آیا قفل درب ورودی بدون کلید ایمن است؟

1400/09/07   12:14
دستگاه کنترلر قفل رمزی فقط در صورتی ایمن است که افراد مورد اعتماد پین را بدانند. هنگام نصب سیستم ورود درب، مطمئن شوید که آن را از کد پیش فرض تغییر داده اید. و مطمئن شوید که فقط افرادی که می خواهید به آنها اجازه دسترسی به ساختمان و یا خانه خود را بدهید.
آیا قفل درب ورودی بدون کلید ایمن است؟

باور کنید یا نه، کلیدهای فیزیکی به زودی به گذشته تبدیل خواهند شد. قفل ها و کلیدهای سنتی را کنار بگذارید و راه را برای قفل های هوشمند باز کنید. قفل هوشمند به ساکنین این امکان را می دهد که قفل درب آپارتمان خود را با استفاده از کد پین یا گوشی هوشمند خود باز کنند و نیازی به کلیدهای فلزی نداشته باشند.

قفل های هوشمند به ساکنان این امکان را می دهند تا به راحتی دسترسی به آپارتمان را برای بازدیدکنندگان، تحویل دهندگان و ارائه دهندگان خدماتی مانند نظافتچی ها فراهم کنند، که به سرعت به مطلوب ترین امکانات آپارتمان در میان اجاره کنندگان مدرن تبدیل شده است.

مدیران و صاحبان املاک ارزش بسیار زیادی در راحتی، امنیت و مقرون به صرفه بودن قفل های هوشمند دارند. که نیاز به کلید زدن مجدد درها را در هنگام خروج ساکنان از بین می برند و به کارکنان ساختمان اجازه می دهند تا به متخصصان تعمیر و نگهداری آپارتمان دسترسی داشته باشند.

اگر قصد سرمایه گذاری در قفل های هوشمند را دارید، مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید و مشخص کنید کدام مدل برای ساختمان آپارتمان شما بهترین کارایی را دارد.

قفل های هوشمند و با دسترسی آسان در حال افزایش محبوبیت هستند و امنیت خانه و اداره را کاملا متحول می کنند. تعدادی قفل درب الکترونیکی و بدون کلید جدید برای یک ملک موجود است، اما از آنجایی که هنوز سیستم های جدیدی هستند، مردم مطمئن نیستند که آیا آنها نسبت به همتایان سنتی خود ایمن تر هستند یا خیر.آیا سیستم های کلیدی درب ورودی ملک شما را ایمن می کند؟

قفل های دیجیتال یا هوشمند در سطح جامعه امنیتی اختلاف افکنی دارند. برخی آنها را دوست دارند، برخی از آنها متنفرند ، و هر دو طرف تقریباً حق دارند. قفل های درب ورودی بدون کلید با کیفیت خوب و حرفه ای ایمن هستند، اما آیا آنها ملک شما را ایمن تر از قفل هایی می کنند که قبلاً دارید؟ قفل های با کیفیت بالا برای ایمن سازی اموال شما و هر چیزی که داخل آن است حیاتی است، اما اینکه آیا قفل هوشمند برای شما مناسب است یا خیر، بستگی به ملک و نیاز کاربر شما دارد.

طیف گسترده ای از سیستم های ورود درب وجود دارد که ملک شما را ایمن می کند. مهم است که به یاد داشته باشید که نقص اصلی در سیستم امنیتی دارایی قفل نیست، بلکه کاربر است. بیشتر سارقان فرصت طلب هستند و اغلب از طریق دری که قفل نشده یا با زور پنجره یا در را باز می کنند وارد خانه شما می شوند . اگرچه قفل های با کیفیت خوب می توانند یک اقدام امنیتی مهم باشند، اما این تنها در صورتی است که واقعاً از آنها استفاده کنید.چگونه بفهمیم یک سیستم ورود هوشمند برای شما مناسب است یا خیر

اگر چه سیستم های ورود درب بدون کلید به راحتی قابل استفاده هستند، اما اگر فراموشکار هستید یا از این نوع فناوری های مدرن خوشتان نمی آید، قفل های هوشمند ممکن است برای شما مناسب نباشند. در حالی که کلید هوشمند نیازی به جا دادن قفل ندارد، قفل هوشمند همچنان باید برای کاربر مناسب باشد. همانطور که گفته شد، این سیستم های امنیتی برای بلوک های آپارتمانی بسیار مفید هستند. بحث در میان جامعه امنیتی در مورد اینکه آیا سیستم های ورودی صوتی یا تصویری بهترین سیستم های ورودی برای آپارتمان ها را برای یک قفل و کلید معمولی می سازند یا خیر ، در جریان است.

قفل درب های بدون کلید برای فضاهای کاری و املاک بزرگ نیز مفید هستند، جایی که کارگران ممکن است با فاصله طولانی از درب ورودی مستقر شوند. به عنوان مثال، سیستم های ورود درب با تشخیص چهره به شما این امکان را می دهد که بدون ایجاد ناراحتی از راه رفتن به سمت درب ورودی، کنترل کنید چه کسی وارد ساختمان می شود.

قبل از انتخاب قفل درب ورودی بدون کلید برای خانه یا محل کار خود، مزایا و معایبی را که باید در نظر بگیرید در اینجا آمده است:مزایای استفاده از سیستم های ورود درب بدون کلید

آنها بدون کلید هستند مسلماً این یک مورد واضح است، اما کلیدها را می توان به راحتی گم کرد، که هم برای دارنده مزاحم است و هم یک مشکل امنیتی بالقوه.

قفل درب های بدون کلید دسترسی آسان را برای پرسنل مجاز فراهم می کند. اگر کسی بدون رمز عبور نیاز به دسترسی فوری به ملک شما داشته باشد، می تواند برای دریافت کد با شما تماس بگیرد.

شما دقیقا می دانید که چه کسی وارد ملک شما شده است و چه کسی وارد ملک شما نشده است.

آنها می توانند برای افراد دارای معلولیت خاص که ممکن است با کلیدها مشکل داشته باشند، آسان تر باشد.

آنها می توانند از نظر زیبایی شناسی دلپذیر باشند، با انتخاب سبک ها و رنگ های مختلف متناسب با ملک شما. قفل های بدون کلید همچنین می توانند ملک را برای خریداران بالقوه جذاب تر کنند، وقتی یا اگر به دنبال فروش هستید.معایب استفاده از سیستم های ورود درب بدون کلید

اگر قفل به طور مرتب استفاده شود و تمیز نشده یا بدون گرد و غبار رها شود. حدس زدن پین ممکن است آسان تر باشد زیرا دکمه های استفاده شده واضح هستند.

اگر قفل دیجیتالی درب با برق کار کند، ممکن است در نتیجه قطع برق از کار بیفتد. در این مورد، بهتر است سیستم های ورودی درب دیجیتال با باتری های پشتیبان را پیدا کنید.

فقط در صورتی ایمن است که افراد مورد اعتماد پین را بدانند. هنگام نصب سیستم ورود درب، مطمئن شوید که آن را از کد پیش فرض تغییر داده اید. و مطمئن شوید که فقط افرادی که می خواهید به آنها اجازه دسترسی به دارایی خود را بدهید می دانند پین چیست.

اگر شما یا هر یک از تیمتان به ویژه فراموشکار هستید، به خاطر سپردن یک پین می تواند منجر به درجاتی از ناراحتی شود.

یک چیز مسلم است، آنها باید توسط کسی که می داند چه کار می کنند نصب شود. دلیلی وجود ندارد که قفل درب ورودی بدون کلید را برای ملک خود تهیه نکنید، اما باید مطمئن شوید که توسط یک متخصص تعبیه شده است.برای مدیران املاک مهم است که اقدامات لازم را انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که اجرا و استفاده از ملک برای آنها و مهمانان راحت تر و راحت تر خواهد بود. نصب قفل درب کد یا قفل درب بدون کلید یکی از مراحل کلیدی است که می تواند دقیقاً به آن دست یابد.

قفل های کد درب برای درها یا به عنوان قفل هایی عمل می کنند که با تایپ یک کد روی صفحه کلید باز می شوند. اینها همچنین می توانند WiFi را فعال کنند تا با استفاده از یک برنامه آن را از راه دور باز کنند. اگر افراد به طور منظم از ملک رفت و آمد کنند، مدیران املاک می توانند قفل های رمزی برای درهای خارجی در نظر بگیرند.

اگر هنوز قفل درب کد را برای درهای خارجی نصب نکرده اید، در اینجا برخی از بهترین دلایلی وجود دارد که آنها را به انتخابی عالی هم برای مستاجران و هم برای مدیران املاک تبدیل می کند.ردیابی دسترسی با قفل درب کد آسان شده است

قفل درب های بدون کلید دارای فهرستی از افرادی است که از ملک آمده و رفته اند و چه زمانی. این امکان را برای مدیران املاک فراهم می کند تا بررسی کنند چه کسانی در ساختمان اجاره ای بوده اند و چه مدت در آنجا مانده اند.

این ویژگی امنیت ملک اجاره ای را بهبود می بخشد و به مدیران املاک کمک می کند تا افرادی را که داخل ساختمانشان می روند نظارت کنند. سیستم های ورود بدون کلید می توانند به شناسایی افرادی که از ملک رفته و خارج شده اند و در صورت وقوع حادثه در داخل ساختمان کمک کنند.قفل های کد درب مقرون به صرفه تر هستند

اگر از قفل های مکانیکی معمولی با کلید استفاده می کنید، برای حفظ ایمنی مستاجرین و املاک، نیاز به تعویض منظم کلیدها و قفل ها وجود دارد. این فرآیند مداوم در طول زمان می تواند بسیار گران شود و به هدر دادن کامل منابع تبدیل شود. از سوی دیگر، قفل درب کد برای درها، به راحتی قابل تنظیم مجدد است. این شما را از هزینه های تولید و نصب قفل و کلید فیزیکی جدید در هر بار صرفه جویی می کند.قفل درب کد راحتی را برای اجاره کنندگان ارائه می دهد

هنگامی که یک مستاجر با قفل درب کد به ملک اجاره ای می رسد، نیازی به جستجوی کلید فیزیکی یا ملاقات با مدیر ملک نیست. تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که کد مورد نیاز برای ورود به ساختمان را دریافت کنند. سیستم های دسترسی بدون کلید نیاز به تنظیم زمان بندی برای تحویل و بازگرداندن کلید را برطرف می کند. پس از رسیدن به ملک برای اجاره کنندگان آسان تر و بدون استرس است.قفل درب کد دسترسی بهتر فروشنده را فراهم می کند

به لطف قفل های کد درب، امکان رفت و آمد فروشندگان در هنگام تحویل کالا وجود دارد، حتی اگر مدیر ملک در اطراف نباشد. این کار کل فرآیند را برای همه افراد درگیر صاف می کند و زمان بیشتری را برای مدیر دارایی آزاد می کند و به آنها اجازه می دهد تا روی سایر وظایف کلیدی تمرکز کنند.دیگر کلیدهای گمشده با قفل درب رمزی وجود ندارد

گم کردن کلیدهای فیزیکی برای مهمانان و مستاجران بسیار آسان است. اگر کلیدها گم شدند، ممکن است لازم باشد همه قفل ها را تعویض کنید. همچنین باید کلیدهای جدید را تولید و بین افرادی که از ملک خارج می شوند، توزیع کنید. تغییر به قفل درب کد برای درها به شما کمک می کند با کلیدهای فیزیکی خداحافظی کنید. این می تواند سردرد و مزاحمت را برای همه کاهش دهد.


همین امروز قفل درب کد خارجی و داخلی را نصب کنید و میتوانید از سایت مسبی این قفل را تهیه کنید.

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 58,939تومانبیت کوین: 66,297 دلار
589390
fa