بهترین بازی های ایرانی که باید بازی کنید !

1400/11/20   17:06
صنعت بازی سازی ایران در سال های اخیر رشد خوبی داشته و به خصوص در بازی های موبایلی توانسته جایگاه خوبی در جهان کسب کند . در ادمه به معرفی چند مورد از این بازی ها می پردازیم.
بهترین بازی های ایرانی که باید بازی کنید !

پرسیتی (Percity)

بازی پرسیتی یک بازی شهرسازی و کشاورزی است. سبک این بازی بسیار شبیه به بازی heyday است اما این بازی کاملا متفاوت است! و با گرافیک جذاب و محیط ایرانی ساخته شده و میتوان گفت یک بازی کاملا متفاوت است. اول بازی شما به یک مزرعه و یک مرغ شروع میکنید شما میتوانید در مزرعه گندم ، گوجه، لوبیا ، چغندر و .... بکارید که به مرور زمان باز میشوند. همچنین در ادامه حیوانات دیگری هم برای تان باز میشوند. شما با کاشتن گندم میتوانید ان را به مرغ بدهید و از او تخم مرغ بگیرید یا گندم را به اسیاب بدهید و ارد بگیرید و ان ارد را به نانوایی بدهید و نان و شیرینی های مختلف بپزید! میتوانید لوبیا را به گاو بدهید از گاو شیر بگیرید و با شیر ماست درست کنید!یا میتوانید انگور یا الو در باغ بکارید و از ان برای ساختن شربت استفاده کنید. در کل این بازی بسیار جالب است همچنین در بازی میتوانید به خاندان ها(همان کلن)ی متفاوت بپیوندید به هم کمک کنید. کشتی ها را پر کنید و جایزه بگیرید !

در کل بازی بسیار جالب است و برای کودکان هم مناسب است بر خلاف بازی هایی مثل کلش اف کلنز که مناسب کودکان نیست.فروت کرافت(friut craft)

در این بازی شما دارای کارت هایی با قدرت های مختلف هستید که میتوانید به دشمنان حمله کنید. میوه های شان را شکست دهید و میوه های قدرتمند تری بخرید. شما میتوانید دو میوه را باهم ترکیب کرده و میوه قدرتمند تری بسازید ! برای مثال اگر دو موز با سطح 1 داشته باشید با ترکیبشان میتوانید یک موز با سطح دو بدست اورید! همچنین میتوانید با ساختن کلن یا پیوستن به کلن های دیگران از مزیت های ویژه مثل تقویت سیستم دفاعی یا هجومی استفاده کنید! با دوستان خود رقابت کنید و رتبه های بهتری کسب کنید!پسر خوانده

این بازی مافیایی بسیار زیباست که شما دارای قهرمان هایی با قدرت های مختلف میباشید که به نوبت میتوانید از انها برای شکست حریف استفاده کنید. شما باید قهرمان های خود را انتخاب کنید و به نبرد با دیگر بازیکنان بروید برنده شوید و از جوایز استفاده کنید و با ان قهرمانان خود را ارتقا دهید تا قدرتمند تر شوید.بزن بهادر

این بازی هم بسیار جالب است شما باید 3 قهرمان انتخاب کنید و با آنها به نبرد با دشمنان خود بروید. هر یک از دشمنان دارای قدرت های منحصر بفرد بوده و شما با ارتقای آنها میتوانید در بازی های بیشتری برنده شوید و با بازیکنان زیادی رقابت کنید.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 57,281تومانبیت کوین: 51,486 دلار
572810
fa