مسبی
ادکلن 212 وی آی پی کلوب ادیشن Vip Club Edition مردانه

ادکلن 212 وی آی پی کلوب ادیشن Vip Club Edition مردانه

لطفا رای دهید (0 رای)
وضعیت:
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: البرز - کرج
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:
ادکلن 212 وی آی پی کلوب ادیشن Vip Club Edition مردانه، از برند خوش نام و آوازه ی کارولینا هررا ، در سال ۲۰۱۵ به دنبال سری نسخه های قبلی خود یعنی 212 وی آی پی ، از این برند طراحی و به بازار عرضه گشت. عطر ادکلن مردانه 212 وی آی پی کلوب ادیشن، عطری است که با الهام از تصویر شبهای نیویورک طراحی شده است. مناسب هر فصل از سال بوده و از آن در درازای شبانه روز بهره برد. در مسیر بویایی اش ابتدا آمیزه ای از لیمو ترش، خاویار به همراه یادداشت های آبی دریا به استقبال شنونده می رود. چندی بعد با رایحه ی فلفل و جوز و نتهای چوبی کارش را ادامه داده و سرانجام با نبض قوی شکلات و نت های چوبی کار خود را به پایان رسانده و ماندگار می گردد.

با توجه به رای کاربران یادداشت اصلی عطر ادکلن مردانه ۲۱۲ وی آی پی کلوب ادیشن، لیمو ترش برگزیده شده است. عطر ادکلن مردانه ۲۱۲ وی آی پی کلوب ادیشن پس از خشک شدن بر روی پوست رایحه ای شیرین داشته اما پخش بویی همچون چوب به انضمام ترشی لیمو را با خود به همراه دارد. بیشترین کاربرد را برای شبانه روز و در فصولی که درجه حرارت کمتری دارند می توان از آن در نظر داشت.
با توجه به ادامه دار شدن ظاهر نسخه های قبلی و پیروی از آنها، ظاهر بطری این محصول این بار با شیشه ی ترام رنگی از بی رنگ به طلایی به صورت رنگین کمانی در حرکت بوده و در حدود پانصد گرم وزن را داراست، که نسبت به نسخه های پیشین کمی سنگین تر می باشد.
ادکلن 212 وی آی پی کلوب ادیشن Vip Club Edition مردانه
ادکلن 212 وی آی پی کلوب ادیشن Vip Club Edition مردانه
ادکلن 212 وی آی پی کلوب ادیشن Vip Club Edition مردانه
محصول: ادکلن 212 وی آی پی کلوب ادیشن Vip Club Edition مردانه
تاریخ به روزرسانی: 1397/7/24
ابعاد: 8 * 8 * 17 میلیمتر
وزن: 500 گرم
فروشنده: می شاپ
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (2 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


عصمت الله رحمتی کد: 26794

بسیار عالی

1398/3/2مریم کد: 11757

چند میل هست؟

1396/12/4


 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره ادکلن 212 وی آی پی کلوب ادیشن Vip Club Edition مردانه نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: 212 وی ای پی، ادکلن مردانه 212 وی ای پی کلوب ادیشن، ادکلن مردانه وی ای پی، عطر وی ای پی کلوب، کلوب ادیشن، وی ای پی کلوب