مسبی
راه اندازی سایت کسب و کار آنلاین
تستر ادکلن زنانه فلاور بمب Flower Bomb

تستر ادکلن زنانه فلاور بمب Flower Bomb

وضعیت:
فروشنده: گیمیلو
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: البرز - فردیس
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:
عطر ادکلن زنانه ی فلاوربمب از کمپانی ویکتور اند رولف در سال ۲۰۱۳ توسط طراحان معروف و سرشناس این برند طراحی و روانه ی بازار شد. ویکتور اند رالف فلاور بمب از سال ۲۰۰۵ تا کنون یکی از محبوب ترین و مطرح ترین عطرهای زنانه در جهان محسوب می گردد. در نهایت بعد از چند سری تولید از روی نمونه ی اصلی، رز اکسپلوشن با رایحه ای گرم و تند مخصوص آسیای میانه طراحی و به بازار عرضه شد. عطر ادکلن زنانه ویکتور و رالف فلاور بمب رز اکسپلوشن ترکیبی با انفجاری خالص از لذت و زندگی لوکس مانند ، تازه ، سرشار از نور و عطری با بوی شیرین از گل رز ترکی ، با حرارت و با رایحه ای چوبی از گل های رز مراکش می باشد.
در نت ابتدایی عطر ادکلن زنانه ویکتور و رالف فلاور بمب رز اکسپلوشن شاهد پخش رایحه ی نارنگی تند و تازه ، فلفل صورتی و زعفران خواهیم بود .
در میانه ی رایحه ی عطر ادکلن زنانه ویکتور و رالف فلاور بمب رز اکسپلوشن ، گل های یاس و زیتون.
و سرآخر در نت پایانی عنبر ، وانیل ، نعناع هندی و عود این عطر را غنی ساخته اند.
عطر ادکلن زنانه ویکتور و رالف فلاور بمب رز اکسپلوشن دارای سیلیجی سنگین و با ماندگاری بالائیست. عطر ادکلن زنانه ویکتور و رالف فلاور بمب رز اکسپلوشن از آندسته از عطرهائیست که در وهله ی اول شاید به دلتان ننشیند ولی بعد از گذشت یکساعت از رایحه ی آن چنان هاله ای شما را دربرخواهد گرفت که مطمئنا آنرا برای اینکه فقط خودتان داشته باشید به کسی پیشنهاد نخواهید کرد! رایحه ای که در کمتر عطری مشاهده شده یعنی ترکیبی فوق العاده از به هم پیوستن موادی همچون زعفران ، گل یاس و وانیل که سبب بر ایجاد رایحه ای فریبنده و اغواگر در میان بانوان می گردد.
بطری این محصول نیز همانند سری های قبلی بوده با این تفاوت که اینبار به صورت یکدست طلایی به انضمام پلاکی طلایی از برند ویکتور و رالف در میانه ی خود میباشد و نظر هر بیننده ای را به سوی خود جلب می نماید.
عنصر غالب در رایحه ی عطر ادکلن زنانه ویکتور و رالف فلاور بمب رز اکسپلوشن گل رز می باشد.
تستر ادکلن زنانه فلاور بمب Flower Bomb
محصول: تستر ادکلن زنانه فلاور بمب Flower Bomb
تاریخ به روزرسانی: 1396/7/17
ابعاد: 15 * 8 * 15 میلیمتر
وزن: 350 گرم
فروشنده: گیمیلو
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره تستر ادکلن زنانه فلاور بمب Flower Bomb نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ادکلن زنانه فلاوربمب ، ادکلن فلاور بمب ، تستر ادکلن زنانه فلاور بمب ، تستر ادکلن فلاور بمب ، تستر فلاوربمب