معرفی فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست

1400/06/27   00:47
سلام به بیننده های مقاله امروز اومدیم تا درباره فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست باهم کمی صحبت کنیم و توضیحاتی درباره این فیلم به شما بدیم . پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید . هشدار : این مقاله کمی از داستان فیلم را لو می دهد.
معرفی فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست

این فیلم دارای سه قسمت : «مرد عنکبوتی : بازگشت به خانه 2017» و «مرد عنکبوتی : دور از خانه 2019 » است که ما می خوایم راجع به قسمت سومش یعنی : «مرد عنکبوتی :راهی به خانه نیست» صحبت کنیم. به نظر من اگه قسمت های قبلی این فیلم را تماشا نکردید حتما به ترتیب این قسمت ها را مشاهده کنید.

توضیحات در باره فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست:

این فیلم توسط جانواتس کارگردانی شده که در سال 2021 ساخته شده است که این فیلم محصول کشور آمریکا است. فیلم مرد عنکبوتی در ژانر : اکشن و ماجراجویی است.

در این فیلم زندیا , انگوری رایس , مارتین استار , آلفورد مولینا , مریسا تومه , بندیکت کانبربچ و تام هالند هنر نمایی کرده اند.

تاریخ انتشار فیلم : 17 2021December است که شما می توانید از این تاریخ فیلم را از سایت های مختلف تماشا کنید.توضیحات جزئی فیلم:

< مرد عنکیوتی راهی به خانه نیست > : فیلمی در ژانر : علمی تخیلی , اکشن و ماجراجویی به کار گردانی < جان واتس > , محصول 2021 سینمای آمریکا که تولید فیلم توسط دو کمپانی معروف فیلم سازی یعنی : مارول استودیوز و کلمبیا پیکچرز است. این فیلم بر اثر مارول کامیکس که اثر ( استن لی ) ساخته شده است.


درباره داستان فیلم مرد عنکبوتی : راهی به خانه نیست

داستان این فیلم دنباله < مرد عنکبوتی : دور از خانه 2019 > است که با صحنه مرگ دکتر اختاپوس در فیلم مرد عنکبوتی 2 ( 2004 ) شروع میشود ...

قرار است که 6 خبیث در آن باشه ، حالا این ها چه کسانی هستند:

1_ ونوم 2_دکتر اختاپوس 3_مرد شنی 4_گرین گابلین 5_ الکترون 6_مستریو

همانطور که در قسمت قبلی مرد عنکبوتی به نام « مرد عنکبوتی : دور از خانه 2019 » تماشا کردید که هویت مرد عنکبوتی فاش شد و مرد عنکبوتی به یک قاطل شناخته شد که این زنگی رو برای مرد عنکبوتی سخت کرد پس مرد عنکبوتی تصمیم گرفت که پیش دکتر استرنج برود و از آن کمکی بگیرد. دکتر استرنج قبول کرد تا طلسمی خطرناکی را اجرا کند تا همه مرد عنکبوتی را فراموش کنند. ولی مرد عنکبوتی حواس او را پرت کرد که طلسم باعث شد دنیا های گوناگون مرد عنکبوتی باهم قاطی بشوند و ....

امید وارم مقاله برای شما مفید بوده باشد . )

امتیاز دهی به مقالهScoring the article 
ثبت نظر یا سوالRegister comments or questions
نام و نام خانوادگیfirst name and last name
ارسال
نظراتComments   (0)
ترتیب
دلار: 58,998تومانبیت کوین: 66,537 دلار
589980
fa