مسبی
فریزبی ( Frisbee )

فریزبی ( Frisbee )

لطفا رای دهید (0 رای)
وضعیت:
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال:
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:  • فریزبییا بشقاب پرنده، وسیله ای ورزشی و سرگرم کننده، که طرفداران بسیاری در اروپا و امریکا دارد
   فکر طراحی این صفحه مدور پلاستیکی در سالهای دهه ۵۰به فکر اقای والترفردریک موریسون رسید در سالهایی که با همسرش در سواحل کالیفرنیا با یک تابه کوچک کیک پزی بازی میکرد.
   او اسم وسیله ای را ساخته بود صفحه پلوتو گذاشت و ان را در بازارهای محلی به شکل اسباب بازی می فروخت.
   بعد از مدتی این مخترع حاشیه ی صفحه پلاستیکی را خم کرد تا خاصیت ایرودینامیکی ان افزایش یابد.
   شکل منحصر به فرد ایرودینامیکی این صفحه کاری میکرد تا مدتی روی هوا معلق بماند یا به طرز شگفت انگیز چرخان چرخان تا دوردستها برود.
   این وسیله به سرعت بین بچه ها و بزرگترها محبوب شد تا سرانجام اقای موریسون در سال ۱۹۵۷امتیاز این اختراع صفحه پلاستیکی را به شرکت مشهور اسباب بازی فروشی ( هام – هو ) فروخت.
   پس از این که دانشجویان سواحل شرقی امریکا از بشقابهای چدنی یک نانوایی به نام ( فریزبی پای ) برای بازی استفاده میکردند این شرکت متوجه شد که بیشتر نوجوانان به این وسیله فریزبی میگویند.   فریزبی یک رشته جذاب و مفرح می باشد که از پنج سبک مختلف تشکیل شده است.
   انجام این رشته ورزشی موجب تقویت هردو سیستم غیر هوازی و هوازی ورزشکاران می شود و علاوه بر تقویت دستگاه قلبی و عروقی باعث بالا رفتن آمادگی جسمانی شده ضمن آنکه در بعد روانی نیز تاثیرات شگرفی را بر روی افراد می گذارداین ورزش همچنین موجبات تخلیه هیجانی را نیز فراهم ساخته و بدلیل قابلیت انجام این رشته ورزشی به صورت خانوادگی می تواند روابط خانوادگی را نیز تحکیم ببخشد این بازی توسط یک بشقاب پلاستیکی که عمق آن ۲سانتی متر و در قطرهای متفاوت بر اساس رشته مربوطه و با وزن ۱۴۰الی ۱۷۵گرم انجام میشود.
فریزبی ( Frisbee )
فریزبی ( Frisbee )
محصول: فریزبی ( Frisbee )
تاریخ به روزرسانی: 1393/11/5
فروشنده: go2pastil
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره فریزبی ( Frisbee ) نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: فریزبی ، بشقاب پرنده ، خرید فریزبی ، خرید آنلاین فریزبی ، فروش فریزبی ، خرید بشقاب پرنده ، وسیله ی بازی کودکان ، بازی کودکان ، فریزبی کودکان ، فروش آنلاین بشقاب پرنده