مسبی
تستر ادکلن جورجیو آرمانی آکوا دی جیو مردانه

تستر ادکلن جورجیو آرمانی آکوا دی جیو مردانه

وضعیت:
فروشنده: گیمیلو
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: البرز - فردیس
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:
عطر ادکلن آکوا دی جیو پروفومو از برند مطرح و شناخه شده ی جورجیو آرمانی، حدود بیست سال انتظار پس از طراحی و تولید نسخه ی اصلی یعنی آکوا دی جیو، نسخه ی جدیدی است که با روح و عمیق طراحی و تولید شده است. عطر ادکلن مردانه جورجیو آرمانی آکوا دی جیو پروفومو نمادی از ادغام امواج خروشان دریا با سنگ های سیاه و سفید بوده و دارای ترکیبی معطر، چوبی و تند است.
رایحه ی عطر ادکلن مردانه جورجیو آرمانی آکوا دی جیو پروفومو توسط آلبرتو موریلاس طراحی و به امضاء رسیده است. نت ابتدایی این عطر با ترکیبی از آب دریا و ترنج و با ظاهری تند باز می شود. در قلب این رایحه قطاری از تن معطر گل شمعدانی، مریم گلی و رزماری گذاشته شده است و بر روی رایحه ی پایانی این عطر، نعناع هندی و بخور قرار گرفته است.
از شخصیت جیمز مورگان به عنوان چهره ی تبلیغاتی این عطر استفاده شده و در فلانکرهای سیاه و سفید در سایزهای ۴۰ ، ۷۵ و ۱۲۵ میلی لیتر در دسترس عموم قرار گرفته است. عطر ادکلن مردانه جورجیو آرمانی آکوا دی جیو پروفومو در سال ۲۰۱۵ به بازار عرضه شد.
تستر ادکلن جورجیو آرمانی آکوا دی جیو مردانه
محصول: تستر ادکلن جورجیو آرمانی آکوا دی جیو مردانه
ابعاد: 12 * 8 * 10 میلیمتر
وزن: 300 گرم
فروشنده: گیمیلو
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره تستر ادکلن جورجیو آرمانی آکوا دی جیو مردانه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ادکلن دی جیو ارمانی ، تستر ادکلن دی جیو ارمانی ، تستر ادکلن مردانه ، تستر ادکلن مردانه جورجیو ارمانی اکوا دی جیو