گلکسی s22 سامسونگ | galaxy s22 samsung | اخبار، شایعات و اطلاعات لو رفته

1400/08/17   16:11
درحالی که پرچمدار آینده سامسونگ، گلکسی S22 راه زیادی تا معرفی و عرضه دارد، اما بنظر می رسد بازار شایعات درباره این دستگاه داغ باشد. امروز قصد داریم تا اطلاعات موثقی که از این دستگاه در دسترس داریم، با شما به اشتراک بگذاریم!
گلکسی s22 سامسونگ | galaxy s22 samsung | اخبار، شایعات و اطلاعات لو رفته

گلکسی s22، پرچمدار بعدی سامسونگ خواهد بود که قرار است راه سری گلکسی s21 و گلکسی نوت 21 را ادامه دهد. طبق اطلاعات غیر رسمی، احتمال اینکه قبل از معرفی گلکسی s22 ، شاهد معرفی آخرین گوشی از سری s21، یعنی گلکسی s21 FE باشیم؛ زیاد است. با این حال باید منتظر ماند و دید سامسونگ چه خوابی برای اخرین عضو خانواده s21 دیده است.

گلکسی s22 پرچمدار نسل بعدی سامسونگ است و بنظر می آید با توقف تولید سری note، به احتمال زیاد تنها پرچمدار سال آینده سامسونگ باشد. البته این بدین منظور نیست که سامسونگ هیچ پرچمدار دیگری را معرفی نکند؛ بلکه نسل بعدی گوشی های سری گلکسی Z fold و Z FLIP نیز به عنوان پرچمداران تاشو حضور خواهند داشت.

در ادامه، تعدادی از شایعات و اخبار مختلف و همچنین تصاویر درز پیدا کرده از این گوشی را با هم مرور میکنیم. تعداد شایعات پیرامون s22 بسیار زیاد است و در اینجا، فقط به تعدادی از آنها میپردازیم!تاریخ معرفی و عرضه

در 2 ماه گذشته، شایعات مبتنی بر معرفی این محصول در ماه ژانویه 2022 (اواسط دی ماه تا اواسط بهمن 1400) بسیار زیاد بود و احتمال می رفت تا این محصول در اولین ماه سال جدید میلادی معرفی شود؛ اما در حال حاضر، احتمال معرفی در ماه فوریه (اواسط بهمن تا اواسط اسفند) بسیار بیشتر و منطقی تر است.

منطقی از آن لحاظ که ممکن است سامسونگ در ماه ژانویه اقدام به معرفی گوشی گلکسی s21 FE کند و بهتر است که معرفی 2 محصول ما یکدیگر تداخل نداشته باشد. زیرا در این صورت، فروش s21 FE تحت تاثیر s22 قرار خواهد گرفت و این موضوع برای سامسونگ اصلا خوشایند نیست. البته اگر s21 FE در کار باشد!

یکی از افشاگر های مشهور ادعا کرده که گلکسی s22 در ماه دسامبر (از اواسط آذر تا اواسط دی، آخرین ماه سال میلادی) معرفی و احتمالا عرضه خواهد شد. این مورد هم زیاد دور از انتظار نیست. چون اگر آخرین عضو از نسل s21 که از قضا، ارزانتر از برادران خود خواهد بود، میتواند کاربران را در انتخاب خود بین گلکسی s21 FE و s22 مردد کند.


مقاله پیشنهادی: راهنمای خرید گوشی 2 تا 3.5 میلیون تومان


نکته ای که عدم تولید و یا معرفی گلکسی s21 FE را توجیه می کند، این موضوع است که در صورت معرفی این دستگاه، کاربران انتظار دارند که s22 FE به جدیدترین سخت افزار و نرم افزار مجهز باشد و این برای نسخه ارزان قیمت یک پرچمدار، زیاد منطقی به نظر نمی رسد.


قیمت احتمالی

تا الان، هیچ چیز درباره قیمت گلکسی s22 معلوم نیست و تمام اعداد و ارقامی که در ادامه میخوانید، احتمالی و بر اساس اخبار غیر رسمی و گزارشات افشاگران هستند! طبق نظر بسیاری از افشاگران، قیمت سری s22 احتمالا برابر با سری قبلی خود باشد و افزایش قیمت نداشته باشد. اما این مورد هم بعید به نظر می رسد و هم درست!

بعید از آنجایی که در این گوشی، سامسونگ قصد دارد از جدیدترین تکنولوژی های خود استفاده کند و مسلما پیشرفتی نسبت به گلکسی s21 خواهد داشت و این برای سامسونگ هزینه بردار خواهد بود!

و درست از آن لحاظ که سامسونگ، نیاز دارد تا جای خود را در صدر پرفروش ترین برند گوشی موبایل از شیائومی پس بگیرد. بنابراین، بعید نیست که قیمت گلکسی s22 بدون تغییر نسبت به نسل پیشین خود باشد. اما برای دانستن قیمت واقعی این دستگاه، باید تا معرفی صبر کرد!


طراحی

طبق گزارشات یک افشاگر، طراحی گلکسی s22 چندان متفاوت تر از نسخه قبلی خود نیست. همچنین طراحی دو نسخه استاندارد و پلاس نیز بسیار شبیه یکدیگر است! اما این رویه در نسخه اولترا رعایت نشده و تصاویر غیر رسمی نشان دهنده آن است که سامسونگ، سعی کرده تا زیبایی پرچمداران خود را برای وارث بزرگترشان، گلکسی s22 ultra حفظ کند.البته این تصاویر، زمزمه هایی را نیز به همراه داشتند؛ زمزمه هایی که احتمال دارد نام نسخه plus این سری، به پرو تغییر پیدا کند که اگر اینطور باشد، انتظار ها از این نسخه بالاتر خواهد رفت! یدک کشیدن پسوند pro سخت افزار و نمرات خوب (حداقل بر روی کاغذ) را لازم دارد!


یکی دیگر از این زمزمه ها، این است که احتمالا، گلکسی s22 ultra با نام گلکسی نوت 22 معرفی شود. این مورد هم احتمال نسبی دارد. از آنجایی که گوشی گلکسی s21 ultra از قلم S pen (قلم مخصوص گوشی های سری نوت) پشتیبانی می کرد، احتمال اینکه گلکسی s22 ultraبا نام نوت 22 معرفی شود هم چندان دور نیست!


البته یک موضوع، این مورد را نقض می کند؛ اینکه سامسونگ رسما اعلام کرده بود که سری نوت دیگر تولید نخواهند شد. و معرفی محصولی با نام نوت، چندان عقلانی نیست! باید بین سامسونگ و مایکروسافت، تفاوتی باشد!


جمع بندی

بهتر است به شما یادآوری کنم که این موارد، همگی احتمالات هستند و هموز هیچ مدرک محکمی برای درست بودن این اطلاعات وجود ندارد. تنها راه این است که حداکثر 2 ماه دیگر صبر کنیم تا ببینیم سامسونگ برای گوشی های پرچمدار خود در سال 2022، چه خوابی دیده است!


منبع: https:/www.techradar.com/news/samsung-galaxy-s22

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
664000
fa