته باشید.

لطفا این را به دوستان خود پیشنهاد بدهید.

نرم افزار تغذیه تکمیلی شیرخواران برای آندروید
نرم افزار تغذیه تکمیلی شیرخواران برای آندروید
نرم افزار تغذیه تکمیلی شیرخواران برای آندروید
محصول: نرم افزار تغذیه تکمیلی شیرخواران برای آندروید
تاریخ به روزرسانی: 1395/1/26
قیمت: 4,900 تومان
حجم فایل: 258 کیلوبایت
تلفن فروشنده: 09125050192
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره نرم افزار تغذیه تکمیلی شیرخواران برای آندروید نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: تغذیه تکمیلی شیرخواران ، نرم افزار تغذیه تکمیلی شیرخواران ، تغذیه تکمیلی ، نرم افزار تغذیه شیرخواران ، اصول تغذیه تکمیلی ، اصول تغذیه شیرخوار ، تغذیه شیرخواران
پشتیبانی: فايل هاي آموزشي دکتر حيدري نژاد
09125050192
پشتیبانی