مسبی
کتاب آموزشی اصول حسابداری

کتاب آموزشی اصول حسابداری


روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال: تهران - ري
نمودار قیمت قیمت برای شما: 50,000 تومان

معرفی محصول:
اين كتاب بسيار جالب  در شهريور ماه سال 1387 از سوي انجمن حسابداران خبره ايران و در ماهنامه شماره 197 اين انجمن تخصصي ( ماهنامه حسابدار ) در صفحه 94  به عنوان كامل ترين و بهترين كتاب مرجع آموزشي اصول حسابداري در ايران معرفي  شده است همچنين  روزنامه اقتصاد پويا شماره 1197 در صفحه 6   اين كتاب را  بهترين و كامل ترين كتاب مرجع  اصول حسابداري  كه در كتابخانه هاي سراسر كشور موجود است معرفي نموده و اذعان داشته است كه اين كتاب  در حال تسخير تمامي كتابخانه هاي ايران مي باشد.
اين كتاب در تاريخ ۲۸ - ۴ - ۸۸ در سايت جامعه حسابداران رسمي ايران به عنوان منبع دروس اصول حسابداري شناخته و معرفي شده است.
براي اولين بـار در ايــران مطالعه و يادگيري اين كتاب نيـازي به استـاد ندارد معتبـرترين  ، كاربـردي ترين  ، ساده ترين  و كامل ترين  كـتـاب مرجع اصـول حسـابـداري كه تا به حال در ايران تـاليف شده است براي :دانشجـويان  رشتـه حسابداري دانشگاههاي سراسر كشور( دانشگاههاي دولتي  - آزاد اسلامي-  پيـام نور  -  علمي كاربـردي  )دانش آموزان آموزش و پرورش در رشته حسابداري  ( كـار دانش  )كارآمـوزان  فني و حرفه اي رشته حسابداري -آموزشگاههاي  آزاد وكليه افراد و مشاغل علاقه مند به  ياد گيري  حسابداري دستي و كامپيوتـري

كامل ترين ( كتاب اصول حسابداري ) از نظر انجمن حسابداران خبره ايران
براي اولين بـار در ايــران 
مطالعه و يادگيري اين كتاب نيـازي به استـاد ندارد 
معتبـرترين- كاربـردي ترين- ساده ترين و كامل ترين 
كـتـاب مرجع 
اصـول حسـابـداري 
كه تا به حال در ايران تـاليف شده است 
براي : 
دانشجـويان رشتـه حسابداري دانشگاههاي سراسر كشور 
( دانشگاههاي دولتي - آزاد اسلامي - پيـام نور - علمي كاربـردي ) 
دانش آموزان آموزش و پرورش در رشته حسابداري ( كـار دانش ) 
كارآمـوزان فني و حرفه اي رشته حسابداري-آموزشگاههاي آزاد 
و 
كليه افراد و مشاغل علاقه مند به ياد گيري حسابداري دستي و كامپيوتـري 
به همراه 
آموزش كامل نرم افزار حسابداري دوبل استاندارد پـارسـا 2000 و پـديـده و مثالهاي حل شده توسط اين نرم افزار بسيار پيشرفته و قدرتمند 
اين كتاب در ماهنامه انجمن حسابداران خبره ايران شماره 197 صفحه 94 و روزنامه اقتصاد پويا شماره 1198 صفحه 6 در شهريور ماه 87 به عنوان بهترين و كامل ترين كتاب مرجع اصول حسابداري در ايران شناخته و به دانشجويان و حسابداران معرفي شده است 
اين كتاب بر اساس تمامي استانداردهاي جهاني حسابداري دوبل و قوانين مالي و مالياتي و دفتر نويسي قانوني در ايران تاليف و همگام با آن نرم افزار حسابداري دوبل استاندارد پارسا 2000 طراحي و برنامه نويسي شده است 
مولف اين كتاب و طراح و برنامه نويس اين نرم افزار ها 
آقـاي مهنـدس 
(( منـصـور بـروجـرديـان )) 
برجسته ترين و زبده ترين فرد در زمينه هاي حسابداري - حسابرسي - و طراحي نرم افزارهاي حسابـداري در ايـران مي باشنـد 

كتاب اصول حسابداري تاليف آقاي مهندس منصـور بـروجـرديـان- به لحاظ شيوه نگارش و توضيحات بسيار روان مطالب درسي اصول حسابداري و توجه بسيار دقيق و ديدي موشكافانه به مباحث حسابداري - در نوع خـود بـي نظيـر مي باشـد . 
در اين كتاب شما با دروس و مباحث اصول حسابداري 1 و 2 و 3 با تمامي سرفصلهاي درسي اين رشته از ابتدا و تعاريف اوليه حسابداري - تا تهيه صورتهاي مالي - بطور كامل آشنا خواهيد شد . 
در اين كتاب تمامي مباحث و دروس اصـول حسابـداري با ارائه مثال هاي مختلف به شما آموزش داده شده و در فرصتي كوتاه و مدتي بسيار كم - و با شيوه اي بسيار گويا و روان- به راحتي از شما يك حسابدار تمام عيار خواهد ساخت و آنقدر راحت و آسان اين فن را فرا خواهيد گرفت كه حتي پيش تر از اين فكرش را هم نمي كرديد كه به اين راحتي حسابداري را فرا گرفته و به آن مسلط خواهيد شد . 
يكي از ويژگي هاي منحصر به فرد اين كتاب - كه آن را از ساير كتب اصول حسابداري متمايز نموده و هيچ كتاب اصول حسابداري با چنين شيوه و متدي تا به حال تاليف نشده است- فصل آموزش نرم افزار دوبل استاندارد پارسا 2000 و پـديـده و طـرح 2 مسئله نمونه و كامل حسابداري و حل آنها - كه توسط اين نرم افزارها انجام پذيرفته است بوده - كه مشاهده و مطالعه اين مسائل حل شده با تمامي گزارشات مالي آن - شما عزيزان را با انجام امورات حسابداري شركتها و فروشگاهها و مؤسسات كاملاً آشنا مي سازد . 
در اين كتاب شما مجموعه كاملي از 1 ) آموزش دروس اصول حسابداري 2 ) آموزش نرم افزار حسابداري پارسا 2000 و پديده 3 ) طريقه استفاده از نرم افزار حسابداري براي انجام عمليات حسابداري شركتها و مؤسسات 4 ) آشنايي با دفاتر قانوني و طريقه تحرير دفاتر قانوني با نرم افزارهاي حسابداري و …..- را ياد خواهيد گرفت . 
با توجه به مطالب فوق به تمامي دانشجويان - دانش آموزان- كارآموزان- حسابداران و صاحبان مشاغل مختلف و مديران شركتها و مؤسسات و كليه افرادي كه مي خواهند حسابداري را خيلي زود و خيلي راحت فرا بگيرند - توصيه مي نماييم كه حتماً اين كتاب را تهيه و مورد مطالعه قرارداده و ( حسابداري را شيرين ) ياد بگيرند .
کتاب آموزشی اصول حسابداری
کتاب آموزشی اصول حسابداری
محصول: کتاب آموزشی اصول حسابداری
تاریخ به روزرسانی: 1397/7/28
وزن بسته بندی: 1100 گرم
قیمت: 50,000 تومان
فروشنده: سافت ری
تلفن فروشنده: 02155956052 - 09121406571
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (2 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


سید شجاع جهرمی (فروشنده) (21:11   1396/2/25)

تشکر و سپاس از نظر و لطف شما کد: 6721رضایی (18:11   1396/2/25)

واقعا از مطالعه این کتاب لذت بردم
کاملا عملیست و برای کسانی نوشته شده که می خواهند وارد بازار کار حسابداری شوند
خیلی خیلی عالی بود کد: 6720


 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره کتاب آموزشی اصول حسابداری نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: کتاب اصول حسابداری، کتاب حسابداری، اصول حسابداری، آموزش حسابداری
پشتیبانی: سافت ری
02155956052 - 09121406571
پشتیبانی