مسبی
بک گروندهای قاب شده و ساده RS1

بک گروندهای قاب شده و ساده RS1

فروشنده: كادو موزه
روش تحویل: لینک دانلود فایل
حجم فایل: 2.7 مگابایت
نمودار قیمت قیمت: 60,000 تومان

معرفی محصول:
محصول ( بک گروند و پشت زمینه های تمام رنگیRS1)، محصولی است از سایت علوم اجرایی و از جمله مأموریت های این سایت است که علاوه بر کار آفرینی، و رونق کسب و کار، از لحاظ روانشناسی، با خلق و عرضه چنین آثاری، تولید و تزریق انرژی مثبت می نماید و بسیاری از افراد را از سر در گمی نجات می دهد.

چگونه؟ به تحقیق و تجربه، همیشه خلأ و نبود یک چیزی در مسیر کار و فعالیت های انسانی، همواره باعث کساد و کندی رونق کار می شود و گاهی نبود آن ناخواسته باعث دلسردی و انصراف از ادامه مسیر می گردد و نوعی دلسردی و نا امیدی ایجاد می کند ولی خیلی کمتر کسی توجه می کند که آن یک چیز چیست! و گاهی این یک چیز در هر کاری ممکن است متفاوت باشد ولی وقتی که خوب دقت نماییم می بینیم از بارزترین موضوعات نزدیک به ماست ولی چون تمرکز حواس کمتری به خرج می دهیم و یا تکرار عادت ما را از توجه به آن باز می دارد، خیلی به آن نمی پردازیم و یا چندان اهمیّتی به آنها نمی دهیم درحالیکه ممکن است کلیدی ترین رموز کار موفق باشند

بک گروندها دقیقاً مانند کت زیبایی است که به آثار و نوشته های خود می پوشانید. اگر شخصی بدون کت و بلکه معمولی وارد مجلسی شود، ممکن است به او توجه شود ولی در ذهن ها در درجه اهمیّت کمتری قرار می گیرد ولی اگر همین شخص با یک کت بسیار شیک وارد مجلسی شود علاوه بر اینکه مورد توجه قرار می گیرد، بسیار جذاب و با ابهت و شکیل و دوست داشتنی و در درجه اهمیّت بیشتری در ذهن ها قرار می گیرد و طرز برخوردها هم با فرهنگ زیبای او متفاوت خواهد بود.

بنابراین طراحی این بک گروندها برای صفحات (جیمیل و ایمیل و ورد و پاورپوینت و PDF و هدست و فوتر سایت ها و یا متون های متفاوت و یا آلبوم عکس و دسکتاپ و . . . و مانند آنها) یک تنوعی در کارهای تکراری ایجاد می نماید و علاوه بر اینکه زمینه کار زیبا و رنگینی ایجاد می نماید و انرژی بخش می باشد، برای چشمان هر اپراتوری که مداوم با کامپیوتر و انواع رایانه ها سروکار دارد بسیار مفید است چرا که بطور عادی نورهای سفید و یا سیاه صفحه را به چشم حساس ما منتل نمی کند بلکه با تنوع رنگ های آن مقادیری از اشعه های مضر را دفع می نماید و با داشتن و به کار بردن آنها در نوشته هایمان، به سلامتی خود کمک می نماییم و کمتر خسارت فرسایشی تدریجی پرداخت می نماییم. و از خاصیت شاد و انعکاس انرژی آنان بهره می گیریم. خریدار با خرید آنها می تواند فعال شود و پیشنهاد و سفارش جدیدتری برای طراحی به ما(طراح) بدهد تا به درخواست او در سری بعدی طراحی نماییم و به جیمیل و ایمیل او بفرستیم. 
این فایل در 35 صفحهو شامل 32 بک گروند می باشد و به صورت PDF و به حجم 2.68 مگابایت در یک فایل زیپ در ویترین فروشگاه قابل عرضه می باشد.

از حسن اعتماد شما در انتخاب این محصولات با ارزش، متشکریم.

بک گروندهای قاب شده و ساده RS1
بک گروندهای قاب شده و ساده RS1
بک گروندهای قاب شده و ساده RS1
محصول: بک گروندهای قاب شده و ساده RS1
قیمت: 60,000 تومان
حجم فایل: 2.7 مگابایت
فروشنده: كادو موزه
تلفن فروشنده: 09338271082
گفتگوی خصوصی با فروشنده
 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بک گروندهای قاب شده و ساده RS1 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بك گروندهاي قاب شده و ساده RS1 ، كليد كتابچه پس زمينه و بك گروندهاي RS1 ، بك گروند و پشت زمينه هايRS1 ، زيباترين بك گروندهايRS1 ، پشت زمينه هاي بسيار زيباي RS1 ، بك گروندهاي بسيار زيباي RS1 ، زيباترين قابها
پشتیبانی: كادو موزه
09338271082
پشتیبانی
پشتیبانی