مسبی
اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH

لطفا رای دهید (0 رای)
وضعیت:
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال:
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:
دستگاه اصلاح موهای زاید بینی-گوش-پشت گردن. این دستگاه یک وسیله برای اصلاح موهای زائد مردان است که با باطری کار می کند و موهای هر قسمت از بدن را با دقت و ظرافت از بین میبرد. این دستگاه می تواند موهای قسمت هایی را ببرد که تیغ یا قیچی های معمولی نمی توانند. مثل موی بینی. این دستگاه را برای سیبیل و ریش و ابروهای پرپشت ، گوش ،بینی، پشت گردن،سینه ، موهای پشت بدن و بسیاری دیگر می توانید استفاده کنید. این دستگاه موهای زائد بدن را به راحتی و بدون درد از بین میبرد وموتور قوی و سایز بزرگ آن مخصوص آقایان ساخته شده است. هیچ چیز مثل میکروتاچ، موهای گردن شما را اصلاح نمیکند. این دستگاه برای رفع موهای زائد بینی و گوش ایده ال است. اصلاح ریش و سیبیل با این دستگاه بسیار راحت تر است و به شما کمک میکند تا ابروهای پرپشت خود را کم تر کنید بدون انکه مقدار زیادی از آن را اصلاح کنید. میکروتاچ موهای شانه ،بازو،سینه، پشت شما،رابه دلخواه شما زیاد یا کم اصلاح میکند و استفاده از آن بدون درد است. میکروتاچ کاربری و نگهداری آسان دارد. شما پس از استفاده از این دستگاه جذابتر به نظر میرسید و احساس بهتری خواهید داشت. میکروتاچ، ایمن می باشد و به پوست آسیبی نمی رساند
microtouch max


MADE IN CHINA

بسیار کوچک
بسیار سبک
رفع موهای اضافی بینی
رفع موهای اضافی گوش
مرتب کننده ابرو و سیبیل
خط انداز و مرتب نمودن پشت گردن
امکان پرداخت وجه در محل

توضیحات: شرایط فروش اقساطی کلیه محصولات پخش هیراد راه اندازی شده است . جهت دریافت اطلاعات ابتدا ثبت سفارش کنید سپس با فروشنده تماس بگیرید.

microtouch maxmicrotouch
اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH
اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH
اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH
محصول: اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH
تاریخ به روزرسانی: 1393/5/1
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (1 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


علی تابنده کد: 9557

آیا ازین دستگاه به عنوان خط ریش زن هم میتوان استفاده کرد

1396/8/15


 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره اصلاح مردان میکروتاچ MICRO TOUCH نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: موزن گوش، موزن بینی، مرتب کننده ابرو، مرتب کننده سیبیل، خط انداز، میکروتاچ، موزن چند کاره، اصلاح چندکاره،