مسبی
راه اندازی سایت کسب و کار آنلاین
ادکلن کریستین ساواج دیور Sauvage Dior مردانه

ادکلن کریستین ساواج دیور Sauvage Dior مردانه

فروشنده: گیمیلو
روش ارسال: از طریق پست
مبدإ ارسال: البرز - فردیس
قیمت: 130,000 تومان
نمودار قیمت قیمت برای شما: 88,000 تومان

معرفی محصول:
عطر ادکلن مردانه ساواج عطر جدیدی از برند فوق مطرح و سلطنتی کریستین دیور در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۵ با رایحه ای گرم و تند و با طرحی از فرانسوا دیماچی به بازار عطر و ادکلن جهان عرضه شد. طرح تبلیغاتی عطر ادکلن مردانه کریستین دیور ساواج با حضور بازیگر مشهور جانی دپ تهیه و منتشر شد. عطر ادکلن مردانه کریستین دیور ساواج نشات گرفته از نسخه ی اصلی دیور ساواج سال ۱۹۹۶بوده و بعد از تجدید دو سری دیگر از این خانواده سرانجام با ظاهری متفاوت و با رایحه ای گرم و تند تقدیم طرفداران این برند شد.
در نت بویایی عطر ادکلن مردانه کریستین دیور ساواج از ریشه ی تازه، خام و مواد تشکیل دهنده ی طبیعی استفاده شده است. یادداشت این عطر از عنبر کالابریایی و برخورد با ترنج و فلفل سیچوان و دنباله ای چوبی تشکیل شده است.
طرح بطری عطر ادکلن مردانه کریستین دیور ساواج نمایانگر آسمان آبی است که تحت پوشش خود، مناظر سنگی و گرم در زیر نور خورشید صحرا را دارد. دارای رایحه ای طولانی مدت و پخش بویی متوسط رو به بالاست. از رایحه ی عطر ادکلن مردانه کریستین دیور ساواج میتوان در تمام فصول سال و به درازای شبانه روز بهره برد.
نکته ی جالب در خصوص عطر ساواج این است که رایحه ی خود را با حرارت و تند آغاز می کند اما پس از گذشت مدتی آنرا تغییر و به صورت رایحه ای شیرین اغواگری می نماید. برخی از کاربران آنرا تلخ، برخی تند و برخی شیرین می پندارند، در صورتیکه این عطر با جابجا شدن نت های بویایی خود تغییر رایحه هم می دهد. پس برای دریافت کیفیت بالای این عطر کافیست به آن زمان دهید.
ادکلن کریستین ساواج دیور Sauvage Dior مردانه
ادکلن کریستین ساواج دیور Sauvage Dior مردانه
محصول: ادکلن کریستین ساواج دیور Sauvage Dior مردانه
تاریخ به روزرسانی: 1398/3/27
ابعاد: 10 * 7 * 15 میلیمتر
وزن: 300 گرم
قیمت: 88,000 تومان
فروشنده: گیمیلو
تلفن فروشنده: 02632528636 - 09193618773
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره ادکلن کریستین ساواج دیور Sauvage Dior مردانه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ادکلن دیور ، ادکلن ساواج ، ادکلن ساواج دیور ، ادکلن مردانه ، ادکلن مردانه کریستین ساواج دیور ، ساواج دیور ، کریستین ساواج دیور
پشتیبانی: گیمیلو
02632528636 - 09193618773
پشتیبانی
پشتیبانی