تستر ادکلن زنانه فلاور بمب Flower Bomb

تستر ادکلن زنانه فلاور بمب Flower Bomb

وضعیت:  
ناموجود
فروشنده: گیمیلو
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: البرز - فردیس
موجود شد به من اطلاع بده

عطر ادکلن زنانه ی فلاوربمب از کمپانی ویکتور اند رولف در سال ۲۰۱۳ توسط طراحان معروف و سرشناس این برند طراحی و روانه ی بازار شد. ویکتور اند رالف فلاور بمب از سال ۲۰۰۵ تا کنون یکی از محبوب ترین و مطرح ترین عطرهای زنانه در جهان محسوب می گردد. در نهایت بعد از چند سری تولید از روی نمونه ی اصلی، رز اکسپلوشن با رایحه ای گرم و تند مخصوص آسیای میانه طراحی و به بازار عرضه شد. عطر ادکلن زنانه ویکتور و رالف فلاور بمب رز اکسپلوشن ترکیبی با انفجاری خالص از لذت و زندگی لوکس مانند ، تازه ، سرشار از نور و عطری با بوی شیرین از گل رز ترکی ، با حرارت و با رایحه ای چوبی از گل های رز مراکش می باشد.
در نت ابتدایی عطر ادکلن زنانه ویکتور و رالف فلاور بمب رز اکسپلوشن شاهد پخش رایحه ی نارنگی تند و تازه ، فلفل صورتی و زعفران خواهیم بود .
در میانه ی رایحه ی عطر ادکلن زنانه ویکتور و رالف فلاور بمب رز اکسپلوشن ، گل های یاس و زیتون.
و سرآخر در نت پایانی عنبر ، وانیل ، نعناع هندی و عود این عطر را غنی ساخته اند.
عطر ادکلن زنانه ویکتور و رالف فلاور بمب رز اکسپلوشن دارای سیلیجی سنگین و با ماندگاری بالائیست. عطر ادکلن زنانه ویکتور و رالف فلاور بمب رز اکسپلوشن از آندسته از عطرهائیست که در وهله ی اول شاید به دلتان ننشیند ولی بعد از گذشت یکساعت از رایحه ی آن چنان هاله ای شما را دربرخواهد گرفت که مطمئنا آنرا برای اینکه فقط خودتان داشته باشید به کسی پیشنهاد نخواهید کرد! رایحه ای که در کمتر عطری مشاهده شده یعنی ترکیبی فوق العاده از به هم پیوستن موادی همچون زعفران ، گل یاس و وانیل که سبب بر ایجاد رایحه ای فریبنده و اغواگر در میان بانوان می گردد.
بطری این محصول نیز همانند سری های قبلی بوده با این تفاوت که اینبار به صورت یکدست طلایی به انضمام پلاکی طلایی از برند ویکتور و رالف در میانه ی خود میباشد و نظر هر بیننده ای را به سوی خود جلب می نماید.
عنصر غالب در رایحه ی عطر ادکلن زنانه ویکتور و رالف فلاور بمب رز اکسپلوشن گل رز می باشد.
تستر ادکلن زنانه فلاور بمب Flower Bomb

محصول: تستر ادکلن زنانه فلاور بمب Flower Bomb

ابعاد: 15 * 8 * 15 میلیمتر

وزن: 350 گرم

فروشنده: گیمیلو

چت با فروشنده
 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ادکلن زنانه فلاوربمب، ادکلن فلاور بمب، تستر ادکلن زنانه فلاور بمب، تستر ادکلن فلاور بمب، تستر فلاوربمب
دلار: 63,645تومانبیت کوین: 63,879 دلار
636450
fa