مسبی
کیف آلوما والت اصل

کیف آلوما والت اصل

لطفا رای دهید (0 رای)
وضعیت:
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال:
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:

مشخصات و توضیحات محصول


یک راه حل جدید برای حمل آسان و بی دغدغه ی کارت های بانکی ، کارت های ویزیت و اسکناس


قیمت محصول : 10000 تومان


اول از هر چیزی قیمتهای مارا مقایسه کنید با کل اینترنت و حتی بازار شهر خودتان!!!


برای خرید تعداد بالا با ما تماس بگیرید !


قیمتهای ما فوق العاده پایین است. 09191803970-08754246514


این محصول در چند پکیج تخفیفی نیز عرضه میشود تا شما هزینه کمتری بابت پست پرداخت نمایید و به دوستان خود هدیه ای بدهید


1. پکیج 3 عددی ای محصول با 15% تخفیف عرضه میشود یعنی بابت هر عدد کیف آلوماوالت شما تنها 8500 تومان پرداخت میکنید** قیمت پکیج 3عددی فقط !  25500 تومان


2. پکیج 6 عددی ای محصول با 20% تخفیف عرضه میشود یعنی بابت هر عدد کیف آلوماوالت شما تنها 8000 تومان پرداخت میکنید** قیمت پکیج 6عددی فقط !  48000 تومان


3. پکیج 12 عددی ای محصول با 40% تخفیف عرضه میشود یعنی بابت هر عدد کیف آلوماوالت شما تنها 6000 تومان پرداخت میکنید** قیمت پکیج12عددی فقط !  72000 تومان(هزینه ارسال رایگان)


3. پکیج 20عددی ای محصول با 45% تخفیف عرضه میشود یعنی بابت هر عدد کیف آلوماوالت شما تنها 5500 تومان پرداخت میکنید** قیمت پکیج20عددی فقط !  110000 تومان(هزینه ارسال رایگان)


25 عدد به بالا با قیمت 5000 تومان عرضه میگردد!

شاید تبلیغات ،کیف پول آلوما والت ،این محصول بسیارپرفروش در سطح جهانی را در شبکه های تلویزیونی ، مجله ها و یا سایت های اینترنتی دیده باشید ، اما شاید بد نباشد توضیحاتی در رابطه با این محصول داده شود.
پیشرفت علم و تکنولوژی تاثیر خود را در پیوندهای مالی ، رد و بدل پول و دیگر مسائل نیز نشان داده است ، امروزه کردیت کارت ها (کارت های اعتباری) ، کارت های بانکی ، کارت های دیجیتالی مترو ، حضور غیاب ادارت ، کارت های سلف دانشگاه ها پا به عرصه ی ظهور گذاشته اند و کمتر فردی پیدا می شود که 1 یا چند مدل از این کارت ها را همراه خود نداشته باشد.
البته استفاده از این کارت ها مشکلات را آسان کرده و کارها را سریع تر به پیش می برد ، اما همزمان مشکل دیگری را نیز ایجاد کرده و آن حمل و نقل این تعداد کارت است! هم از لحاظ کمبود جا برای کارت ها در کیف های معمولی و هم از لحاظ حمل ایمن کارت ها ، بهترین راه کار برای این مشکل طراحی کیف پولی بود که بتوان تعداد زیادی کارت را در آن به صورت ایمن جای داد ، کیف پولی که البته کوچک و به راحتی قابل حمل باشد ، باید بگوییم این کیف طراحی شده و نامش کیف پول ،آلوما والت ،است.
خرید کیف آلوما والت اصل ،
یک سمت کیف به صورت صاف و سمت دیگر به صورت شیار دار می باشد
کیف پول آلوما والت چه ویژگی هایی دارد؟
ویژگی اصلی این کیف پول جای دادن تعداد زیادی کارت بانکی ، کارت ویزیت و اسکناس در یک فضای کوچک و قابل حمل است ، تنها کافیست کیف را باز کنید و کارت هایتان را یکی یکی وارد آن نمایید ، می توانید در این فضاها کارت های ویزیت را هم قرار دهید ، در قسمت کناره ی کیف هم جای مناسبی برای اسکناس وجود دارد.( می توانید به ویدیوها مراجعه نمایید)آیا می دانید برای چه به این ،کیف آلوما والت ،می گویند؟ این نام دقیقا به خاطر ماهیت این کیف است ، والت = کیف پول ، آلوما = ابتدای نام آلومینیوم ، به معنای کیف آلومینیومی ، دلیل آن وجود روکش ضدزنگ و مقاوم آلومینیومی در پیرامون کیف است ، پوششی که هم از محتویات درون کیف در مقابل ضربه محافظت می کند ، هم باعث عدم نفوذ آب به درون کیف خواهد شد (و البته در صورت خیس شدن کیف به دلیل ماهیت فلز آلومینیوم کیف زنگ نخواهد زد و در واقع ضدآب است) و همچنین فلز آلومینیوم مانع از نفوذ امواج دستگاه های سرقت نوین به درون کیف می شود ، سرقت هایی که البته در کشور ایران مشاهده نشده و بیشتر در کشورهای اروپایی صورت می پذیرد ، به صورتی با دستگاه های بارکدخوان اطلاعات درون کارت های بانکی را تخلیه می کنند و اقدام به هک کردن حساب بانکی می نمایند.
آلوما والت اصل راما بخواهید!
کیف پول آلوما والت اصل را از کجا تهیه نماییم؟
فروشگاه کیف پول های آلوما والت ، کیف اورجینال و دارای کیفیت AAA را با بهترین قیمت ممکن به فروش می رساند ، کیف پول های آلوما والت موجود در فروشگاه صرفا به شرط اورجینال بودن به فروش می رسند.————————————————————————
،رنگ بندی کیف های آلوما والت ،فعلا به صورت ،آبی، صورتی، بنفش، قرمز، نقره ای، نارنجی، مشکی می باشد ، لطفا در قسمت پیغام نام 2-3 رنگ را به ترتیب بنویسید تا همان رنگ نخست ارسال شود ، (در صورت موجود نبودن رنگ اول ، رنگ بعدی ارسال می شود)


کیف آلوما والت اصل
کیف آلوما والت اصل
کیف آلوما والت اصل
محصول: کیف آلوما والت اصل
تاریخ به روزرسانی: 1392/10/24
وزن: 200 گرم
فروشنده: بانه کالا
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره کیف آلوما والت اصل نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: بهترین محافظ، حراج کیف اصلی آلوما، خرید کیف آلوما، فروش عمده کیف، فروش عمده کیف آلوما والت، فروش کیف آلوما والت، قیمت کیف آلوما، کیف آلومینیومی آلوما، کیف آلوما والت، کیف آلوما والت اصلی، کیف محافظ