مسبی

جستجو در تالار گفتگو

متن
کاربر

روز

ماه

سال

مرتب سازی بر اساس

 

 

گروهها:

- زیرمجموعه ها

- مسابقات

- تبلیغات

- امکانات جدید مسبی

- مباحث متفرقه

- رتبه بازاریابها

- ارسال پیام گروهی توسط بازاریاب

- افزایش موجودی بازاریاب

- بازاریابی برای محصولات دانلودی

- پیشنهاد

- جذب مشتری!!

- چگونگی گذاشتن لینک در وبلاگ

- حقوق و مزایای کار بازاریابها

- نظر در مورد حقوق ثابت بازاریاب ها

- تیم ارزیابی قیمتها و پورسانتها

- حقوق ثابت برای بازاریابها

- هدیه های مسبی به بازاریابها

- پارک دامین

- الگوریتم جدید گوگل

- افزایش فروش

- کانون تبادل کلیک بازار یابان

حساب فعال طلایی

- سایت شخصی برای بازاریاب ها

- گزارش مشکل

- شکایت

- زیرمجموعه

- ایستگاه آگهی

- کیفیت کار درمسبی

- جلوگیری از هك شدن پنل کاربری

- ثبت سفارشات سرکاری و مزاحم

- گزارش هر گونه تخلف

- غیر فعال شدن محصولات

- بررسی کالاها و فروشندگان

- سرعت مسبی چگونه است؟

- روشهای کسب درآمد در مسبی

- مشاوره برای خرید پورتال مسبی

- ایمیل مارکتینگ

- معرفی فروشندگان معتبر

- تبلیغات خارج از اینترنت

- تالار گفتمان مسبی

- کد های جادویی پویا شد.

- تغییر قیمت و پورسانت محصولات

- کسب درآمد از طریق وبلاگ

- تاثیر تخفیف بر روی پورسانت

- طریقه ارتباط بازاریاب با فروشنده

- راه اندازی پرداخت آنلاین در مسبی

- ایجاد بخش کدهای اختصاصی

درج بنر تبليغاتي شما ...

تالار گفتمان مسبی، مکان مناسبی است تا شما اعضای سایت بتوانید تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهید و موجب ارتقای سطح دانش و کسب و کار اینترنتی خود شوید.

حساب فعال طلایی تعداد متنها: 11

محمد احمدی: مدیر مسبی  (12:47   1391/4/11)

با سلام خدمت همه بازاریابهای عزیز
بازاریابهایی که تمایل دارند خود مدیر مسبی برای آنها سایت رایگان راه اندازی کند و به آنها تحویل دهد، هاست و دامین خود را تهیه کنند و از طریق ایمیل اطلاع دهند تا سایت رایگان ایشان را مشتمل بر تمامی محصولات مسبی برای آنها راه اندازی کنم و به ایشان تحویل دهم.
البته یادآوری می شود این کار را فقط برای اعضای فعال طلایی مسبی انجام خواهم داد.
آخرین سایت رایگانی که راه اندازی کرده ام www.tiptopshop.in می باشد. لطفا آن را بازدید کنید.
سایت رایگان چیست؟
سایتی است که سایر محصولات فعال مسبی همراه با لینک بازاریابی خود بازاریاب در آن قرار داده شده است (مشابه فروشگاه مسبی). سایت رایگان فقط مخصوص بازاریاب است و کاربرد دیگری ندارد. بازاریاب می تواند با راه اندازی سایت رایگان، فروش خود را افزایش دهد. زیرا می تواند فقط برای سایت رایگان خود تبلیغ کند. سایت رایگان امکانات فوق العاده ی دیگری هم دارد مانند کدهای جادویی و ایمیل مارکتینگ
راه اندازی سایت رایگان مزایای فراوانی دارد:
1) سایت رایگان دارای بازار مجازی است. همه محصولات به صورت کامل در سایت رایگان قرار داده می شود بنابراین سایت رایگان شما کاملا مستقل از مسبی باز می شود پس سرعت لود آن بسیار بالا خواهد بود. به یکباره همه محصولات مسبی بر اساس لینک بازاریابی خود شما در سایت شما قرار داده می شود. پس از راه اندازی سایت رایگان خود، فقط کافی است وارد پنل مدیریتی آن شوید و نام کاربری خود را در بخش مربوطه ثبت کنید تا همه لینکها به صورت اتوماتیک برای شما تنظیم گردد.
2) در هر زمان که مایل باشید می توانید فقط با یک کلیک محصولات و محتویات مهم سایت رایگان خود را آپدیت کنید. (کاملا اتوماتیک)
و...
موفق باشید.

کد: 6973گروه: حساب فعال طلاییسید مهدی جعفریان  (21:37   1391/3/31)

این ایده بنظرم اصلا خوب نبود

کد: 6888گروه: حساب فعال طلاییرضا درگاهی  (21:07   1391/3/30)

آقای احمدی عزیز مسبی چند ساله داره كار میكنه و به گفته شما تا الان موفق بوده . به نظر شما سایتی كه داره تو زمینه خرید و فروش اینترنتی تو ایران كار میكنه اگه كارش بگیره نیازی به این نداره كه از بازاریابهاش هزینه سایتش رو كم بكنه. بحر حال اگه از بنده بابت حرفایی كه زدم ناراحت شدی از شما و بقیه دوستان معذرت خواهی میكنم و قصد توهین و جسارت به شما و سیستم شما رو نداشتم و ندارم و فعلن هم با شما میمونم و امیدوارم كه وضعیت بهتر بشه و اینم بگم كه بنده واسه درآمد اینجا نیومدم چون به این سایت علاقه دارم همیشه به اینجا میام . موفق باشید.

کد: 6881گروه: حساب فعال طلاییمحمد احمدی: مدیر مسبی  (09:06   1391/3/30)

کسانی که از قبل سایت رایگان راه اندازی کردند هیچ مشکلی ندارند و سایت آنها به خوبی کار می کند و سفارشات نیز به سایت اصلی منتقل می شود. سایت رایگان خود را هم می توانند آپدیت کنند.
کد های جادویی که در وبلاگ ها گذاشته اید هم فعال هستند.
هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است. فقط چند امکان در پنل بازاریابی نامرئی شده است.
منتظر پیشنهادات ارزشمند شما هستم.
موفق باشید.

کد: 6877گروه: حساب فعال طلاییعطیه كنی فرد  (08:37   1391/3/30)

با سلام.لطفا این موضوع را بیشتر توضیح دهید یعنی کسانی که از قبل سایت رایگان راه اندازی کردند سفارشات دیگر به سایت اصلی منتقل نمی شود؟کد های جادویی که در وبلاگ ها گذاشتیم دیگر فعال نیست؟

کد: 6876گروه: حساب فعال طلاییحبیب آتش پنجه  (05:00   1391/3/30)

من هنوز هم بااین طرح موافق نیستم.بازاریاب یه جوری میشه.من بیشتر حساسیتم رو کسایی که پورسانتای کمی کسب می کنن.بایدبه اونهاکمک کرد.حالامیشه گفت شایداین کمک کنه.من قبلا هم دراین باره گفته بودم اما نه بررسی شد نه صحبت.جناب احمدی ایندفعه به پیشنهادم پاسخ بدید.چرا فروشنده ها پول ندن.خوب مسبی یه سایت بزرگه.چندین سال فعالیت داره.و تعداد زیادی بازاریاب.پس فروشنده هاباید افتخار کنن باما کار می کنن.وپول هم بدن! اگه از فروشنده حق عضویت گرفته بشه و این حق عضویت درصد قابل توجهش به بازاریاب برسه که فروشنده ای از لینکهای اختصاصیش جذب می کنه بهتره..به نظرم فروشنده هابهترکنارمیان.

کد: 6874گروه: حساب فعال طلاییحبیب آتش پنجه  (04:49   1391/3/30)

آقای احمدی عزیز، ماکه خیال دعوا نداریم،از نوشتتون دلخوری می بارید مثل ابربهاری

کد: 6873گروه: حساب فعال طلاییمحمد احمدی: مدیر مسبی  (20:22   1391/3/29)

در ضمن فعال طلایی کردن حساب، کاملا اختیاری است و اگر فعال طلایی نکنید هیچ خللی در کار بازاریابی شما ایجاد نخواهد شد.

کد: 6870گروه: حساب فعال طلاییمحمد احمدی: مدیر مسبی  (19:59   1391/3/29)

با سلام به همه بازاریابهای عزیز
اگر کمی با دقت توجه کنید و به بخش زیرمجموعه های خود مراجعه کنید و توضیحات را مطالعه کنید متوجه می شوید که این 5 هزار تومان برای من نیست. متاسفانه زود قضاوت می کنید.
این طرح های جدید، همه اش برای افزایش درآمد بازاریابهای عزیزی است که با تلاش خالصانه خود مدتهاست زیرمجموعه های زیادی کسب کرده اند.
به کم بودن پورسانت محصولات فکر نکنید. روی طرح های جدیدی تمرکز کنید که نیازی به تایید هیچ فروشنده ای ندارد. به ایستگاه آگهی فکر کنید که بدون فروش محصولی به شما پورسانت می رسد. به زیرمجموعه گیری فکر کنید.
اگر فکر می کنید که مسبی نفس های آخرش را می زند برعکس من در آرزوی این هستم که بتوانم با روشهایی جدید که مستقل از تایید فروشنده ها باشد درآمد شما را افزایش دهم.
پورسانتهای محصولات دست من نیست زیرا محصولات مال من نیست. پس نمی توانم به زور آن را کم و زیاد کنم اما می توانم برای شما طرح های جدید و درآمد زایی ایجاد کنم که مستقل از فروشنده ها باعث افزایش درآمد شما عزیزان شود.
از طرح های شما استقبال می کنم.
موفق باشید.

کد: 6869گروه: حساب فعال طلاییحبیب آتش پنجه  (19:55   1391/3/29)

سلام آقای مدیر.بازاریابهای این سیستم همینطوری هم بااینکه به کدهای جادویی وغیره وغیره دسترسی داشتن درآمدشون کم بود.الان سه تاسیستم که من باهاشون کارمیکنم کدهای پاپ آپ یافروشگاههای رایگان دارندکه باپسوند ارایه می شند.لازم نیست هاست بگیری.فقط دومین میگیری.اونم میتونی نگیری.یایکی ازسیستمها5000تومان جایزه ی عضویت میدن.بیشترین زیرمجموعه من ازاین سیستمه.از11تابازاریاب به این سیستم معرفی کردم.حالاخداییش ازاین پس رقبتم برای کار باسیستم مسبی کمترمیشه.اگرمسبی برای پروژه ای نیازبه تامین مالی داشت باید ازجای دیگه جور میکرد.اینجوری خیلی بدشده.لطفابرگردیدبه حالت قبل.امکانات مسبی برای بازاریابی همینجوریش کم هست.ازقبیل نداشتن بنرهای ثابت وفروشگاهها وپنجره های پاپ آپ.البته میدونم که مسبی به بازاریابهااحترام میزاره و باانتقاد دوستان این موردمنتفی میشه.

کد: 6868گروه: حساب فعال طلاییرضا درگاهی  (19:35   1391/3/29)

آقای احمدی واقعا این 5000 هزار تومان كه واسه حساب طلایی گذاشتی به نظر خودت خیلی خوبه ؟ اون از پورسانت دادن محصولاتت كه هر روز یك قیمت متغیره و به نسبت سایر سیستمهای بازاریابی پورسانتایی كه شما میدین خیلی كمتره. اینم از آخرین نفس زدن های مسبیه كه بیاد به كاربراش بگه نفری 5000 تومان پرداخت كنید تا حساب شما رو فعال طلایی كنیم. حیف شد مسبی سیستم خوبی بود .

کد: 6866گروه: حساب فعال طلاییثبت متن در تالار گفتگو

موضوع مورد بحث: حساب فعال طلایی

انتخاب موضوع

تیتر

متن

کد امنیتی

 

 

17