مسبی
ادکلن جیبی ۵۰ میل لالیک انکر نویر مردانه

ادکلن جیبی ۵۰ میل لالیک انکر نویر مردانه

وضعیت:
فروشنده: گیمیلو
روش ارسال: ارسال مرسوله
مبدإ ارسال: البرز - فردیس
نمودار قیمت : نمودار قیمت

معرفی محصول:
با وجود اینکه ما هر روزه شاهد تولید و عرضه عطر و ادکلنهای متفاوت و مختلفی به بازار هستیم  با این حال ادکلنهایی که توانسته اند در بین مردم جای خود را باز کنند و بتوانند توجهات را به سمت خود جلب کنند بسیار کم بوده است. یکی از ادکلنهایی که دارای شهرت و مقبولیت گسترده ای است ادکلن مردانه لالیک انکر نویر(لالیک مشکی) است. این ادکلن با رایحه تلخ خود به صورت اختصاصی برای آقایان تولید شده است. بدون شک اگر شما نیز تنها یک بار لالیک مشکی را امتحان کنید متوجه تفاوت آن خواهید شد.
ادکلن مردانه لالیک انکر نویر(لالیک مشکی) در دسته رایحه های تلخ قرار می گیرد. رایحه اولیه این ادکلن برگرفته از چوب درختان سرو است. پس از مدتی رایحه درختان خس خس به خوبی به مشام خواهد رسید. نت پایانی این ادکلن مردانه نیز چوب کشمیر و مشک است. در حین استفاده از این ادکلن بوی چوب به خوبی به مشام می رسد. این ادکلن خوشبو و مردانه دارای ماندگاری بین هفت تا دوازده ساعت است.
هر شیشه این ادکلن محتوی۵۰ میلی لیتر ادکلن لالیک مشکی هستند.

ادکلن جیبی ۵۰ میل لالیک انکر نویر مردانه
ادکلن جیبی ۵۰ میل لالیک انکر نویر مردانه
محصول: ادکلن جیبی ۵۰ میل لالیک انکر نویر مردانه
ابعاد: 7 * 5 * 10 سانتیمتر
وزن: 200 گرم
فروشنده: گیمیلو
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره ادکلن جیبی ۵۰ میل لالیک انکر نویر مردانه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ادکلن جیبی 50 میل ، ادکلن جیبی 50 میل لالیک انکر نویر مردانه ، ادکلن جیبی لالیک مشکی ، ادکلن جیبی مردانه ، ادکلن مردانه لالیک انکر نویر ، لالیک مردانه