شاهزاده به اولدترافورد باز میگردد

نویسنده: احمد حسینی
1401/06/26   00:26
پستی بلندی هایی که کریستیانو رونالدو پس از بازگشت به تیم منچستر یونایتد تجربه کرده است تیمی که حالا او پس از سال ها جدایی به آن بازگشته است تا تغییری دوباره در آن پدید آورد و به نوشتن تاریخی بی بدیل از خود در این باشگاه ادامه دهد.
شاهزاده به اولدترافورد باز میگردد

دیگر روزگار رونالدویی که حدودا سه سال در کشور ایتالیا و تیم یوونتوس دلبری و دلربایی میکرد سرآمده بود گویا ندایی آمده بود که وقتش رسیده است تا به جایی دیگری برود که تاریخ سازی خود را در آنجا ادامه دهد. اما کجا و بهتر بگویم چه تیم لایق آن است که ستاره ای همچون کریستیانوی افسانه ای را درون خود جای دهد. چشم تمام جهان به آن بود که این مرد افسانه ای چه کشوری را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب میکند. هنوز چندی از نقل و انتقالات تابستانی نگذشته بود که هر کدام از خبرنگارها و سایت های خبری او را به یک سو منتقل میکردند اما او در سکوت به جایی دیگر می اندیشید.


اواخر نقل و انتقالات تابستانی بود که پیشنهادی شگفت انگیز از سوی باشگاه منچستر سیتی دریافت کرد پیشنهادی جدی و فوق العاده جذاب. اما مشکلی وجود داشت که کریستیانو را آزرده خاطر میکرد زیرا آن باشگاه رقیب دیرینه ی باشگاهی بود که او را پرورش داده باشگاهی که او را بزرگ کرده و به یک ابر ستاره تبدیل کرده بود.


دیگر همه تصمیمات گرفته شده بود برای رفتن به منچستر سیتی که ناگهان یک تماس همه چیز را تغییر داد تماسی که اگر گرفته نشده بود قلب های زیادی شکسته میشد. سر الکس فرگوسن که به گفته رونالدو پدر فوتبالی او هست طی تماسی با رونالدو او را از رفتن به تیم رقیب منصرف و به باشگاه سابقش یعنی منچستر یونایتد دعوت کرد پیشنهادی که بلافاصله به او داده شد و رونالدو آن را پذیرفت.


پس از انتقال به تیم منچستر یونایتد رونالدو با چالشی جدید روبه رو شد چالشی که اگر چه در ابتدا خوب سپری میشد اما رفته رفته سخت و سخت تر میشد به طوری که در سال 2022 از حضور در لیگ قهرمانان اروپا بازماند و مجبور به بازی در لیگ اروپا شد.


اما در هر صورت رونالدو در هرجایی و در هر لیگی و در هر تیمی باشد هنوزم طرفدارانی دارد که به او سخت امید دارند که امسال هم بتواند جوایزی را از آن خود بکند.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 59,222تومانبیت کوین: 64,447 دلار
592220
fa