مسبی
راه اندازی سایت کسب و کار آنلاین
نرم افزار تغذیه تکمیلی شیرخواران برای آندروید

نرم افزار تغذیه تکمیلی شیرخواران برای آندروید

روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 258 کیلوبایت
نمودار قیمت قیمت: 34,900 تومان

معرفی محصول:

این نرم افزار فقط بر روی موبایل های آندروید اجرا می شود.

نرم افزار هایی زیادی در این زمینه وجود دارد ولی فرق اصلی این یکی با بقیه در این است که توسط دکتر عادل حیدری نژاد برنامه نویسی شده است.

تغذیه تکمیلی دغدغه اصلی والدین و یکی از علت های اصلی مراجعه آنان به مطب های تخصص اطفال می باشد.با توجه به این که مشکل اصلی جامعه امروز بحث سلامت محوری و هزینه های پزشکی است و از آن جایی که اطفال رکن اصلی سلامت جامعه محسوب می شوند شما والدین محترم می توانید فقط با پرداخت کمتر از ده درصد یک ویزیت تخصصی برای همیشه از این نرم افزار ارزشمند در همه جا استفاده کنید و به راحتی به دیگران نیز مشاوره بدهید. تغذیه تکمیلی یعنی افزایش تدریجی طیف وسیعی از مواد غذایی علاوه بر شیرمادر به برنامه غذایی شیرخوار به نحوی که او هم، به تدریج بتواند حدود یک سالگی از همان غذیی که بقیه افراد خانواده می‌خورند استفاده نماید. از پایان شس ماهگی اکثر شیرخواران علاوه بر شیر مادر، نیازمند دریافت مقداری انرژی اضافی و برخی مواد غذایی و ریزمغذی‌ها هستند. به این دسته از مواد غذایی، غذای کمکی و به این نوع تغذیه، تغذیه تکمیلی می‌گویند. گرچه ممکن است شیرمادر به تنهایی برای تغذیه شیرخوار پس از شش ماهگی هم کافی باشد ولی به منظور آموزش صحیح و به موقع تغذیه، توصیه می‌شود که تغذیه تکمیلی برای همه شیرخواران در پایان شش ماهگی (پایان 180 روزگی) شروع شود. با توجه به توانایی‌‌های تغذیه‌ای شیرخوار، غذای کمکی در شروع باید بسیار ساده و نرم و از موادی تهیه شود که هضم آن آسان باشد. این نرم افزار که توسط دکتر عادل حیدری نژاد دارای بورد تخصصی کودکان از دانشگاه تهران و از معروفترین متخصصین تهران طراحی و برنامه نویسی شده است به شیوه ای جذاب و بسیار آسان شما را دراین زمینه هدایت می کند. شما این نرم افزار را می توانید روی موبایل و یا تبلتی که سیستم عامل آن آندروید باشد نصب کنید و همیشه و همه جا همراه خود داشته باشید و از آن لذت ببرید. هم اکنون این فرصت بدست آمده را غنیمت بشمارید. لطفا اگر آن را مفید تشخیص دادید امتیاز به ما یادتان باشد. قبلا از شما تشکر می کنم.

اگر از طریق موبایل اقدام به دانلود می کنید در پوشه دانلود موبایل خود اقدام به نصب کنید و اگر از طریق کامپیوتر بعد از دانلود آن را از طریق کابل یو اس بی به موبایل خود منتقل کنید و از آنجا اقدام به نصب کنید.

بعد از اجرا نرم افزار از دکمه منوی موبایل خود می توانید به سایر امکانات آن دسترسی داشته باشید.

لطفا این را به دوستان خود پیشنهاد بدهید.

نرم افزار تغذیه تکمیلی شیرخواران برای آندروید
نرم افزار تغذیه تکمیلی شیرخواران برای آندروید
نرم افزار تغذیه تکمیلی شیرخواران برای آندروید
محصول: نرم افزار تغذیه تکمیلی شیرخواران برای آندروید
تاریخ به روزرسانی: 1395/1/26
قیمت: 34,900 تومان
حجم فایل: 258 کیلوبایت
تلفن فروشنده: 09125050192
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره نرم افزار تغذیه تکمیلی شیرخواران برای آندروید نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: تغذیه تکمیلی شیرخواران ، نرم افزار تغذیه تکمیلی شیرخواران ، تغذیه تکمیلی ، نرم افزار تغذیه شیرخواران ، اصول تغذیه تکمیلی ، اصول تغذیه شیرخوار ، تغذیه شیرخواران
پشتیبانی: فایل های آموزشی دکتر حیدری نژاد
09125050192
پشتیبانی
پشتیبانی