ادکلن مردانه 212 وی ای پی وایلد پارتی Wild Party

ادکلن مردانه 212 وی ای پی وایلد پارتی Wild Party

وضعیت:  
ناموجود
فروشنده: گیمیلو
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: البرز - فردیس
موجود شد به من اطلاع بده

عطر ادکلن مردانه ۲۱۲ وی آی پی وایلد پارتی ، عطر جدیدی از برند کارولینا هررا در سال ۲۰۱۶ بوده و بعد از درخشش نسخه های وی آی پی مردانه در سال ۲۰۱۰ و وی آی پی رز در سال ۲۰۱۴ و همچنین نسخه ی محدود سال ۲۰۱۵ تحت نام وی آی پی کلوب ادیشن ، به بازار عرضه شد. این عطر همزمان با جفت زنانه ی خود به مارکت بین المللی راه یافت و با تعریفی از ادای احترام به رقص و شب زنده داری در شهر نیویورک پ، طراحی شد.
عطر ادکلن مردانه کارولینا هررا ۲۱۲وی آی پی وایلد پارتی شور و هیجان حاصل از شب زنده داری شهر نیویورک را به تصویر کشیده است. این عطر که دارای رایحه ای چوبی و تند است برای آقایان شهری مدرن در نظر گرفته شده است. در ابتدا با توافقی تند از فلفل سیاه باز شده، در میانه منجر به طراوت برگ گل سوسن شده و پایانی پر جنب و جوش با یادداشت های چوبی دارد. این عطر با سایز ۱۰۰ میلی لیتر و غلظت ادو تویلت در اختیار عموم قرار گرفته است.
عطر ادکلن مردانه کارولینا هررا ۲۱۲ وی آی پی وایلد پارتی دارای بطری بسیار زیبایی با طرحی از روی فلس های ماهی بوده و به رنگ سیاه در کاوری زیبا به رنگ نقره ای برای بیان تاریکی محض شبانه در شهر نیویورک می باشد.
ادکلن مردانه 212 وی ای پی وایلد پارتی Wild Party
ادکلن مردانه 212 وی ای پی وایلد پارتی Wild Party

محصول: ادکلن مردانه 212 وی ای پی وایلد پارتی Wild Party

ابعاد: 8 * 8 * 17 میلیمتر

وزن: 300 گرم

فروشنده: گیمیلو

چت با فروشنده
 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ادکلن 212 وی ای پی، ادکلن مردانه 212 وی ای پی وایلد پارتی، ادکلن وی ای پی وایلد پارتی، عطر وی ای پی، عطر212، وایلد پارتی
دلار: 57,398تومانبیت کوین: 68,602 دلار
573980
fa