سامسونگ به مشکل محدودیت حافظه ذخیره سازی در گلکسی s4 پاسخ داد

نویسنده: ووکس
1392/02/15   14:45
گوشی های برند سامسونگ یکی از محبوب ترین نوع گوشی در میان ایرانیان است که با توجه به محدود بودن حافظه ذخیره‌سازی شرکت سامسونگ اقدام به افزایش ظرفیت حافظه این گوشی در سری جدید برای جذب مشتریان و حمایت از حقوق آنها نموده است.
سامسونگ به مشکل محدودیت حافظه ذخیره سازی در گلکسی s4 پاسخ داد

کمی پس از عرضه گلکسی اس 4، بسیاری از خریدارن این تلفن به دلیل حافظه کم در دسترس آن ابراز نارضایتی نموده اند. این نارضایتی ها تا جایی افزایش یافت که سامسونگ به صورت رسمی به آن ها پاسخ داد. اما ظاهرا پاسخ سامسونگ باب میل کاربران قرار نگرفته و ناراحتی آنها را بیشتر کرده است.

سامسونگ تایید نموده که 7 گیگابایت از فضای ذخیره سازی تلفن گلکسی اس 4 توسط نرم افزارهای اصلی اشغال شده است و به کاربران پیشنهاد کرده تا از کارت حافظه خارجی برای افزایش حافظه استفاده نمایند:

در نسخه 16 گیگابایت گلکسی اس 4، حدود 6.85 گیگابایت از فضای ذخیره سازی توسط سیستم اشغال شده است که یک گیگابایت بیشتر از مقداری است که در گلکسی اس 3 اشغال شده بود. دلیل آن در صفحه نمایش با رزولوشن بالاتر می باشد تا تجربه فوق العاده ای را به کاربران ارائه کند. سامسونگ درگاه میکرو SD را در گلکسی اس 4 ارائه نموده تا امکان افزایش حجم حافظه ذخیره سازی میسر شود.

هرچند این پاسخ جالبی به نظر می رسد اما شما می توانید به جای تهیه نسخه 16 گیگابایت، نسخه 32 یا 64 گیگابایت آن را تهیه کنید یا اینکه به همراه تلفن خود یک حافظه 16 یا 32 گیگابایت MicroSD نیز خریداری نمایید. البته شاید لازم باشد که سامسونگ نیز در سایز پوسته تاچ ویز خود تجدید نظر کند و حجم آن را کاهش دهد تا باعث خوشحالی کاربران گردد.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: موبايل گلسكي، سامسونگ، نسخه16گلسكي، گوشي گلسكي با32گيگ، نرم افزار، فناوري گوشي، اخبارفناوري، كارت حافظه، شركت سامسونگ
667390
fa