مسبی
ادکلن زنانه ایو سن لورن بلک اوپیوم Black Opium

ادکلن زنانه ایو سن لورن بلک اوپیوم Black Opium

وضعیت:
فروشنده: گیمیلو
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: البرز - فردیس
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:
عطر ادکلن زنانه ایو سن لورن بلک اوپیوم Black Opium از برند مطرح و شناخته شده ایو سن لورن در سپتامبر سال ۲۰۱۴ با نام اختصاصی تریاک سیاه و تفسیری کلاسیک از سبک راک اند رول و با برجستگی خاص لوگوی برند ایو سن لورن بروی این محصول به بازار عرضه شد. طراحان رایحه ی عطر ادکلن زنانه ایو سن لورن بلک اپیوم عبارتند از ناتالی لارسون ، ماری سالامن و با همکاری الیویه کرسپ و هونورین بلنک.
در نت ابتدایی عطر ایو سن لورن بلک اوپیوم، از عناصری همچون فلفل صورتی ، شکوفه پرتقال و گلابی بهره برده اند. در نت میانی ترکیبی از قهوه و یاس به مشام شنونده رسیده و در نهایت در نت اصلی و پایه سرو ، وانیل و نعناع هندی رایحه ی عطر ادکلن زنانه ایو سن لورن بلک اپیوم را پایدار می سازد.
بطری ادکلن زنانه ایو سن لورن بلک اوپیوم، در نگاه اول شبیه به نسخه ی اصلی خودش یعنی بله دی اپیوم بوده با این تفاوت که اینبار در آن از رنگ مشکی با ظاهری پولک دوزی شده به شکل سنگ گلام بهره گرفته شده است.
چهره ی تبلیغاتی عطر ادکلن زنانه ایو سن لورن بلک اپیوم را مدل بریتانیایی ادی کمپبل که توسط عکاسی دانیل ولف تصویر نگاری شده، بر عهده گرفته است.
ادکلن زنانه ایو سن لورن بلک اوپیوم Black Opium
ادکلن زنانه ایو سن لورن بلک اوپیوم Black Opium
محصول: ادکلن زنانه ایو سن لورن بلک اوپیوم Black Opium
ابعاد: 15 * 8 * 15 میلیمتر
وزن: 350 گرم
فروشنده: گیمیلو
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره ادکلن زنانه ایو سن لورن بلک اوپیوم Black Opium نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ادکلن ایو سن لورن ، ادکلن بلک اوپیوم ، ایف سن لورن ، بلک اوپیوم ، عطر بلک اوپیوم ، عطر زنانه ایف سن لورن ، عطر زنانه بلک اوپیوم