جاشمعی و سنگ عقیق گیفت استون طرح آرتمیس

جاشمعی و سنگ عقیق گیفت استون طرح آرتمیس

وضعیت:  
ناموجود
فروشنده: گیفت استون
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: تهران
موجود شد به من اطلاع بده

وقتی قصد خرید هدیه‌ای ارزشمند و ماندگار با قیمت مناسب را دارید، سنگ هدیه‌ها بهترین پیشنهاد هستند. این هدیه‌های زیبا و بی‌نظیر دارای تنوع بسیاری هستند و کار انتخاب را برای شما سخت خواهند کرد. استارتاپ گیفت استون (Giftstone) تولید کننده دکور و هدایا از سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی با رویکرد شخصی سازی است. هدف گیفت استون خلق هدیه‌ای مخصوص و منحصربفرد برای مشتری است.
شمعدان و سنگ عقیق آرتیمیس استارتاپ گیفت استون دارای طرحی بسیار ظریف و زیبا از اسطوره ی آرتیمیس که نمادی از شجاعت، جنگاوری، سختکوشی و عشق است. استفاده ی هنرمندانه از فناوری لیزر در حکاکی این سنگ هدیه جلوه ای بسیار زیبا به آن بخشیده است. استند چوبی خوش نقش آن به همراه شمعی که در آن تعبیه شده است این محصول را به یک کادوی مناسب در تولد ها و جشن ها تبدیل کرده است. سنگ عقیق زیبا‌ آن را به هدیه‌ای بسیار زیبا برای تقدیم عزیزانتان به خصوص همسرتان می کند! هدیه ای که ارزش معنوی‌اش کمتر از جواهر نیست و حس زیبایی که خلق می کند تا ابد باقی می ماند.
  

درباره آرتمیس:

آرتمیس در اساطیر یونان ایزدبانوی شکار، حیات وحش، بکارت، ماه و حاصلخیزی، دختر لتو و زئوس، و خواهر دوقلوی آپولون بود. آرتمیس یکی از الهه‌های باکره و مظهر پاکدامنی المپ به شمار می‌رفت. او قابل قیاس با دیانا در اساطیر روم باستان است. آرتمیس با هلال ماهی در بالای پیشانیش به تصویر کشیده می‌شد و بعضی اوقات او را با الهه ماه سلنه اشتباه می‌گرفتند.
سرگرمی و کار اصلی آرتمیس، پرسه زدن به همراه حوریهای خود در جنگل‌های کوهستانی و زمین‌های کشت نشده برای شکار شیر، پلنگ و گوزن بود. او به تیر و کمانی از جنس نقره مجهز بود. حس استقلال طلبی و روحیه طبیعی او توسط همه الهه‌ها مورد قدردانی قرار نمی‌گرفت. آفرودیته (الههٔ عشق و زیبایی) هیچ کنترلی بر روی او نداشت به این دلیل که او هیچ علاقه‌ای به عشق نمی‌ورزید، و هرا ملکه خدایان نیز هنگامی که آرتمیس در جنگ تروآ طرف تروجان‌ها را گرفت، مجبور شد با او به مقابله بپردازد.
آرتمیس در اکثر شهرهای یونان مورد پرستش قرار می‌گرفت اما فقط به عنوان یک خدای ثانویه. اگرچه برای یونانیان ساکن آسیای صغیر (ترکیه امروزی)، او یک الوهیت برجسته بود. در افسوس یکی از شهرهای آسیای صغیر برای احترام به او معبد بزرگی به نام معبد آرتمیس بنا نهادند که به عنوان یکی از عجایب هفت‌گانه جهان نیز بوده‌است. اما در شهر افسوس او عمدتاً به عنوان ایزدبانوی باروری پرستش می‌شد. شکل تندیس آرتمیس در افسوس تا حد زیادی با سرزمین‌های دیگر واقع در یونان متفاوت است به گونه‌ای که او همیشه به عنوان زنی شکارچی، همراه با تیر و کمان خود به تصویر کشیده می‌شد، اما در افسوس او را به سبک شرقی نشان داده‌اند.
جاشمعی و سنگ عقیق گیفت استون طرح آرتمیس
جاشمعی و سنگ عقیق گیفت استون طرح آرتمیس
جاشمعی و سنگ عقیق گیفت استون طرح آرتمیس

محصول: جاشمعی و سنگ عقیق گیفت استون طرح آرتمیس

ابعاد: 12 * 12 * 12 سانتی متر

وزن: 340 گرم

فروشنده: گیفت استون

چت با فروشنده
 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: سنگ عقیق، گیفت استون، سنگ عقیق آرتیمیس
دلار: 56,650تومانبیت کوین: 52,104 دلار
566500
fa