مسبی
ادکلن مردانه 212 وی ای پی وایلد پارتی Wild Party

ادکلن مردانه 212 وی ای پی وایلد پارتی Wild Party

وضعیت:
فروشنده: گیمیلو
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: البرز - فردیس
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:
عطر ادکلن مردانه ۲۱۲ وی آی پی وایلد پارتی ، عطر جدیدی از برند کارولینا هررا در سال ۲۰۱۶ بوده و بعد از درخشش نسخه های وی آی پی مردانه در سال ۲۰۱۰ و وی آی پی رز در سال ۲۰۱۴ و همچنین نسخه ی محدود سال ۲۰۱۵ تحت نام وی آی پی کلوب ادیشن ، به بازار عرضه شد. این عطر همزمان با جفت زنانه ی خود به مارکت بین المللی راه یافت و با تعریفی از ادای احترام به رقص و شب زنده داری در شهر نیویورک پ، طراحی شد.
عطر ادکلن مردانه کارولینا هررا ۲۱۲وی آی پی وایلد پارتی شور و هیجان حاصل از شب زنده داری شهر نیویورک را به تصویر کشیده است. این عطر که دارای رایحه ای چوبی و تند است برای آقایان شهری مدرن در نظر گرفته شده است. در ابتدا با توافقی تند از فلفل سیاه باز شده، در میانه منجر به طراوت برگ گل سوسن شده و پایانی پر جنب و جوش با یادداشت های چوبی دارد. این عطر با سایز ۱۰۰ میلی لیتر و غلظت ادو تویلت در اختیار عموم قرار گرفته است.
عطر ادکلن مردانه کارولینا هررا ۲۱۲ وی آی پی وایلد پارتی دارای بطری بسیار زیبایی با طرحی از روی فلس های ماهی بوده و به رنگ سیاه در کاوری زیبا به رنگ نقره ای برای بیان تاریکی محض شبانه در شهر نیویورک می باشد.
ادکلن مردانه 212 وی ای پی وایلد پارتی Wild Party
ادکلن مردانه 212 وی ای پی وایلد پارتی Wild Party
محصول: ادکلن مردانه 212 وی ای پی وایلد پارتی Wild Party
ابعاد: 8 * 8 * 17 میلیمتر
وزن: 300 گرم
فروشنده: گیمیلو
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره ادکلن مردانه 212 وی ای پی وایلد پارتی Wild Party نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ادکلن 212 وی ای پی ، ادکلن مردانه 212 وی ای پی وایلد پارتی ، ادکلن وی ای پی وایلد پارتی ، عطر وی ای پی ، عطر212 ، وایلد پارتی