اپلیکیشن آسان انفاق (برنامه اندرویدی صندوق صدقات و خیریه)

اپلیکیشن آسان انفاق (برنامه اندرویدی صندوق صدقات و خیریه)

فروشنده: شاپ 24
روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 1.7imB
قیمت: 1,000 تومان
نمودار قیمت قیمت: رایگان

انفاق و کمک به محرومان و تهیدستان یکی از اصول انسانی و عقیدتی است که در بسیاری از دینها سفارش شده است. از جمله آنها می توان به مذاهب بودا و پروتستان و یهود نام برد.

انفاق در دین اسلام بسیار بارز واهمیت بیشتری دارد طوریکه آیات بسیاری (بیش از 40 آیه) به طور مستقیم لزوم انفاق توصیه شده است. آیات بسیاری هم بر صدقه تاکید کرده اند. انفاق و صدقه طوری است که از عهده تمام مومنان برمی آید، در این مورد اصراف ممنوع شده است.

وجه دیگر کمک به مومنان محروم بحث زکات است که مختص به افراد ثروتمند است. آیات بسیاری هم در این مورد آمده است و وجوب آن هم تراز نماز است. هر جایی خداوند متعال فرموده اقاموالصلاه بعد از آن واتوالزکاه آمده  است. درمعانی این آیات دقیق شویم می بینیم ایمان بدون انجام این دو واجب(زکات در صورت استطاعت) غیر ممکن است.  

با توجه به اهمیت موضوع و ملموس شدن اختلاف طبقاتی بین مومنان برخوردار و مومنان فقیر هر کدام از ما افراد این جامعه بایستی به فراخور توانایی خود قدمی در راه بهبود شرایط زندگی برای برادران دینی خود برداریم. کاری که بنده توانستم انجام دهم نوشتن برنامه اندرویدی می باشد که شبیه ساز صندوق صدقات و خیریه است.

تفاوت این صندوق با صندوقهای فیزیکی تنها در زمان خالی کردن صندوق است طوریکه کار خالی کردن صندوق و نحوه هزینه کرد آن به عهده خود شما خیر محترم است.

 هر زمان شما یاد محرمان افتادید کافی است برنامه را باز کنید و مقداری کمک (عدد دلخواه) برای محرومان به صندوق بریزید. کمکهای شما در صندوق جمع می شود و هر زمان شما خواستید موجودی صندوق را  انفاق می کنید. موجودی صندوق همواره در برنامه نمایش داده می شود و شما در هر زمان از موجودی صندوق آگاهی دارید. موجودی صندوق هیچگاه پاک نمی شود مگر اینکه شما گوشی خود را فرمت کنید.

از ویژگیهای دیگر این برنامه نمایش آیات مرتبط با انفاق و صدقه به صورت تصادفی و همراه با ترجمه است که اهمیت کار خیرشما را تایید می کند. از میان بیش از 40 آیه در مورد انفاق 15 آیه به همراه ترجمه انتخاب شده که در هنگام استفاده ازصندوق نمایش داده می شود.

یکی دیگر از ویژگیهای مهم برنامه این است که در هنگام نصب برنامه درخواست مجوز برای دسترسی ندارد. 

در ادامه تصاویری از برنامه به همراه فیلم نحوه استفاده از آن قرار داده شده است.

اپلیکیشن آسان انفاق (برنامه اندرویدی صندوق صدقات و خیریه)
اپلیکیشن آسان انفاق (برنامه اندرویدی صندوق صدقات و خیریه)
اپلیکیشن آسان انفاق (برنامه اندرویدی صندوق صدقات و خیریه)

محصول: اپلیکیشن آسان انفاق (برنامه اندرویدی صندوق صدقات و خیریه)

قیمت: رایگان

حجم فایل: 1.7imB

فروشنده: شاپ 24

تلفن فروشنده: 09123269038

چت با فروشنده
 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: برنامه صدقه، صندوق مجازی صدقه، برنامه انفاق، اپلیکیشن انفاق
دلار: 59,060تومانبیت کوین: 67,711 دلار
590600
پشتیبانی: شاپ 24
09123269038
پشتیبانی
fa