ادکلن تق هرمس ریو مردانه

ادکلن تق هرمس ریو مردانه

وضعیت:  
ناموجود
فروشنده: گیمیلو
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: البرز - فردیس
موجود شد به من اطلاع بده

ادکلن تق هرمس ریو مردانه از شرکت هرمس فرانسه، ادکلنی خاص با رایحه تلخ مرکباتی… ریو کالکشن این محصول محبوب رو با نام تری دیمنشن به بازار عرضه کرده.
این محصول گرم و مردانه هست.
عطر تق هرمس ادو پرفیوم محصولی فوق العاده که توسط جان کلاود الینا طراحی گشت در سال ۲۰۰۸ روانه ی بازار گردید. این محصول پرطرفدار و محبوب کمپانی هرمس از سال ورودش به بازار تا کنون همچنان فروش خوب و عالی ای به همراه داشته، به گونه ای که هر فردی با استفاده ی یکبار از این محصول، ادکلن همیشه گی و دائمی او میگردد. رایحه ی آن که تداعی گر سفر کیمیاگری به عناصر آب ، زمین و هوا می باشد، در دسته ی بویایی  چوبی مدیترانه ای قرار دارد. رایحه ی ماندگار و بسیار شیک و همه پسند آن خطاب به اقشار خاص اجتماع طراحی گردیده است که طراحی بطری آن نیز نمایانگر این موضوع میباشد. در نت این محصول جوان پسند ابتدا گریپ فروت و پرتقال و بدنبالش گل شمعدانی و فلفل و در انتها نعناع هندی، سدر، لوبان و خس خس وجود دارد. این محصول با دارا بودن رایحه ای خنک و تلخ و بسیار غنی مورد مناسبی برای فصل بهار و پائیز بوده و همراه مناسبی برای فصول سرد سال شما میباشد. برای این رایحه هیچ محدوده ی سنی در نظر گرفته نشده و همگان میتوانند از رایحه ی فوق جذابش لذت ببرند.

ادکلن تق هرمس ریو مردانه
ادکلن تق هرمس ریو مردانه

محصول: ادکلن تق هرمس ریو مردانه

ابعاد: 15 * 10 * 15 میلیمتر

وزن: 350 گرم

فروشنده: گیمیلو

چت با فروشنده
 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (2)
ترتیب
ابراهیم غفاری (فروشنده) کد: 28215

بله موجوده

پاسخ
1398/05/03
ans_result_28215
بهبهانی کد: 28214

ازاین محصول موجود دارید

پاسخ
1398/05/03
ans_result_28214
کلمات کلیدی: ادکلن تق هرمس، ادکلن ریو تق هرمس، ادکلن مردانه تق هرمس ریو، ادکلن مردانه دیمنسیون، تق هرمس، عطر ریو، عطر مردانه تق هرمس
دلار: 56,633تومانبیت کوین: 52,131 دلار
566330
fa