مسبی

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

   

گروهها:

زیرمجموعه ها

مسابقات

تبلیغات

امکانات جدید مسبی

مباحث متفرقه

رتبه بازاریابها

ارسال پیام گروهی توسط بازاریاب

افزایش موجودی بازاریاب

بازاريابي براي محصولات دانلودي

پيشنهاد

جذب مشتري!!

چگونگي گذاشتن لينک در وبلاگ

حقوق و مزاياي کار بازاريابها

نظر در مورد حقوق ثابت بازارياب ها

تيم ارزيابي قيمتها و پورسانتها

حقوق ثابت براي بازاريابها

هديه هاي مسبي به بازاريابها

پارک دامين

الگوريتم جديد گوگل

افزايش فروش

کانون تبادل کليک بازار يابان

حساب فعال طلايي

سايت شخصي براي بازارياب ها

گزارش مشکل

شکايت

زيرمجموعه

ايستگاه آگهي

کيفيت کار درمسبي

جلوگيري از هك شدن پنل کاربری

ثبت سفارشات سرکاري و مزاحم

گزارش هر گونه تخلف

غير فعال شدن محصولات

بررسي کالاها و فروشندگان

سرعت مسبي چگونه است؟

روشهاي کسب درآمد در مسبي

مشاوره براي خريد پورتال مسبي

ايميل مارکتينگ

معرفي فروشندگان معتبر

تبليغات خارج از اينترنت

تالار گفتمان مسبي

کد هاي جادويي پويا شد.

تغيير قيمت و پورسانت محصولات

کسب درآمد از طريق وبلاگ

تاثير تخفيف بر روي پورسانت

طريقه ارتباط بازارياب با فروشنده

راه اندازي پرداخت آنلاين در مسبي

ايجاد بخش کدهاي اختصاصي

تالار گفتمان مسبی، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.

تعداد متنها: 1539
...
68
...

مدير سايت  (09:19   1390/7/9)

سلام
بازاریابهای عزیز می توانند به بخش لینکهای بازاریابی مراجعه کنند و روی لینک محصولات پیشنهادی مدیر کلیک کنند.
ضمنا من منتظر طراحی بنرهای زیبای شما هستم.
موفق باشید.

کد متن: 4952مدير سايت  (19:52   1390/7/8)

سلام به همه بازاریابهای عزیز
ممنونم از آقای محسن نجفی. ایده بسیار خوبی است. هر کدام از بازاریابهای عزیز که توانایی طراحی بنر دارد برای هر کدام از محصولاتی که دوست دارد یک یا دو یا سه بنر در هر اندازه ای که دوست دارد طراحی کند و معرفی کند. من هم بررسی می کنم و در صورت تایید، آن را در بخش لینکهای بازاریابی شما قرار می دهم. فورمت بنر gif باشد و حجم آن کمتر از 40 کیلوبایت باشد و حتما نام آن دقیقا کد محصول باشد. مثلا اگر نام بنری 1203.gif بود یعنی مربوط به محصول 1203 می باشد. یا نام 1203_2.gif باز هم مربوط به محصول 1203 می باشد و ...
با این ایده و با مشارکت شما بازاریابهای عزیز مطمئن هستم که بزودی همه محصولات مسبی بنرهایی زیبا خواهند داشت که همه از آنها بهره مند خواهند شد. همه کسانی را که توانایی در طراحی بنرهای متحرک دارند دعوت به همکاری می کنم. سعی می کنم به فعال ترین ها در این زمینه جوایزی تقدیم کنم.
به نظر من بهتر است همه بنرهای طراحی شده خود را در یک فایل زیپ به ایمیل من بفرستید تا آنها را در بخش لینکهای بازاریابی شما قرار دهم.

کد متن: 4951محسن نجفي  (16:51   1390/7/8)

سلام
تعدادی از دوستان گله داشتند که محصولات بنر ندارند . من در حال تکمیل مهارتم در طراحی بنر هستم بنابراین سعی می کنم هر چند وقت تعدادی بنر رایگان در حد متوسط برای همکاران طراحی کنم .
اولین بنر ، بنر ساعت استورم با سه حجم متفاوت :
http://up1.iranblog.com/images/9ubq41jkx086zzytjyv.gif
***********************
http://up1.iranblog.com/images/typz0nqpjoz10buxzzwu.gif
*********************
http://up1.iranblog.com/images/dn2zqptt6nd5jrfltys.gif

کد متن: 4950مدير سايت  (16:21   1390/7/7)

سلام به همه بازاریابهای گرامی
پیگیرترین و متعهد ترین فروشنده های اخیر مسبی را خدمت شما معرفی می کنم.
sami_286
hyradco
aras2shop
hmdfar
sabafilm
nano1234
منظور من از پیگیرترین و متعهدترین، فروشندهایی است که همه روزه به پنل خود وارد می شوند و سفارشات خود را بررسی می کنند و یادداشتهای دقیق برای آن سفارشات ثبت می کنند. نام و مشخصات آن فروشنده ها واقعی است و قصد دارند به صورت سالم به فعالیت خود در مسبی ادامه دهند. البته مابقی فروشنده ها هم فعال هستند اما من وظیفه خود دانستم بهترین فروشنده های اخیر مسبی را به شما عزیزان معرفی کنم تا بتوانید در انتخاب محصول راحت تر باشید. ممکن است در آینده فروشنده های دیگری نیز بهتر از مابقی فروشنده ها فعالیت کنند.
اگر تمایل دارید من لیست محصولات فروشنده های برتر را خدمت شما معرفی کنم.

کد متن: 4944مدير سايت  (11:55   1390/7/6)

سلام
اگر شما بازاریابهای متعهد و صادق شروع کنید به اطلاع رسانی فکر کنم بهتر است تا اینکه من بخواهم این کار را انجام دهم زیرا هر جا اطلاع رسانی کردم برداشت بد کردند و فکر کردند دارم بازار دیگران را خراب می کنم.
بهترین راه برای اینکه افراد متخلف و جعلی نتوانند به فعالیت خود ادامه دهند این است که بازاریابهای متعهد و کوشا آن افراد را رها کنند و به دیگران هم اطلاع رسانی کنند.
چیزی که مسلم است این است که متاسفانه الان افرادی ناشناس و با مشخصات جعلی و ساختگی دارند محصولات زناشویی می فروشند و این خیلی خطرناک است و ممکن است عواقب آن گریبانگیر خیلی ها شود.
چنین محصولات حساسی که با جان مردم سروکار دارد بهتر است فقط در داروخانه ها و یا اماکن مجاز فروخته شود تا قابل پیگیری باشد.
از کجا معلوم که فردا خبر دستگیری یک فروشنده دیگر اعلام نشود.
من خودم شخصا به تمام مشتریان پورتال مسبی چندین بار ایمیل فرستادم و تاکید کرده ام که محصولات غیر مجاز را بردارند حتی در صفحه اصلی مسبی هشدار 2 را درج کرده ام. لطفا مطالعه کنید.
لطفا همکاری کنید و اطلاع رسانی نمایید. انشالله در آینده مسبی را متحول خواهم کرد و شما نیز از جایگاه ارزشمندی در مسبی برخوردار خواهید شد.

کد متن: 4936مدير سايت  (08:27   1390/7/6)

سلام به همه دوستان
اگر شما نیز هر گونه محصول غیر مجاز، اعم از قرصهای دارویی، کالاهای آرایشی یا بهداشتی یا جنسی و زناشویی و غیره در سایت خود یا سایتهای دیگران تبلیغ کرده اید فورا آنها را بردارید زیرا فروش اینگونه محصولات از طریق اینترنت غیر مجاز است و با عاملان آنها برخورد می کنند.

کد متن: 4931مدير سايت  (08:26   1390/7/6)

سلام به همه دوستان
اگر شما نیز هر گونه محصول غیر مجاز، اعم از آرایشی بهداشتی یا جنسی و غیره در سایت خود یا سایتهای دیگران تبلیغ کرده اید فورا آنها را بردارید زیرا فروش اینگونه محصولات از طریق اینترنت غیر مجاز است و با عاملان آنها برخورد می کنند.

کد متن: 4930مجتبي کاشي  (01:09   1390/7/6)

سلام
آقای احمدی در ایمیل براتون پیغام دادم که در تاریخ 11 شهریور یک ساعت پلیس سفارش داشتم که پس از مدتی حذف شده ، و شما جواب دادید که ممکنه به علت آپدیت سایت بوده و وقتی ایمیل ثبت سفارش رو براتون فرستادم با تعجب پاسخ دادید که اتفاقا به همین کد سفارش هم سفارش دیگری ثبت شده بوده ! حال میخوام بپرسم که آیا برای سفارشی که در تاریخ 13 شهریور ثبت شده بوده و مطمئنم که حداقل تا 18 شهریور در پنلم بود و بدون گذاشتن متنی اون نیز حذف شده همین مسئله قبل رخ داده ؟ این سفارش هم نوع دیگری از ساعت یعنی جی شاک بود . کد سفارش هم 31949 میباشد . علت رو لطفا بررسی و پاسخ بنده را بدید . با تشکر

کد متن: 4929حسين فرهادپور  (16:13   1390/7/5)

اکثر اینگونه محصولات ممنوعه فقط جنبه تجاري دارد که توسط يک عده ای با قیمت گزاف فروخته میشود تا درآمدي کسب کنند. بنابراين تمام قرص‌ها، پودرهاي افزايش قد، صندل‌ها، دمپايي‌ها، کفش‌ها و هر روش ديگري که ادعا مي‌شود سبب افزايش قد و یا ناحیه ای از عضو مي‌شود کاملا بي‌اساس و بي‌پايه است.

کد متن: 4926فرشته خوشبختي  (15:10   1390/7/5)

سلام. به نظر من ممكنه تمام محصولات تقلبی نباشند ولی جون امكان جداسازی وجود نداره و نظارتی نمی تونن روش داشته باشند تر و خشك با هم می سوزند و همه را ممنوع می كنند. شما ببینید همین كلمه اسپری شامل چه محصولاتی می شه: از اسپری آتش خاموش كن بگیر و برو تا اسپری زیر بغل و اسپری های جنسی و تاخیری و محرك های عطری. لابد روی بسته ی ارسالی هم می نویسند اسپری كه كسی نفهمد درون آن چیست! قرص ها كه وضع به مراتب بدتری دارند. هر محصولی ممكنه عوارض داشته باشه و اگه تقلبی باشه مشكل ایجاد كنه. حتی اگه یك بارفیكس هم بخری و از استحكام لازم برخوردار نباشه ممكنه بیفته و به نقص عضو بچه مون منجر بشه. یك كرم را از داروخانه هم اگر بخریم ممكن هست الرژی داشته باشیم و دكتر می گه اول تست كنید بعد استفاده كنید اما اینجا مردم بدون در نظر گرفتن شرایط می خرند و استفاده می كنند و انتظار دارند معجزه ای رخ بده و مثلا عضوی از بدنشون بزرگ یا كوچك بشه یا ناگهان چاق یا لاغر بشوند! پس این محصولات اگر اصلی هم باشند باز هم ممكن هست مشكل ساز بشوند.

کد متن: 4925محسن سلماني قهيازي  (11:43   1390/7/5)

سلام...
پس یعنی تو تمام این مدت ما داشتیم همچین کاری میکردیم و اینکه این محصولات تقلبی اند...؟!!
اگه اینجوریه ...به نظر من اگر تمرکز رو برای فروش روی محصولاتی که هم تبلیغات ماهواره ای دارن و هم جذاب هستند گذاشته بشه بهتره ...مثل همین لیزر های سبرز یا مثالا ساعتهای ال ای دی و.... كه تو همه سایتها هست....یا در كل محصولاتی كه جدیدن و هنوز براشون دست زیاد نشده............
ما هم بریم برداریم تبلیغاتشو تا شر نشده.............

کد متن: 4924مدير سايت  (08:14   1390/7/5)

سلام به همه
آقای سلمانی ما نباید به هر قیمتی کسب درآمد کنیم. من از اول هم با قرص و اینجور محصولات مشکوک مخالف بودم.
به عنوان مثال اعتراض یک نفر که نمی دونم از کجا قرص تهیه کرده و حالا معترض مسبی شده و فکر می کنه ما فروشنده ایم را در زیر بخوانید:
سلام ببینید من دوستم از این قرص شما خریداری کرده و خودمم دوست داشتم استفاده کنم ولی وقتی دیدم که جوان مردم را بدبخت کردید و فلج شد و یک پاش از پای دیگش بلندتر شد میخاستم بپرسم چرا اینکارو میکنید چرا پول میگیرید و این قرص های الکی به خورد مردم میدید.خدارو خوشش نمیاد. چی فکر کردید یعنی اینقدر مردمو اسکل فرض کردید که حاضرید جوون مردم فلج بشه ولی خودتون تو پول بغلتید؟ جواب منو بدید چرا این قرص دوست منو فلج کرده. من با دوستم تا هفته آینده میایم دادگستری تهران و از طریق اونجا هم پول قرص رو ازتون بگیریم و هم خرج عملشو بدید... بای

کد متن: 4915محمدعلي سيفائي  (20:08   1390/7/4)

جناب آقاي احمدي سلام
متاسفانه همه محصولات ارائه شده در سايت فاقد كد بنر ميباشد . لطفا در جهت رفع اين نقيسه تلاش كنيد تا شاهد افزايش فروش باشيم. در ضمن سرعت سايت در حال حاضر خوبه

کد متن: 4908حسين فرهادپور  (19:05   1390/7/4)

سرعت باز شدن صفحات سایت خیلی خوب شده. جهت اطلاع قرص افزایش قد نچرال ولت جز محصولات مورد دار پزشکی محسوب میشه. فروشنده ای حتی بخواد یک محصول ساخت ایران و با مجوز بهداشت مثلا یک شامپو رو در اینترنت بفروشه مقامات بالا دلشون بخواد میتونن گیر بدن. بهانه خوبی هم دارن میگن داروخونه مجوز فروش داره شما مجوز فروش این محصول رو دارین؟ به این راحتی طرف رو جریمه و دادگاهی میکنن.

کد متن: 4907محسن سلماني قهيازي  (17:35   1390/7/4)

سلام....
اقای احمدی یعنی دیگه قرص های افزایش قد ودیگر محصولات رو نمیشه بازار یابی کردو فروخت؟؟

کد متن: 4902فرشته خوشبختي  (10:06   1390/7/4)

سلام. برای من سرعت بالا رفته و خوب شده است. با تشكر و امید این كه تعداد سفارش ها هم با سرعت سایت بالا برود و اینطور نماند

کد متن: 4901مدير سايت  (09:40   1390/7/4)

سلام به همه بازاریابهای عزیز
آیا از سرعت باز شدن صفحات مسبی راضی هستید؟

کد متن: 4900حسين فرهادپور  (07:26   1390/7/3)

محصولات زناشویی و آرایشی بهداشتی به جز لاجرباکس فاقد مجوز هستند و قاچاق وارد کشور میشوند و اکثرا فاقد کارایی لازم هستند و در مورد ویژگیها و خواص آنها اغراق میشود.
ارتش سايبر ايران زير مجموعه اي از سپاه پاسداران انقلاب اسلامي معرفي شده است. اين مؤسسه با توجه به آمار دريافتي از سازمان اطلاعات آمريکا (CIA)، ايران را جزء 5 کشور داراي قوي ترين نيروي سايبري معرفي کرده و تعداد نيروهاي سايبري سپاه 2400 نفر به علاوه 12000 نفر نيروي ذخيره و بودجه اين مجموعه از سپاه 76 ميليون دلار برآورد شده است!

کد متن: 4891اقبال سهرابي  (01:53   1390/7/3)

این ارتش سایبری قانونیه ؟؟؟؟ یا فقط یکی داره مردم رو اذیت و آذار میده، لطفا هرکی آدرس ایمیلشون رو داره بهم بفرسته ، میخوام پیگیری کنم.با تشکر

کد متن: 4890محسن سلماني قهيازي  (21:20   1390/7/2)

خوب ما كه نه ایمیل صحیح دادیم نه شماره تلفن.......!!! راستی یه نكته هم به دوستان بگم...جدیدا از طرف همون ارتش سایبری یه سری لینك با نام صالحان دات تی كا یا همین چیزا....برایتان ارسال میشود كه اگر بر روی ان كلیكك كنید یه فایل 200كیلو بایتی بر روی سیستم شما ذخیره میشود و از این به بعد تمام فعالیت شما كنترل شده و بر روی سرور هایشان ثبت میشود......خیلی مراقب باشید................
با تشكر

کد متن: 4889


...
68
...

ثبت متن در تالار گفتگو

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

5